• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
dá to zabrať len si nájdi svoj systém, teraz behám s malými po jednom a spievam alebo kričím, aby ma počul ten čo ma čaká pripútaný v kočíku, druhý je v postieľke a samozrejme plače...
muž bol 10 dní v nemocnici a ja som vtedy schudla 4 kilá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli moj maly sa zaujima aky ma mamka pipik a preco mam iny :grinning: neriesili ste to???
26. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale riešili včera...maminka a ty kde máš cikáčik...ja nemám cikáčik ja mám cikulku...a veľkú? a môžem sa pozrieť?...

bola som ozaj bez slov....tak dievčatá majú cikulku a chlapci cikáčika... a zmenila som tému...
26. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no my sme zatial skoncili pri tom ze mam iny ako on :slight_smile:
26. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli - ta hlaska dna je suprova :grinning:
Ja som zvedava, ako sa u nas bambulaky budu pytat tatina, co ma... :slight_smile:
26. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati skoro rano vstavas??? :grinning:
a vobec to nie je jednoduche riesit
26. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neboj v škôlke si obzerajú navzájom :grinning:

katka :wink:
26. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no ved tesim sa potom na tie otazky ale mozno natrafi na mudre dieta ktore mu to vysvetli :sweat_smile:
26. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli - no chcela by som rano vstat...a dufam, ze nebudem velmi nervozna....aby som neporodila... :wink:
26. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ked vyhrame ta mozes :grinning:
26. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulqa - :grinning: no nie, lebo potom este finale v nedelu bude..no vyzera to tak, ze vyhrame, aby someste v nedelu vo´´bola doma a v pondelok uz spokojne mozem ist do nemocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj baby strasne s vami a my vsetci sme uz nazhaveny kedy to bude
26. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a vieš žeby som bola rada, keby som našla ráno SMS :wink:

janka neboj dočkáš sa... :grinning:
26. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - ved uz len dva dni a som v nemocke. Zajtra este chcem sterilizobvat odsavacku a ostatne veci pre babatka a v nedelu poslednykrat nic nerobit :slight_smile:

Julka - ja viem :slight_smile: Ale bambulkam sa podla vsetkeho este nechce vonku...ved nemam ani kontrakcie, abni brucho mi netvrdne...a zdola bolesti trosku ustupili...hmmmm
26. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som si tiez este uzivala sobotu vecer, ani ma nenapadlo ze o par hodin uz budu drobci na svete :dizzy_face: absolutne nic som necitila, praveze som sa citila dobre a rano o 4-tej som sa zobudila ze mam nejake pravidelne bolesti zrazu mi odtiekla zatka, aj plod.voda a o 8smej boli drobci na svete..nase nedelniatka :wink:
napokon som bola stastna ze sa to tak rychlo zbehlo a nemusela som ratat tie dni do sekcie...
26. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juietka - mas uplnu pravdu...a ja velmi dobre pamatam, ze sme si este v sobotu pisal, ze vpiatok ides do nemocky a ze je to vas posledny viknedik..a v nedelu nam napisali, ze si porodila.....no uvidime...aj to moze byt...ja sa uz tiez nebudem hnevat...nechavam to fakt na prirodu. tak ci tak by smo to nezmenila
26. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, mne zatka uz odisla pred par dnami...takze sa mi to isto krati :wink:
26. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka lepšie?
26. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli - 4 kg si schudla, kym bol mm prec? No aj mna to caka....
26. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to boli tie schody a škôlka o 6.30 som vstávala a o 8.30 som bola narobená :fearful:
26. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa....aspon kila isli dole....hihi
26. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale riťka zostala :sunglasses:
26. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Matko by tipovedal, ze nie ritka, ale ...:grinning:
26. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
máš šťastie, že si tehotná a chránená zákonom.....

ja ozaj niekedy nechápem, čo vyvádza, je hrozne podarený ....a ukazuje tu mám rožky schované :dizzy_face:
26. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty budeš mať dve princezničky ---
a budeš poooooooootom potrebovať veeeeeeeeeeeeelikánsku skriňu a ja zase väääääääääääääääääääčšie hrnce :grinning:
26. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli - zlatucky musi byt....ked ti tak vyvadza...ved on vyzera ako anjelik s tymi vlaskami...

no a s tou skrinou mas pravdu, podla mna ten byt bude mat sameee skrine. A ty hrnce,...to je fakt HiHI
26. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeme sa tešiť ked sa osamostatnia...
a ja budem stará vetchá starena a mm bude vtipný ako vždy :wink:

muži nestarnú, muži dozrievajú :dizzy_face:
26. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase muzi budu na tom lepsie...teda aj su
26. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to majú jednoduchšie ....
nemajú krámy, to by som im ozaj priala :sweat_smile:

rozmýšľajú inak a niekedy nie je na škodu prepnúť na ich zmýšľanie...
robila som so samými chlapmi a niekedy som ozaj žasla...akonáhle prekročia 40-ku hotovu "zachladená puberta"
:sweat_smile: ale robilo sa mi s nimi lepšie ako so ženami, pohádali sme sa a za 5 minút akoby sa nič nestalo...
26. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim, ja tiez radsej s chlap,mi riesim veci....je to jednoducsie...ved v partii ma volaju ze "chalan-babaô, kedze som s nimi vystrajala a bavila sa otvorene
26. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok