Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
13. feb 2010

no fakt ten hnusny kosicky vetrisko ☹ Neviem, ci pojdeme poobede vobec vonku, ci nas neodfukne aj s kocikom 😠

anarida
13. feb 2010

Ahojte môžem sa k Vám pridať? 😵

katrinb
13. feb 2010

mauoz - a nevies nam povedat, ako sa drzi deny? nechcem jej volat a otravovat ju.,....ale vcera maloi chlapci uz krasne 4 tt...a nevieme ani co je s nou a ako sa maju chalani. Akurat podla fotiek na FB viem, ze uz su mimo inkubatorov....

alienka73
13. feb 2010

Ahojte, no ja som si presne vcera na Deny spomenula, ze tu uz dlho nic nenapisala.Snad sa maju dobre, len nestiha....

Anarida, vitaj, pekny pocet deticiek mas! 😲 Waw 4deti to bude ina sranda, drzim palce. Ako sa citits?

Nana, super ste si nastavili deticky. Nas maly spal sice celkom pekne cez noc zato od malicka bol strasny problem s dennym spankom, najme s uspanim a ked konecne zaspal tak som bola cela rada ze spi a teda asi by som ho kvoli jedlu nebudila.No on bol zas placko cize on ked bol hladny nam to dal jasne najavo a teda nebol vobec spavy a pritom mal na donosenca dost nizku hmotnost. Ono je to vsetko asi dost individualne. Velky jedak z neho nie je ani teraz, somarinky by jedol bez problemov ale normalne jedlo nam dava zabrat. 🙂

Vseeetky karnevalove deticky su krasne! 😉 Uz sa tesim ze mozno aj nas maly pojde o rok, teraz to nijak nevychadza. Uz zasa sme chori ☹ . Sice maly len sopli ale teda drzi sa ho to ako kliest....Dnes ho niiiiiiiic nebavilo a zaspal nam teraz pred obedom. 😖

mauzos
13. feb 2010

Vitaj Anarida, gratulujem k dvojtehulkovaniu 😵

Katrin, Deny mali su v poriadku, uz len naberaju vahy, v pondelok ich caka nejake vysetrenie a eventualne v utorok by ich aj mohli pustit. Uz sa aj pekne koja. Tak drzim palce, aby ich fakt uz pustili domov, uz sa ich neviem dockat 🙂

matelko1
13. feb 2010

ahojte,prajem peknu sobotu 🙂
boli sme dnes prvykrat von na polhodinky.

matelko1
13. feb 2010

anarida vitaj medzi nami 🙂

anarida
13. feb 2010

alienka ďakujem cítim sa zatiaľ super 😵 zajtra sa chystáme na dovolenku tak si ešte užívam dve babulky 😵
mauzos ďakujeeeeeem 😵
matelko ďakujéééém 😵 😵

nana77
13. feb 2010

anarida, aj ja blahozelam k dvoitemu ocakavaniu!

mauzi, aj tu je fujacisko nechutny... takze von sa nechystam... a neviem, co budeme robit, lebo uz su unudeni... a super spravy o deny. keby ich pustili, to by bola parada! doma je doma, to je hned vsetko ine, lepsie, krajsie. budem drzat palce, nech su cim skor prec z nemocnice 🙂

matelko, ako si spokojna s kocikom? osvedcil sa na prechadzke?

alienka, jasne, to mas pravdu, kazde dieta je ine. ja som si len nechala poradit od sestriciek v nemocnici a u nas to super zafungovalo. dokonca mam jednu kamosku, co takto riesila so svojim babom, ktore kojila a tiez zafungovalo aj u nich. no s tym jedenim, to veru nezavidim... nasi, nastastie!!! jedia skoro vsetko. a teda dooost im chuti, niekedy nechapem, kam to do nich lezie 😀 a ozaj, este sa neukazali drobci? neviete este pohlavie?

anarida
13. feb 2010

nana ďakujem pekneee 😵 😵

matelko1
13. feb 2010

nana s kocikom som spokojna.ved ten ide sam 😵 ...lahko sa manipuluje,super a to je sneh zamrznuty a ked sneh nebude tak fakt uz sam pojde 😵

nana77
13. feb 2010

matelko, to sa tesim! mne sa velmi paci, tiez som ho chcela, ale styri kolesa sa mi nezmestili do vytahu, preto mam ten power twin 🙂 a je fakt, ze aj dnes, s ich vahami, v pohode kocikujem jednou rukou.

matelko1
13. feb 2010

nana a ake maju deticky vahy......moja segra ma tiez jane,power twin,ale pre jedno dieta a tiez s nim je velmi spokojna,tak dufam,ze aj ja tak budem nadmieru spokojna.zatial som 🙂 ...len najhorsie je,ze sa nam do nasho auta nezmesti.mame hyndaii Getz.budeme musiet kupit asi vacsie auto.

nana77
13. feb 2010

matelko, no veru neviem presne, lebo uz som ich davnejsie nevazila, ale tipujem tak okolo 11-12kg ze uz maju 😵
my mame vw passat kombi, tak sa nam tam vlezie bez problemov. ked som isla s malymi na dovolenku k sestre, do rodinneho domu v lete, vtrepala som tam este aj dve cestovne postielky, dva velke kufre a bednicku s hippkami a nutrilonom 🙂

zbinka
13. feb 2010

caute dvojmaminy a dvojtehulky
tak mi uz snme od stredy doma s nemocky, vsetky tri zdravucke a krasne,,,
no akosi nestiham, tak na nete som az dnes, babulky este spinkaju, tak vam rychle pisem
narodili sme sa CR v 38tt v utorok 2.2.2010, volame sa Zuzanka 2180g/45cm, a Janka 2450g/45cm,
mamku a tatika posluchame ,,no v noci im moc spat nedame,,,,xi xi xi,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrinb
13. feb 2010

anarida - vitaj a velke gratulko ku dvojickam. A co najpohodovejsie tehulkovanie

zbinka - to siu super spravicky !!! To vas pustili teda skoroooooo....je uzasne, ze si to takto zvladla...aj bambulky. Krasne vahy... A ako ti toslo? Tebe tusim odtiekla voda, ci sa mylim? Ako to prebiehalo? mna to caka kazdu chvilu...no hmmmm

alienka73
13. feb 2010

Zbinka, gratulujeeeem! Dievcatka mali krasnu vahu a super, ze vsetko bolo v pohode a uz ste doma! 😉 Drzim palce a celej rodine zelam vela vela zdravicka. 🙂

jandura
13. feb 2010

ahoj Zbinka,tak gratulujem k dievcatkam,nejak si sa poponahlala ved si bola objednana na 5.2.tak len sa drzte a priberajte

dracik1
13. feb 2010

ahojte 🙂 , deti sa isli s tatinkom bobovat 😀

v hypernove maju akciu na pampersky...my sme kupovali 4 plus, 120 ks za 24 euro

nani, tvoji pampusici dobre spavaju od malicka...,inak aj nasi maju presny rezim....niet na neho.....akurat s tym spanim je u nas kriz....my mame aj ten problem, ze obe moje deti vylezu uz z postielok, takze ich nemozeme nechavat zaspavat bez dozoru, lebo potom je to kovbojka...zvazujeme od leta velke postele...lebo ja sa ich chcem uz v spalni zbavit...nech si idu do vlasnej izby 😀 😀 😀

dracik1
13. feb 2010

ajka, juli, pozrela som si fotky z karnevalu, decka su perfektne....

fefferonka
13. feb 2010

ahojte dievcata, fotecky mate krasne vsetky, fakt chutnucke deti 🙂
Ja som bola v rizikovej, robili len utz a kontrolu prietokov, sranda je, ze ten, co ma prietoky hranicne je vacsi. Dostala som anopyrin-ma zriedenie krvi a v pribalovom letaku je napisane, ze nemaju uzivat zeny v tretom trimestri, tak neviem 😒 v stredu idem zas.

inak, v dobrom zavidim vsetkym, co to maju za sebou, mne je zo dna na den horsie... ledva sa hybem, vsetko ma boli a hlavne mi straaaasne opuchaju koncatiny... pravu nohu mavam ako bambulu 😲 tak len dufam, ze to cisarakom odzneje...

vsetky vas zdravim 😉

anarida
13. feb 2010

katrinb ďakujem pekneeee 😵 😵
Zbinka gratulujeme k dievčatkam 😵 😵 😉

nana77
13. feb 2010

zbinka, blahozelam ka princeznickam!!!! super ste to zmakli, len co je pravda 🙂

kocky, nieco vam sem skopirujem. dali to kocky do dvojickova a pise to jedna mamicka dvojiciek:

http://cucurachi.blogspot.com/2010/02/vystup-na...

a nechcem vas tym vylakat, v ziadnom pripade, len pripravit 🙂 🙂 🙂

juliagregor
13. feb 2010

anarida vitaj a prajem ti bezproblémové tehuľkovanie 😉
dráčik dakujem ...
zbinka blahoželám...a zmeň si pas ...lebo tam máš 4 deti 😅

nana 😎 rada čítam jej príspevky sú fakt trefné 😝

eviska83
13. feb 2010

Ahojte
No teda karnevalovske fotky - uplna paradicka- nadherne su 😉
anarida- vitaj 😵
Zbinka- velke gratulko -zelam hlavne vela zdravicka 😉
feferonka- uz mas pekne tyzdne- len to vydrz...
nana- velmi vystizny clanok 😀 😀 😀

juliagregor
13. feb 2010

úžasný článok: na otázku a ako to zvládate s tromi deťmi mm odpovedá: dávame ich nad plyn 😎

dnes sme nakoniec išli pozrieť moju mamu a zastavili sme sa v TN v Laugu, v Pre deti majú Mountain buggy - krásny ale tie vaničky sú malinké, a Phil Teds (starší model bez madla cca 9000 Sk, červený)

v All toys zatial nový Bumrle nie je, ale videla som v reále tie kolesá novej Cam-ky (tandem) - strašne mäkká guma
videla som aj Marco (trojkolka) a celkom sa mi páčil...

anarida
13. feb 2010

juliagregor,eviska83 ĎAKUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵

katrinb
14. feb 2010

fefferonka - no kedze sme v skoro rovnakom tt, tak ta idem povzbudit.....este chvilinku vydrz.... aj mna uz boli vselico, kazdy den nieco ine...a tie bambulky ked sa hybu...´Pucikovanie je stale intenzivnejsie a ich nohy....ked vypucia - male "votrelkyne" hihi. Urcite aj tebe davaju chalani zabrat. ALe berme to tak, aspon ja to tak beriem, ze sa ked sa hybu uz akokolvek - aspon viem, ze su OK....Ty zatial nemas termin dany? Ja zajtra idem donemocky....tak sa tak strasne uz tesim !!!! neuverili by ste.... Potom podam spravy

Krasnu nedelu vsetkym prajem

alienka73
14. feb 2010

Ahojte, prajeme krasnu valentinsku nedelu 😉 .

Nana, ja som nad tym budenim rozmyslala, teda na papanie kazde tri hodky a mozno som to mala skusit, hoc len dat do pusy flasku mozno by maly zaspal dalej. No ved uvidime, skusime pri dvojickach 🙂 . Urcite je to super, ked to funguje 🙂 .
No a pohlavie nevieme lebo poradnu mam az 22.2 a potom 25.2 morfologicky usg, tak dufam, ze vtedy sa uz dozviem. Ale teda najviac dufam,z e budu zdrave.
Uz sa musim krotit v nakukani na pekne vecicky, lebo uz by som nakupovala, teda zatial len na nete lebo do mesta alebo niekam inam som sa uz tri tyzdne nedostala. Maly je stale soplikovy a najnovsie nam aj zmenil hlas 😲 .

Katrin a Feferonka, drzim palce vsetky co mam nech vydrzite este a nech mate pohodovy porod. 🙂

bibianka
14. feb 2010

Nana, Dráčik, novokočíkové foto je v albume 😉