Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bibianka
15. feb 2010

juli, no bolo, chuďatko malé; človek by povedal, že už si vybral všetku smolu, ale teraz má pre zmenu problémy s nožičkou 😢

juliagregor
15. feb 2010

jaj ☹ , ale určite sa mu polepší 😉
bobáčik malý...

matelko1
15. feb 2010

katrin tak to je super,ze mas vysledky ok.drzis sa pekne.
bola som s drobcami na chvilku von.

fefferonka
15. feb 2010

juli - bielkovinu v moci? neviem o tom, v nemocke mi testy urcite robili, a upozornim na to aj v rizikovej v stredu. a co by ta bielkovina znacila?

katrin - to je super!
matelko - vobec nie si naivna! ved to sa moze stat kazdemu. ja som napriklad platila deky do autosedacky, pani pisala, ze to vzdy posiela v stredu a nic... mam uz trocha obavy... 😒 kocik mam tiez objednany "per huba" po internete a uz na mna ide nervozita...

inak, vzdy vam pri utz povedali vahu? mne minule nie, tak uz dva tyzdne neviem a som zvedava...

alienka73
15. feb 2010

Feferonka a kedy si objednala kocik? Uz cakas dlho ? Snad sa dockas aj tych diek a ake si objednala? Som zvedava,prepac 🙂 .

No ja dufam, ze v pondelok na poradni sa dozviem ci drobci podrastli a ako, mne minule dr. nepovedala ani cm ani vahu ale tak ja som este len na zaciatku oproti tebe 🙂 .

juliagregor
15. feb 2010

ahojte feferonka obličky dostávajú zabrať a nestíhajú aj to je dôvod opúchania, ved moč na poradni nosíš či nie...
váhy berte +/- 300 g ked má dr. dobré oči 😉

matelko1
15. feb 2010

feferonka mne vzdy povedali vahu,vlastne ja som sa pytala 🙂 ...ale ja som neratala,ze akurat mne sa to moze stat.nenapadlo ma,ze aj takyto ludia mozu byt a hlavne,ze maminka dokaze okradnut dalsiu maminku.no som zvedava ako to dopadne.uz som jej pisala a posrasila ju,ze som podala trestne oznamenie.

juliagregor
15. feb 2010

ja som mala na MMB konflikt a ozaj mi stačilo...

loginka
15. feb 2010

matelko, to fakt nas....rie, krava jedna, treba si fakt davat pozor, drzim palce

alienka ty si sa pytala na ruky, no mne trpli a potom som mala karpalny tunel, asi od 16tt, ruky rano a niekedy aj cez den nepouzitelne (joj chalabohu ze uz je po tom, tie tehotenske neprijemnosti mi fakt nechybaju)

katrin ty si ukazkova, drz sa aj dalej a hlavne nech to vsetko stastne dopadne a uz nam napises, ze si mamina, tesime sa na to 🙂

fefferonka
15. feb 2010

alienka - no ja som po novom roku zistila, ze bol vsade vypredany a vsetky obchody oznamili, ze bude az v polovici februara. tak som pisala v piatok s tou pani a povedala, ze BUMBLE bude na 100% 22--24.2. mna ani nenapadlo riesit kocik v dajakom 29tt, tak to tak dopadlo. ale nakoniec to snad dobre stihneme, ide mi hlavne o tie autosedacky na ceste z porodnice.
deky som objednala tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3670309 , fusaky nekupujem, kedze by mali byt ku kociku. kludne sa pytaj 🙂

ok, tak budem, co sa vahy tyka, zvedava a neoblomna 🙂

juli, no moč som minule nemala, bo som bola prvykrat v rizikovej, urcite teraz zoberiem.

bozinku, ty mi teraz davaju zabrat, tak kopkaju...

fefferonka
15. feb 2010

este do toho stikame, asi ma roztrhne 🙂

katrinb
15. feb 2010

fefferonka - moc ti kontroluju urcite...teda mysli si. A ta bielkovina s opuchom a vysokym talkom znaci preeklôampsiu. Ale to musis mat viacero priznakov, co ty nemas podla mna. Tak sa nestrachuj a uvidis v nemocke.Hlavne klud,

matelko - ved idem v tvojich slapajach...hihiuvidim, ci vydrzim. Ale hadam ani, ked su vsetky veci OK.... A mrzi ma ta internetova neprijemnost. Ale stat sa to moze hocikomu, naivna urcite nie si.

juli - ano, mas pravdu s tymi vahami...ono aj niekedy aj viac g moze byt rozdiel. Ale je mile vidiet kolko cca maju deticky...

loginka - dik...no ukazkova - co ja viem, halvne sa snazim nic neriskovat...aby sme vydrzkali. Ale zitila som, teda myslim si, ze vela robi ten moj oddych, fakt nic neprehanam. A snazim sa nepresilovat. A pozitivne mysliet. Mozno nieco z toho mi pomaha 😉

fefferonka
15. feb 2010

katrin - suhlasim, odkedy sa "valam", od toho mojho pobytu v nemocnici, tak je to uplne ine. oddychujem tak, ako nikdy v zivote predtym, lebo som vzdy lietala, dve roboty mala... no hruza. a teraz vidim ten rozdiel. takze baby, berte si priklad. aj ked viem, ze to nie je take jednoduche.

katrinb
15. feb 2010

presne tak fefferonka - keby si mna videla pred tehu....minimalne 12 hod. v robote..lebo ma to bavilo makat, byt v strese....vkuse v pohybe. A ked som ostala doma, boze to som depokovala...ako nikdy v zivote. Ale urcila som si priority...a babatka vyhrali. A teraz nelutujem 😵

fefferonka
15. feb 2010

katrinb - si hovorim teraz, ze este ze budeme mat dvojky, bo ked je upratane a navarene, tak len vymyslame aktivity. takto sa nudit nebudeme 😉

katrinb
15. feb 2010

fefferonka - mas uplnu pravdu. Ved zo mna sa vsetci smeju, ze inak to ani nemohlo byt. ze ja a jedno babo...hned dve...ved je to katka. Tak sa zo mna smeju...hihi

fefferonka
15. feb 2010

tak tak 😀

ja mam zas manzela, ktory rad prehana, vsetko musi mat na 110%, skratka si ho vecne niekto dobera. a tak ked kamaratom oznamoval, ze cakame, a dokonca dvojky, tak mu vsetky hovorili "typicke, ved ty si taky hamotak, ze ani kocik nemozes mat normalny 🙂 "

katrinb
15. feb 2010

😀 😀 😀 😀

alienka73
15. feb 2010

Dik feferonka za ten link, no taku istu jednu zavinovacku mam po malom a druhu uz mam rezervovanu , tak uvidime ci to bude ta farba alebo kupim inu 🙂 .
A ten kocik dufam, ze bude aj neskor, nie ze len v polovici februara a potom niekedy o pol roka 😨 .

fefferonka
15. feb 2010

alienka neboj - to bolo z dovodu prelomu roka a zmeny kolekcie z 2009 na 2010. a zasa bolo seriozni, ze netahali za nos a povedali hned, kedy az bude. tebe staci, ked objednas v dajakom 27tt, keby im to trvalo aj mesiac, mesiac a pol.
inak, sme vyskovo rovnake 🙂

matelko1
15. feb 2010

no,drobci okupkani,napapkani,uz su v postielke,ale este mrmcia,hadam zaspinkaju.

alienka73
15. feb 2010

A ten kocik ti feferonka pride az domov?

Baby ako ste pocitovali roztahovanie maternice? Ak to viete popisat. Lebo mna to tam dole nejak pobolieva ale nie je to nejake strasne, ked si lahnem tak je dobre,ale nechcem nieco zanedbat sa mi to zda nejak skoro na nejake bolesti a nie je to nic pichave.Neviem ci neskocim k dr. radsej skor. 😕 Lebo takto ozaj nic neviem robit, ked uz sa mi chce tak sa musim lahnut. 😒

katrinb
15. feb 2010

alienka - mna dole tiez pobolievalo...no nie casto. Niekedy ako mrcha, ale to len takposlabsie. Si uz predsa len v 20 tt..na dvojky je to uz podla mna celkom pekne....kazdy ma predsa len ine tazkosti a bolesti. Ale na tvojom miestre, ak zajtra ta bolest neprestane...tak skoc ku doktorke. Radsej...pre tvoj klud. &predsa len je lepsie dat na svoju intuiciu

juliagregor
16. feb 2010

dobré ránko všetkým...

ako ste dnes spali?!
bábätká poslúchali?

janulqa07
16. feb 2010

Dobre ranko... mne je konecne lepsie, mozem jest vsetko, dokazem sa hybat, vtedy som sa ledva hybala a iba by som spala. Ale uz na mna idu nocne mory, bud sa mi sniva o tom ako mam tri deti a nestiham nic alebo o detickach ci budu zdrave. Aj pri malom som mala tie sny od urcitej doby a asi to prislo aj teraz na mna.
juli a deti ako?

juliagregor
16. feb 2010

o ničom, teplotujú, kašlú, soplia a plačú ☹ a veru sme s mm znovu nespali...
ale teraz vymýšľajú...tak im je už asi lepšie.. 🙂

janulqa07
16. feb 2010

jaj no to musi byt ☹ prve dni su najhorsie

juliagregor
16. feb 2010

zabral im nurofen 😀

juliagregor
16. feb 2010

jaj a tie nočné mory a bdenie a rozmýšľanie, čo bude si dobre pamätám, čím som viac čítala, tým som sa viac bála 😢 a plakala som ...a vidíš zvládla som, aj ty zvládneš uvidíš... 😉
sladká nevedomosť 😉

janulqa07
16. feb 2010

no moj maly ked bol chory malokedy som mu davala nejake antibiotika alebo nieco podobne, stale sme skusali take babske recepty, homeopaticke lieky a tak, mame aj lekarku homeopatku a som spokojna. Ked sa narodil prva lekarka pisala stale antibiotika, bolo mu len zle a bol stale chorlavy. teraz poklopat je to dobre a par mesiacov mame pokoj a ked je chory tak max den a na druhy je lepsie.