Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bibianka
19. feb 2010

Pokiaľ viem, náušničky sa odporúčajú až po očkovaniach. Ja som zatiaľ nedala a už to tak vyzerá, že si to malá bude musieť sama vyžiadať, ak bude mať záujem. Od istej doby ich nenosím ani ja (len občasne), pretože synátor ich pokladá za super hračku, ešte chvalabohu, že som jej ich nedala... Celkom stačí, že jej trhá vlasy 😠

Deny, gratulujem. My máme Baby Sense, ale žiaden falošný poplach nebol, kým sa malý nezačal v postieľke premiestňovať tak, že zišiel z podložky. Potom som pridala aj tú druhú a je to v poho. 2-3x sa stalo, že bol povytianutý káblik, keď sa s tým hrali.

deny32
19. feb 2010

Bibianka, uz som asi prisla na problem.. ja som dala maleho mimo podlozky, ta je v strede a maly bol oprety o bok postielky.. to mam preto, lebo necitam poriadne navody 😠 sme sa poriadne vylakali ☹

mauzos
20. feb 2010

Deny 😅 esteze ste na to prisli 😉 My sme mali tiez parkrat falosny poplach, ale tiez ked sa uvolnil kablik, alebo uz boli slabe baterky a nevsimli sme si to. Radsej falosny ako ziadny.

Julia liec sa, bude to tazke s tolkymi marodmi. Snad to manzel cez vikend zvladne sa o vas vsetkych postarat 😉

Feferonka ja som tiez hned sokla, ze uz mas po, ked som zbadala tie vahy 😀 Drzim palce, aby si to tam zvladla v pohode.

katrinb
20. feb 2010

Deny - to je nadgera, ze uz ste domka...doma je doma. No ano, drzime sa este....ani sama neviem ako som to dokazala 😅
Chlapci su nadherni, pozerala som aj na FB nejake fotky. Su taki malinki a nadherni. A to, ze mas mliecka dost a ze ich kojis aj spolu - perfis. Dufam, ze aj mne sa to podari....
A ten monitor si objednala z tej ceskej stranky, co si mi razposielaal, ze tam su najlacnejsie? Za ako dlho ti prisli? Ja neobjednavam este, uvidim, ci to bude potrebne...alebo si myslis, ze mam?
A teraz citam, ty nemas ten monitor na plienocku?

Tintin - no ano, domotana som. Ale nevadi. Som viac menej rozhodnuta, ze predsa len pockam na tie ockovania a potom sa uvidi. Tym padom uz neriesim. Ale kazdopadne dakuje za vase nazory... Moja, nemam brusko v toho tyzdna. Neviem preco, ale brusko som si zacala merat az na konci....skoda

ajka72
20. feb 2010

katrin v kategorii babatká je tema naušničky skus kuk možno sa tam niečo dozvieš

deny vitaj doma tak si sa dočkala pamatám ako si sa s nami len prechádzala vobec nebolo nič na tebe vidieť že čakáš dvojky naberala si rady a skusenosti a teraz si už skusená mamina tak nech sa darí tebe aj drobcom 😵 😵 😵

katrinb
20. feb 2010

dik ajka

deny32
20. feb 2010

Dakujem Vam vsetkym.. 🙂
Ajka, no trocha vidiet uz bolo.. 😉 a uz sa budeme prechadzat viacere maminy.. uz sa tesiiiim 🙂
Mauzy, dik za tip.. skontrolujeme este aj tie kabliky 😉

Katrin, my sme si zo Sace z porodnice pozicali monitory do postielok BabySenceII, vyjde to na cca 6,6eur mesacne a musis miimalne na pol roka. Taktiez sme kupili Snuzu go, lebo hello nemali... mme uz tie s vymenitelnymi bateriami a este stastie, lebo na jednom monitore uz dosla 😠
Kupili sme to tu v KE v babetkove.. na tej ceskej stranke ma dojalo, ze ked to posiela na slovensko, tak neplati ziadne odpustenie postovneho ako pre cechy, ale este musis doplatit. Ma normalne nastval takyto pristup, tak om sa rozhodla radsej kupit tu ako od neho,... ide o princip 😠

http://www.detske-chuvicky.cz/doprava.html
link na daneho predajcu a jeho vyjadrenie k zasielaniu na slovensko.. co sme ukrajina?????

mauzos
20. feb 2010

Deny tomu sa hovori "podnikatel" 😀 Blbec, nie ze by bol rad, ze sa mu rozsiri klientela aj na Slovensko...
Ja som objednavala stolicky pre malych z Ciech a prisli mi kurierom za 10 € a to bol teda fakt obrovsky balik.

katrinb
20. feb 2010

deny - tak ten predajca je ale pako....dik za radu

a teraz spinkaju chalani v dvoch postielkach? Ja mam na zaciatok len jednu...jhmm

lucija272
20. feb 2010

Ahojte, neviete mi nahodou poradit daky kocik pre dvojicky (kocik vedla seba), ktory sa zmesti do vytahu a zaroven do mensieho kufra auta? 🙂)) Mala som vyhliadnuty ten bumbleride, ale prave som bola merat vytah a na zaciatku mi chyba asi centimeter na sirku :(((. Som z toho nestastna:(. Poradite? Aky mate vy? dakujem 🙂

juliagregor
20. feb 2010

a nemôžeš si nechať kočík v kočíkarni?
niektoré trojkolky sú síce širšie ako výťah, ale kočky prejdú bokom do výťahu alebo vyťahujú jedno kolečko... 😝 asi som ti nepomohla....

babeny som hotová...tata varí, vrátila som sa zo školy a kýcham ...no hozné...
deny som veľmi rada, že ste domka...

feferonka dakujem...budem sa liečkať...

a čaj s medom nemôžem, mňa med napína už od detstva 😔

katka myslím na teba 😉

lucija272
20. feb 2010

praveze v kocikarni si ho nechat nemozem, lebo ziadnu tu nemame :(
no jo, nieco budeme musiet vymysliet 🙂

juliagregor
20. feb 2010

skús poprosiť nejakú maminu a vyskúať naostro nejaký kočík...
a tandem nechceš?

katrinb
20. feb 2010

Juli - si zlata. ale hlavne sa vyliec

lusinkaj
20. feb 2010

ahojte,mozem sa k vam pridat?som po ivf a som tehotna,ale dr.videl na utz dve a to som si dala vlozit len jedno emb.je tu taka co mala tiez take?dakujem pekne 😉

cmuk05
20. feb 2010

Ahoj lusinkaj ja som mala HCG 1000 ale som mala dve vlozene....ale moze byt vsetko aj z jedneho dve... 😉

katrinb
20. feb 2010

lusinkaj - gratulujem a jasne, ze sa mozes pridat 🙂

lusinkaj
20. feb 2010

dakujem katrinb a cmuk...do akeho centra ste chodili?ja k Dr.Hermanovi....

lucia.kl
20. feb 2010

lucija272, ja mam rovnaky problem ale bez riešenia, do našeho vyťahu nevojde ani jednoity kočik a kočikareň nahradila cestovka, takže už rozmyšlam ako budem s dvoma deťmi a kočikom chodiť domov, ja nemam kočik ani doma kam dať, takže bude musieť ostavať na chodbe ☹

juliagregor
20. feb 2010

lucka froté plachta a dole uviazať a má kočík zakrytý,
ja som 4 poschodie bez výťahu, čiže deti som prenášala v taškách ...a kočík pod schodami... 😒

lucija272
20. feb 2010

Ja si asi skusim ten kocik pozicat predajni, resp. kupit, vyskusat do vytahu a ked neprejde vratit.
Len neviem, ci mi to predajcovia umoznia. Alebo by som ho mohla zakazdym este skladat. Ale to si neviem nijako predstavit, ze kde by som nechala deti 🙂)). A ten tandemovsky nechcem, ten je hrozne dlhy a do auta sa urcite nezmesti. No je to des s tymito vytahmi a kocikarnami.
Lucka.kl a ty uz mas daky kocik vybraty?
Ten

juliagregor
20. feb 2010

lucka neviem či existuje kočík - sedenie vedľa seba, užší ako 75 cm, skús napísať do obchodov, ktoré sa špecializujú na dvojky, prenasedeti.sk, alebo dvojcatka.cz, kocarky.cz - snád ti poradia....
viem a videla som, že jane trojkolka /tandem/ sa zmestí do výťahu, na nete bola fotka...skúsim to ešte nájsť, ale ako to funguje s korbičkami neviem, na youtube.com je veľa videí s kočíkmi skús pohľadať...
ale aj keby bol užší ako 75 cm, potom bude mať úzske sedenie...no popýtaj sa...

ešte je možnosť korbičky na nakliknutie vyvezieš deti a potom zvlášť konštrukciu, ale nerieši ti to šporťák... 😒
pohľadaj...

lilinka76
20. feb 2010

Dievcata, ak sa Vam deticky stavaju na nohy a chcu uz chodit, mam na predaj choditko, super vec.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

maartinkaa
20. feb 2010

ahojte, juli, mne sa zasa paci ten posledny/esprit/, ale aj ten prvy je pekny....

no zistujem, ze ani nie su problemom dvojicky a ich zdvojena vychova a zataz, ale vytahy, kocikarne, a teda vsetko, co volakedy postavili komunisti 😝 😝 😝 😝
tak to vam teda fakt nezavidim,
my sme tiez byvali v cinzaku prvych pat rokov nasho manzelstva a som strasne rada, ze uz tam nie sme....tam nieze bol len maly vytah, ale on bol dokonca na medziposchodiach 😝 😝 😝 😝 , no nechcem si to ani predstavit

juliagregor
20. feb 2010

maťka 😉
ja nadávam každý deň na staviteľa nášho paneláka... 😠

maartinkaa
20. feb 2010

no to bol tiez komunista 😀 😀 😀

maartinkaa
20. feb 2010

akurat pozeram tie trojicky vo fotoalbumoch od marhulky, no krasne su, ako z obrazku 🙂

mauzos
20. feb 2010

mne sa tiez paci ten posledny kocik, este som ho nevidela ... a je o 5 kil lahsi ako ten prvy 😉

Martinka ja presne v takom malinkom vytahu na medziposchodi nosim dennodenne malych von. Je to fakt o hubu a tiez vkuse nadavam 😀

Lusinkaj vitaj a gratulujem k dvojtehu. Ja som chodila do Splnu.

maartinkaa
20. feb 2010

no ved to hovorim, volakedy sa ignorovali vozickari a aj mamicky s dvojickami 😝 , ved len ked si predstavite ake hrozne velke kary boli za totality dvojickovske kociky, tak si viete predstavit, ze nikdy do vytahu nevosli 😝 asi ich tiez mali na chodbe odparkovane 😀