• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

25. novembra 2016 
mne kakajú rovnako a bijú sa rovnako...
19. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja byvam na dedine a mienim s tym ist aj do mesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a trebars aj do tesca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning:
potom napíš odozvu :grinning:
19. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa s tym aj odfotim, ved pockajte v lete, mozno budem aj v novinach /romale/ :grinning:
19. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: super už sa teším
19. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mati a tam sa este nieco zasuva? Ma to navrchu po bokoch take otvory, akokeby na striesku, alebo nieco podobne.
19. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi, nas nema striesku, ale su aj take voziky, tie otvori tam maju miminka na pitie a na nejake cukriky

http://www.step2.com/product.cfm?product_id=1502

najskor sme chceli ten zo strieskov, ale nakoniec sme kupili bez a ide to fakt same :grinning:
19. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale po pravde je dosť drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ano, za ten so strieskou chcela jedna baba tu na slovensku 4200 korun, tak mi ten bez striesky poslala moja kmotra v prahy za 1990 korun ceskych :wink:
19. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ja mam lacnejsie golfky na leto za 55 aj s postovnym, ale tie teda same nepojdu :grinning:

Ten so strieskou sa mi pozdava viac kvoli slnku. Ako im tam budes tienit? Ci budes s tym behat len po obchodoch? Ale fakt ta cena :unamused:
19. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak vsimla si si, ze je od 1,5 roka? aspon teda ten so strieskou.
19. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mauzi, vsimla som si, ale to je jedno ja ich tam zasa nebudem vozit tak dlho ako v kociku, take male deti este za jazdy zaspia :grinning: a tiez sa s tym nebudem motat po najvacsom slnku, kym su malicky tak len sem tam a potom uz to bude jedno, oni sa povozia aj sami :grinning:
19. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved nad tym som uvazovala, ze ako tam zaspia :grinning: to je podla mna len na hranie a take vozenie po byte. No ved uvidis ako sa osvedci :wink:
19. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zaujimavy vozik :slight_smile: .
S tymto by som tu urcite skoncila v novinach :grinning: .

Ten balkon o ktorom ste pisali je super, len musia byt aj podmienky. My byvame na prvom, dole na ulici je stale nejaka suseda alebo este lepsie dve ci tri sedia na lavicke pred branou a nahlas kecaju a fajcia, nad nami sused fajci preveseny cez balkonovove zabradlie. Pod blokom cesta :unamused: . Predtym sme byvali inde a to bolo na druhom poschodi a mali sme plastove zaluzie tak sa maly aj vyspal. Ale nikto tam nefajcil.. Teraz si chceme dat zasklit balkon ale neviem ci v lete nebude na nom prilis horuco, svieti nan doobedu.
A lehatko mame aj my a tiez sme ho velmi vyuzili, na papanie, a aj na hranie sa s hrackami na hrazdicke tak snad aj dvojickam sa bude pacit.
19. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no ten vozik je super, tak na chatu alebo dedinu...no keby si sa s tym Mati objavila na Hlavnom namesti, tak by si bola isto v Markize :slight_smile: alebo by si ta fotili japonski turisti :grinning: ale hlavne je, aby v tom dedicky boli spokojne

Alienka dnes som bola pozriet ten Bumbleride, co som ti spominala, je fakt super...asi som sa uz rozhodla :wink: vobec som sa s nim necitila ako s tankom. co mi jedine trosku vadilo je, ze ak chces dat spotovy kocik do leziacej polohu, nie je tam na to packa, ale take snurky alebo akoby som to povedala. zevraj model 2008 to este nemal ale 2009 uz hej.

a este taka jedna mimo otazka, nesmejte sa maminy..ale chcem sa spytat, ked sa vam narodili babatka a mali rovnake pohlavie vedeli ste ich hned po porode rozoznat? ako ste vedeli, ze toto je co ja viem Petko a toto Palko? ved tie babatka sa urcite museli na seba podobat aj ked boli dvojvajecne ...ci? :sunglasses:

ten zosit je super vec, ja som ho mala aj pri jednom..takze urcite bude sluzit aj pri dvojkach.
19. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tintin, ja si este aj teraz nenapadne pozriem huginkove malicke znamienko na palceku aby som sa nedala zahanbit, ze ich nerozoznam :grinning: :grinning: :grinning: , ale niekedy mam fakt problem :grinning: :grinning: oni su fakt rovnaky ako dve vajcia uf.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa kludne objavim hocikde s tym vozikom, mne je to uplne jedno a nech mi vsetci vylezu na hrb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, cize nebyt znamienka, tak si v kasi? :grinning:
19. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tintin takze zmenili polohovanie chrbatikov? :frowning2: Ak myslim na to na co ty, tak nie je nic moc ... mam to na kociku, ktory je u rodicov.

Nasi sa teda absolutne nepodobali a dodnes sa nepodobaju. Sice niekto sa divi, ci ich vieme rozoznat, ale to je fakt slepy. Ved kukni album, mam tam fotky od narodenia :wink:
Ja som sa bala, aby neboli jednovajecni, ze ich nerozoznam ... ale nastastie su uplne ini :grinning:
19. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie, musim sa dobre na nich zadivat, aby som ich spoznala a to znamienko mi to len potvrdi :wink:

myslim, ze je to aj tym, ze boli hned rozdeleni do inkubatorov a ja som tam s nimi nemohla byt :frowning2: a potom to uz bolo tazsie :frowning2: , ale oni cim budu starsi, tak sa budu viac menit a budu mat tie svoje vlastne crty....mame viac parov dvojiciek v rodine a to vsetko su chlapci a jednovajecni :grinning:
19. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nana - s tym zositom to je suúer napad....budem si zapisovat isto tie vsetky veci...dik....este ze nam tak pomaahate...mna by to samozrejme samu od seba nenapadlo

lucija - urcite zo zaciatku to nebudes citit kazdy den...nebojkaj...ono to pride. nestresuj a uzivaj si postupne tie meniace sa pohyby

Maminy - -poprosim radu. Mam dat bambulkam uz v nemocnici prepichnut uska? neviem vobec, ci ano alebo nie...a nemam sa koho spytat. MM to nechava na mna
19. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale Katrin napadlo, ved uvidis ked budu babulky na svete, co vsetko ta napadne :wink:
Vseobecne sa odporuca dat prepichnut uska az od 6 mesiacov, ale u nas je iny trend ... takze je to na tebe. A ked mozem poradit, tak daj radsej prestrelit.
19. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som ten zosit tiez mala ale len na papanie a potom neskor ked bol problem so spankom tak aj na spanie. A ostatne veci som si zapisovala do kalendara.

Tintin to je super, ze sa ti paci. ANo o tom polohovani chrbatika som citala ze 2008 model to mal dobre a potom 2009 uz nie, ze tam uz dali nejaku snurku ale teraz bude nova kolekcia 2010, tam neviem ako to bude, mohol by byt uz lepsi ten system :unamused: . Mauzos ty mas asi model 2008 ze?
19. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mauzi, ta baba co som u nej bola kuk Bumbleride, mi tvrdila, ze je to kolekcia 2009..ty mas 09 alebo 08? mas este polohovanie na packy? lebo ona mi spominala, ze 2008 mala zase o nicom kolesa...ale fakt neviem..len tlmocim, co mi povedala..uvidim ako bude vyzerat 2010.

Kati, ja som Kristinke dala prepichnut az 9 mesiacoch, ked ma prestalo bavit, ze jej kazdy hovoril "chlapcek" :angry: pritom ma fakt dievcensku tvaricku, len vlasky nam nerastu tak rychlo....no a jej sa potom jedna dierka zapalila a mala z vnutornej strany uska taky vak plny hnisu :astonished: museli sme ist na chirurgiu aby jej to osetrili...
fakt neviem ci by to bolo lepsie ked by bola uuuplne malicka. ked chces mozem sa spytat kamosky lekarky, ona robila na novorodeneckom, co si o tom mysli..

aha a este pre Luciu, ja som tiez zacala pohyby citit tak okolo 17/18tyz..lenze ja som druhorodicka, tie citia zevraj pohyby skor. mozes mat ulozene babatka tak, ze aj ked kopu, ty to necitis...ani teraz ich nejako moc necitim, sem tam ma kopnu...a to sme boli vcera na UTZ a vrteli sa tam ako na kolotoci :wink:
19. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati počkaj súhlasím s mauzi a prestrelenie je šetrnejšie...

tintin ja som ich rozoznala podľa váhy, adko bol ľahší a bol dlho žltý po žltačke,
to polhovanie na šnúrky je na prd ...mňa to na arii vytáčalo, ked som ich chcela zdvyhnúť pomáhala som si aj hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda tiez sme dali v ULK prestrelit...ale itak jacala ako keby ju z koze drali ...
19. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale aj tak si myslím že Bumbrle je asi naj na trhu : cena =kvalita, mne sa osobne veľmi páči...
19. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka už si užívaš posledný víkend bez detí? :wink:
19. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alienka, aj 2010 ma na snurky...zevraj je to kvoli skladaniu, ze sa tym usetri 10 cm co sa tyka vysky, ked to je na snurku a nie na packu...treba si to vyskusat, mozno ten system nie je az taky blby
19. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok