• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
ooo mauzos dakujem ti , ty Sherlock Holmes :grinning: mne sa to hned nezdalo, ze 90€ :sweat_smile: alebo som zle pocula...aj to je mozne :fearful: :grinning:
15. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je palculienkkka .... v piatok ma pustil domov... a včera som niečo zjedla z chuti a behala som na wc-ko / nikomu neprajem / ... už mi je lepšie :slight_smile: chuďatka drobci - museli mať z toho šok.... :sweat_smile:
15. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj palculienka a co ti povedali bolo to ok? jane ja som chcela twin two ale powertin pro maju super cenu tak kupime asi ten len este neviem ci cheery alebo marine :slight_smile:
15. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka ja mam len prebalovaciu podlozku, tu s tvrdym spodkom, da sa dat cez postielku a vyuzivam ju doteraz a urcite este dlho budem :wink: Pult by som jednak nemala kam dat a aj ta vanicka je v tych pultikoch velmi mala, to by som ja pri mojej dlhani vyuzila tak dva mesiace...ved aj tak sme mali tu najvacsiu plastovu co existuje a aj to max. do 4,5 mesiaca...od vianoc sa uz kupeme vo velkej vani...lebo do malej sa uz nezmestila a ak som ju tam aj narvala, tak tam tak spliechala, ze to sa uz nedalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka....vyšetril ma a povedal,že sa neotváram...nasadil mi magnezium 3x1 a mám viac odpočívať / tzv. ležať 24h.v kuse/
už ste to pekne dotiahli 36tt ... vy všetko o.k . ? :slight_smile:
15. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete čo je s cmuk05 ?? :confused:
15. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienkkka Ty si nas ale ponapinala ... a my ze uz nie si v kope :grinning:

no vies Pipka, kto umi, ten umi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze Sherlock Holmes :slight_smile:

Cmuk je myslim ze od stvrtka v nemocnici, posledne spravy vravia, ze este 3 v 1
15. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi ..no dostala som strach .. mala som také bolesti ako pri menzese a ustavičné tvrdnutie bruška..išiel víkend, tak som radšej skočila do poradne...
cmuk ... no asi to tam už potiahne do pôrodu ... :slight_smile:
15. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka82, ja mam prebalovaci - aj v albume - a využijem ho asi do tretieho mesiaca. Velmi mi pomohol, nemusim sa zohynat. A u nas sa zmestí. A vedla neho mam tu komodu na ktoru mi prirobili prebalovaciu cast a kupila som na nu tu podložku - kukni v albume. Pri dvojkách je to velká pomoc, kvoli chrbátu.
15. feb 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka no ved prave, ze si v piatok pisala, ze sa necitis dobre a ze ides k lekarovi a uz si sa potom neozvala. Tak sme mysleli, ze si Ta tam nechali a nebodaj, ze uz nie si v kope :wink: Ale super, ze to nebolo nic vazne.

Pipka ja som bola dnes bola nakupit tu drogeriu pre drobcov a este par veci v lekarni. Pytala som tu rybaciu mast a az doma som si vsimla, ze mi dala nejaku Detsku pastu. To je to iste, ci ma ojekabatila? Inak pouzitie je presne na to, len rybu tam nikde nespominaju :grinning:
15. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mauzos ...neviem neviem..je to modrá tuba s názvom Pasta s rybím olejom alebo Rybilka
15. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie ona :unamused: ja mam zelenu tubu Detska pasta - Pasta cum olei jecoris aselli. Ale otvorila som ju a smrdi za rybou :grinning: tak snad bude dobra :wink:
15. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hejj
15. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, to bude asi to iste...ak je tam napisane, ze na zaparene detske ritky, tak je to ok :wink:
moze byt aj Jekorisova mast, aj rybilka, ale aj pasta s rybim olejom...to je vsetko jeden cert :grinning:
15. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam aj tak niveu na zapareniny...sak chcem ciapku a sal :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...lebo mam len asi 20 ciapok a salov... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja jak vidim niekde akciu...musim to mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, víkendovali sme po návštevách a u svokrovcov tak nestíham pozerať MK, dúfam že sú všetky baby pokope, teda hlavne tie čo majú ešte čas :slight_smile:
pipka, super prvý zúbok, to bolo to najkrajšie čo mohlo byť keď mal Ninko prvý zúbok, vyzeralo to fakt coolovo, jeden zub dole a keď sa usmial, paráda :grinning: čakám fotky zubatej Hanulky :wink:
pipka, dúfamže felon je ešte pokope, ja mám teraz skoro dva týždne mobil v oprave, zajtra si idem po neho, tak dúfam že som nič nepremeškala :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj som sa jej chcela ozvať, len číslo som mala na mobile a nie na karte :frowning2:
15. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
!!!!!!! NOVÁ POLOHA !!!!!!! Poloha futbalových lôpt už nás omrzela, teraz sa Laurika vyvaľuje na Markovi a tak si cucajú :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2397552&vReferer=%2Fphotos%2Fmartiina
15. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak az teraz som sem nakukla a vela sa tu deje a vidim ze na liahnutie sa zvrne kazdu chvilu, tak babule drzte este pokope a uz sa tesim na tych krasnych drobcekov co pridu na svet, to zase bude drobizgu :grinning:
Cherry, prosim ta a kto ti prirobil na tu komodu ten vrch na prebaôovanie?ja by som to tiez chcela, normalnu komodu co aj potom vyuzijem v detskej a na nu ten pevny podklad prirobit..
pipka tak aj ja blahizelam k jednozubcovi, tak som zvedava na foto :grinning: mauzos dakujeme za info v snazilkach, objednam aj ja z rajdeti :wink:
15. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omyl, Marko sa vyvaľuje na Laurike, no zas tí chlapi, vraj gentlemani :angry: :grinning:
15. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, predávajú takú podložku na prebaľovanie a tá sa dá prilepiť alebo prišróbovať na vrch :wink: Môj MM vyrobil celý pult, tak viem ......... ale keď mám povedať pravdu ja som o pulte snívala, preto mi ho aj vyrobil, dokonca krajší ako majú v obchode a teraz mi to stále vyčíta, že ho ani nevyužívam :sweat_smile: , no ale ja väčšinu času trávim v obývačke alebo kuchyni a pult máme v spálni, tak prenášať deti do spálne kvôli pultu, to sa mi veru nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra hodim foto pultíka, akého mám šikovného MM, aspoň na takéto roboty :wink:
15. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, aj my sme tym presli a viac nam vyhovovala :wink:
15. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka super, dalsia poloha :slight_smile: a som sa divila, ze Marko v ruzovej zavinovacke a Laurika v modrom :grinning: no jasne chlapi sa maju stale lepsie ....

janula, nemas za co. Ten vrch na komodu by Ti mal vediet dorobit hociaky stolar, alebo dostat aj take uz hotove, z ktorych sa to potom da dat dole. My mame len taky prebalovak, asi ako Pipka, s pevnym spodkom, zda sa mi to praktickejsie.
15. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kdeže Marko, to je už riadny buchtoš, ten už v zavinovačke ani nevydrží, musí stále kopcovať tými nožičkami a to sa mu v zavinovačke nedarí :grinning:
15. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka kraaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak sa markovi dobre papa, ked na segre lezka :grinning:

zubata hanulka bude, ale zatial zubok len malinko trci a poriadne ho nevidno, ale par dni pockam a pofotim, ked klofak povyrastie :grinning:

felonka zatial stale 3v1, aspon dnes sms-ka nedosla...tak dufam, ze sa drzi babulka :wink:
15. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez komodu na mieru a na nej len tu podlozku...cize casom pojde podlozka prec a komoda ostane bud v detskej alebo v spalni :wink:
15. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam takto podlozku s pevnym spodkom na komode a prekladam ju nad postielku, ked potrebujem :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2132367&vReferer=%2Fphotos%2Fpipka
15. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mame rovnaku podlozku. A mas tam na komode zelenu budku Babylove utierky? Dnes som kupila tiez :grinning:
15. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok