Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

luciaf13
7. mar 2010

jasne napisem, ale pozerala som to v tom letaku a ta taska sa tam pripevnuje nie okolo celej rucky ale tak navrchu,
asi takto ako na tomto kociku http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-cross-twin-...

gajana1
7. mar 2010

Aha to som nevedela diky skusim zajtra

lubina12345
7. mar 2010

Ahojte ja cakam tiez dvojicky a som prvorodicka , som v 15 tt a dnes som si vsimla vlhke fliacky na podprsenke viete mi povedat ci je to normalne ?dakujem .

juliagregor
7. mar 2010

ahoj,
lubina normálne, nestláčať 😉 a gratulujem k dvojkám

luciaf13
8. mar 2010

lubina gratulujeme k dvojickam 🙂 a citaj viac tu , je to kolostrum a je to uplne normalne, mne tiez cca od 20tt. po kvapkach vyteka z prsnikov, niekedy viac niekedy menej. To uz sa chystame na dojcenie 🙂

luciaf13
8. mar 2010

teda tu citaj xixi som zabudla pripojit link http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=587631

juliagregor
8. mar 2010

dobré ránko prajem

u nás je strašná kosa brrrrrrrrrr

katka je už doma z pôrodnice 🙂 🙂

murkaa
8. mar 2010

gajana, ta taska sedi na dvojkocik asi tak, ze jednu stranu pripnes cez strted. Ja to mam tak. A rozmyslala som vela nad tym, preco je mala ako na jednokocik,ale je na to jednoduche vysvetlenie na zaklade pouzivania. Ked ju nosim k doktorke a pod. Velka (teda siroka ) by velmmi blbo vyzerala na ramene.

janulqa07
8. mar 2010

ahoj juli chlapci pocuvaju??

juliagregor
8. mar 2010

ahoj janka 🙂

nejstarší je v škôlke a krpci čumia na autá 🙂

poslúchajú skoro,

v noci som im už nedala prsník, tak sme moc nespali ☹

juliagregor
8. mar 2010

murka ako sa máte?

janka a tvoj poslúcha???

janulqa07
8. mar 2010

hehe aspon maju zabavu 😀 kojit uz nebudes?

janulqa07
8. mar 2010

Je zniceny po vikende, vystrajal s dedom tak teraz len lezi pri mne a pozera cez okno na slniecko 🙂 som zvedava ako dlho vydrzi

juliagregor
8. mar 2010

už je najvyšší čas ich odstaviť 😖 , to vieš že sa mi do toho nechce ☹ , cicík je naj ukludňovadlo a po druhé to sú moje posledné bábätká 😔

janulqa07
8. mar 2010

ved aj tak ste vydrzali riadne dlho a ktovie ci posledne 😀 vies ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy

juliagregor
8. mar 2010

😀 😀
ked ono to neni len o mimi, už teraz vidím, že čím som staršia, tým mám horšiu trpezlivosť a chala ozaj vymýšľajú 😎

včera som nemohla nájsť rifle a tričko, rifle upratali do práčky a tričko do vedra, čo som umývala podlahu 😀

juliagregor
8. mar 2010

všetkým Tomáškom, všetko najlepšie ku včerajším meninkám...

Tominko je veľmi pekné mužské meno 😉

mauzi 🙂

janulqa07
8. mar 2010

ved aj oni chcu pomahat 🙂 ono je urcite co robit zvladnut tolko chlapov doma a kopec veci popritom.

luciaf13
8. mar 2010

jej super ze Katrin je uz doma, som zvedava na podrobnosti a babulky 😀

a klobuk dole Julka ze si vydrzala tak dlho kojit....mne sa Kubko sam odstavil cca v 7-8mesiacoch adodnes si pamatam kolko som preplakala casu, ze on uz nechce moje mliecko a didy 😉 , tak pri dvojkach to bude dvoojnasobne 🙂 a mas super pomocnikov xixixi

a feferonka???

pekny dnik prajem 😎

juliagregor
8. mar 2010

ved to 😎

luciaf13
8. mar 2010

no my mame tiez vybrate meno Tomasko a zrovna to tak vychadza ze bude mat meniny a narodeniny hned po sebe...ale aj Jakubko to tak ma tak aspon nebude sam 😉

luciaf13
8. mar 2010

Murkaa a ako s detickami? Zvladate?

murkaa
8. mar 2010

Ahoj. Uz je to trochu lepsie. Tie koliky vobec neprechadzali s liekmi, tak som prestala davat. Povedala som si, ze to sa tak mozu trapit aj bez nich a cuduj sa svete, ono je im lepsie. Asi ich mozno bolel aj zaludok z toho sladkeho. kojim a davam si pozor na jedlo.
Juli, tvoji sa tusim tiez narodili v 35 tt.? Mna viac teraz trapi ten sluch. No chlapec celkovo reaguje cca o 2 tyzdne neskor ako dievca. Aj zrakovo. On sa rodil druhy. Snad to je sposobene tym.

juliagregor
8. mar 2010

kamoškina dcéra je narodená na Vianoce a dali jej meno Eva - chúda malé 😕

janulqa07
8. mar 2010

ja mam meno Tomasko vybrane asi od mojich 15tich a teraz sa uz podari, lebo ocakavam zajtra spravu, ze to budu chalani, aj ked chce kazdy baby 🙂

juliagregor
8. mar 2010

dievčatá sú šikovnejšia a lepšie zvládajú predčasný pôrod...
rýchlejšie napredujú ...
ten sluch je potvora a reaguje ti len na jednu stranu, trhne sa?

happy8051
8. mar 2010

babulky, v ktorom tt sa da uz zistit, ze je v brusku viac ako jedno babo? 🙂

juliagregor
8. mar 2010

happy mne v 10 tt

murkaa mne chalani sú tiež rozdielne, ajo bol týždeň pod slnkom a všetko išiel pomalšie a aj vojtovku cvičil a šimon nie

murkaa
8. mar 2010

Lucia aj mi mame tie oslavy tak po sebe. Starsi ma meniny a o dva tyzdne narodreniny. No a dvojky? Vianoce, narodky a meniny. Behom mesiaca.

No a nasr.......... som sa. Uz mi trocha kvapkalo na karbit. Stale sama, nijaka spolocnost okrem mm a deti. Tak som isla kupit kameru (mala som naplanovanu, len cas nebol) a kupila som aj notebook. Tak uz nebudem behat na poschodie. Ved pri detoch sa mi teda sediet pri PC moc neda.
A ja si aj recepty hladam ne nete ked neviem co varit.

janulqa07
8. mar 2010

happy mne v 8tt

hned mam k tomu otazku, kamoska sa cudovala ze to doktorka zistila tak skoro, prislo mi divne preco by nemala zistit 😕