Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
20. feb 2010

ten esprit je pajcnutý hauck, úplne rovnaký....

videli ste tie trojičky v správach?

mauzos
20. feb 2010

a to som este nespomenula, ze mame 6 schodov z vchodu a rampu nemame 😠 No proste parada.

maartinkaa
20. feb 2010

no tie trojicky som videla, a takyto sok potesi 😀

maartinkaa
20. feb 2010

mauzi aj u nas to tak bolo, ze schodov na milu jarmilu a rampa nikde, tak som kocik tahala po kolieskach hore a skakala dole 😀

maartinkaa
20. feb 2010

no ale my zeny sme predsa mudre a vynaliezave , nie???

juliagregor
20. feb 2010

zuzka ja ich nosím 4 poschodia ... 😠

ako sa dnes máte?

mauzos
20. feb 2010

hore ich potiahnem aj ja, ale dole sa bojim, aby mi neusli ... predsa je to uz skoro 40 kil 😲 Ked som sama, musim stale niekoho odchytit na chodniku, aby mi pomohol 😝

Julia nezavidim ti, to si neviem ani predstavit.

Ja som nevidela trojicky, kde sa narodili?

juliagregor
20. feb 2010

v šuranoch...

maartinkaa
20. feb 2010

no dvojickovy kocik by som si asi netrufla ani potiahnut hore schodmy, 😀

juliagregor
20. feb 2010

mm spravil do pivnice lyžiny
inak nemám šancu, to sa nedá...
mauzi dávaj si pozor decká sú stále ťažšie a mňa už seklo.... 😒

maartinkaa
20. feb 2010

inac, ja sa rano vobec neviem ani postavit z postele tak strasne ma boli chrbat a krize a uz to trva nejaky ten mesiac, je to hrozna bolest az mi je do placu ☹

mima595
20. feb 2010

ahojte - len chcem k tomu kociku Chipolino - jedna znama tiež hladala kocik, ktory by sa jej vosiel do vytahu, nasla tento, podla razvoru kolies bolo vsetko OK, ale nakoniec sa do vytahu nezmesti - a to kvoli korbicke - ta je sirsia ako razvor kolies - takže teraz je dost nazlostena, že ma užší kocik, s užšími sedadlami a do vytahu sa aj tak nezmesti ☹

mauzos
20. feb 2010

no zase az tak casto ho netaham, ale aj dnes sa podarilo 😀
Juli krize mi ani nespominaj ... mne trpne cela chrbtica. Ale neboj, ja som ina konstrukcia ako ty, 1,75 m a vahu radsej ani nepisem 😀

lucija272
20. feb 2010

Ja som nasla este tento:

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

Na sirku ma 70cm. Ale zas je strasne dlhy do auta. Ak sa aj zmesti tak LTT. Ale zas to je dost malo miestecka potom pre deti. Uf, toto je tazky oriesok 🙂).

maartinkaa
20. feb 2010

trpne, to si dobre pomenovala a mna este aj pali ked dlhsie stojim, napriklad pri sporaku ☹ stary mi to musel masirovat dneska nejakym gelom,aby som vobec mohla vstat z postele 😒

juliagregor
20. feb 2010

lucija ten spider má kamoška dám jej to premerať a napíšem ti do IP

lucija272
20. feb 2010

Julka, dakujem 🙂

juliagregor
20. feb 2010

na to chipolino všetky kto ho mali nadávajú, ale celkom aj na iné kočíky od tej značky
ja som mala zálusk na ten športiačik tuším geminy a písala som im aby mi napísali širku sedenia a nič!!!!!!!!!!!
kamoška ho mala na druhý deň ho išla vrátiť,že sa strašne zle ovládal a na prechádzke stále kopala do zadnej tyčky, čo spája kolečka

alienka73
20. feb 2010

No vidim, ze riesite moju oblubenu temu, schody,vytahy, kocikarne. Podla mna strasne co postavili za sociku, ozaj. Vidno ze chlapi s kocikmi velmi nechodili....Moja teta spominala, ze ona sa takisto natahala a aj ked len monokocik na 2poschodie pri troch detoch( nie trojickach 🙂 ), ze vtedy sa im tiez kocik do vytahu nezmestil. A z kocikarne sa kradlo..

Feferonka, myslim na teba , drz sa v nemocke nech ti to rychlo zbehne a mas uz pri sebe krasne deticky 😉

Katrin ty sa tiez drz a vydrz 😉 .

Chcem sa vas opytat ako ste na tom boli/ste so sedenim ? Ja ked dlhsie sedim tak ma zacne dost boliet na boku dole, vzdy len jedna strana ale niekedy dost na nevydrzanie. Vtedy si musim lahnut. DNes sme boli na navsteve no nemohla som obsediet... A to som len 20tt ☹ .To iste aj ked dlho chodim alebo stojim, uz sa citim ako lazar 😒 .

julietka
20. feb 2010

ahojte babulky po dlhsej po dlhsej odmlke sa hlasim konecne uz ako mamina velmi moc vam dakujem za gratulacie a za drzanie palcekov. Vsetko sa to zbehlo straaasne rychlo. Asi tak ako aj pri Avuske, ked sme si vecer pisali a na druhy den pisal jej muzik ze je uz mamina, a takisto aj u nas...tie ranne hodiny su akesi magicke ..avuske odtiekla plodovka tusim okolo tretej mne okolo stvrtej..
asi mam nizky prah bolestivosti.. no tie kontrakcie uz nikdy viac nechcem zazit..mala som vybavenu sekciu, ale ved to viete...a rozhodovali sa ze to pojde spontanne..uz by som bola schopna v tych bolestiach cestovat asi do inej nemocnice, len aby mi spravili sekciu...mala som mat spinalku, ale nepodarilo sa im to napichnut tak som mala napokon celkovu narkozu..a som rada...
ranu mam uz velmi peknu, vdaka pani doktorke, vsetci boli velmi mili a starostlivi, musim naozaj vyzdvihnut meno Antolskej..
bobacikov som videla az na druhy den vecer ked som sa na nich sla sama pozriet..postavila a osprchovala som sa uz v ten den po sekcii..dalo sa to zvladnut..
drobci su strasne zlatucki, plackaju iba ked su hladnucki, musime si na seba zvyknut, pretoze z nemocnice su este vystresovani...sestricky s nimi mykali a teraz sa boja rychlych pohybov, plackali aj pri kupani a prezliekani, ale uz si pomalinky zvykaju a vedia ze sa nemusia bat
mliecka mam tak malo ze to nestoji ani za rec..ale prikladam si ich, kazdy vysaje aspon "desinku: od smadu, obcas sa mi podarilo co to odsat...snad sa to este rozbehne..
vsetky vas moc pozdravujem a pomalinky si vas docitam

juliagregor
21. feb 2010

ahoj julietka,
ešte raz gratulujem k detičkám

katrinb
21. feb 2010

julietka - no tak to je uzasne, ze ste uz domka...a verim, ze si rychlo zvyknete. Prajem ti, aby sa ti mliecko rozbehlo...A urcite co najskor aspon par foteciek daj...som strasne rada, ze to mas za sebou a hlavne, ze ste zdravucki vsetci traja. No uz teraz ja to musim zvladnut...HIHI. Kedze som na rade 😎

deny32
21. feb 2010

Julietka, blahozelam.. 🙂)) super si to zvladla... ako dlho ste uz doma? a ake mate noci?
Super, ze si bola spokojna s nemocnicou 🙂

lucia.kl
21. feb 2010

julietka gratulujem.
Lucija, ja mam kočik po jednej mamine - od firmi hauck, ona bola velmi spokojna tak uvidime, ja byvam na prvom ale aj to je nejakych 30 schodov, ale snad to nejak zvladneme, najprv deti v taškach a potom kočik 🙂 ale ako to bude v zime, ked už budu len v športovej časti kočika si neviem predstaviť - asi nebudem bez manžela chodiť vôbec von ☹

alienka73
21. feb 2010

Julietka aj ja blahozelam a tesim sa s vami ze ste uz doma! Drzim silno palce aby slo vsetko tak ako ma a aby ste vsetci boli hlavne zdravi!! 🙂

Mna dnes boli riadne hrdlo tak len cajikujem ☹ . Co ste si davali na hrdlo v tehu? Ja si davam septisan ale to strasne dlho cmulam a nechuti mi to tak teraz radsej caj popijam.

Lucia.kl aj ja byvam na prvom a tiez tak budem asi nosit ze deti v taskach a kocik bude snad v kocikarni, zatial nemam kluc lebo su tam iba bicykle a nema kazdy kluc ale ja dufam,z e to vybavim. No ale ako zidem dole schodami z brany to netusim. Neviem si predstavit ako pisala Mauzos ze pri kazdej prechadzke budem cakat na okoloiducich ci mi niekto pomoze a potom domov do iste 😒 . A ked bude deti vacsie tak si to tiez neviem predstavit ako ich znesiem dole. Mozno jedno do nosica a druhe vo vajicku, netusim.

lucia.kl
21. feb 2010

keby sme mali kočikáreň tak je to v pohode, kým su malé, tak by som si ich nocisila v taškách a potom v krosne na chrbát a druhé na rukách - ale neni kočikáreň, takže nemám tie veci potom kde nechať ☹ si postavim nejaku budku pred domom 😀

lumah
21. feb 2010

Ahojte 🙂
Katrin pozerám, že už finišuješ, ja som rodila 37+5. 🙂
julietka gratulujem, pridaj sa k nám do dvojíčkova. 😀

lumah
21. feb 2010

julietka ja som tiež rodila na Antolskej- spontánne a teiž nedám dopustiť na tuto nemocnicu.

katrinb
21. feb 2010

lumah - no to si teda pekne potiahla. Uvidime, aky ja budem mat tyzden a den.... 😵

julietka
21. feb 2010

este raz dakujem babulky 🙂

kati uzasne to tahas, krasne mas tt 😉 hlavne aby bolo vsetko v poriadku

deny nasi drobci papaju kazde cca 3 hodinky, tak boli nauceni z nemocnice, ale pediatricka mi nakazala ze ked mi spia dlhsie mam ich budit po kazdych dvoch az troch hodinach, ale je mi ich tak luto. Hlavne maly sa nevie zobudit, mozem s nim robit cokolvek on neotvori ocka ani za nic taky ma tuhy spanok

deny, loginka, matelko ako je to u vas s dojcenim, alebo aj ine babulky s dvojickami? mali ste dost mliecka od zaciatku?