• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
na tych fotkach su dve rozdielne podlozky, nie? my mame taku vyssiu, ako je na tej prvej foto
15. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, ale pouzivam len tu tvrdu, tu druhu som mala pozicanu, ale uz ju nemam. To len na ilustraciu, aku mame komodu :wink:
15. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, mame vsetko rovnake :grinning: len deti nie :grinning: :sweat_smile: :grinning: sak nakupujem v dm-ke :grinning:
15. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa zlakla, ze ma klame zrak :grinning: velmi pekna komoda a vyzera aj prakticka ...
takze zajtra ides na Nivea nakup? mas jej tam pozehnane na komode :slight_smile:
15. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to si nevidela, co mam v kupelni...nivea, kam len oko dohliadne :grinning: MM si zo mna robi srandu, ze keby aj hajzlak bol nivea, tak my ho urcite mame :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu komodu som si navrhla, to mi robili na mieru podla mojho nakresu :wink:
15. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka ja magnezium beriem uz dost dlho vcera som si supla aj dva naraz a forte mozno preto presli bolesti neviem :sweat_smile: uz v stredu budeme 37tt ok? asi ano sem ta bolesti tvrdnutia a tak snad bude vsetko ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty sa este drz kedy ides k dr?
mauzos to je to iste len nazou je iny my sme tiez mali take a teraz mam tiez uz v kufry :wink: rozdiel je v cene a vo vyrobcovi ale inak je to to iste. :slight_smile:
15. feb 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka si sikulka :slight_smile:
jarka dakujem, tiez som si myslela, kedze smrdi za rybkou :confounded:
15. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos nie je zaco :dizzy_face:
15. feb 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla Martinke pochvalit kocik, konecne ho vidim v reale. Vyzera super, na oficialnych fotkach na nete sa mi tak nepacil. Urcite si velmi spokojna ...
15. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pipi - gratulujem k zúbku ......my ešte nemáme vôbec žiaden :sweat_smile:

postieľky už máme dole viac ako mesiac - lebo Leuško sa vie postaviť....tak srandovne , lebo normálne po štyroch ešte loziť nevie , ale keď je s nami na posteli , doplazí sa k nám , šup na štyri , chytí sa brucha (priateľovho) a postaví sa ...alebo robí striešku - je na špičkách nôh a na rukách a zboku sa na nás škerí...
ináč má strašnú silu v rukách - my sme mali dva kolotoče - jeden rozlámal úplne ...vytrhal z neho všetky ramená ...a ten druhý bol na ohrádke a vytrhol ho pomedzi mreže , bez toho , aby sa to veľké šróbovacie koleso dalo dole :confused: ...tak že teraz nemáme žiaden - pre istotu , lebo som sa bála , aby si s ním neublížil
16. feb 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Martina, som rada že ti tak ide to kojenie. super
janula, pult ti dorobia v každom nabytkarstve - a este ked más známych :slight_smile:
16. feb 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, cherry ďakujem :slight_smile:
bola som na kontrole po šestonedelé a dr. mi povedal, že keby ma nerodil, tak ani neverí že už mám dva pôrody za sebou :grinning: a to že jeden z toho ešte dvojičkový :sunglasses: vraj žiadne strie, maternica ako pred pôrodom, takže hor sa na ďalšie dvojičky :slight_smile: :grinning:
16. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nejaká dvojičková mamička..chcem a niečo spýtať :slight_smile:
16. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa :grinning: ale pri chodzy ma strasne tlaci na panvovu kost kazdy den nieco to je strasne :zipper_mouth:
16. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka tu som :slight_smile:
16. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
Martinka gratulujem :grinning: takze idete na dalsie dvojky?
jarka, aj ja mam uz take tlaky a to som 4 tyzdne za tebou. Zajtra mam poradnu, tak som zvedava, ako to so mnou vyzera... modlim sa, aby som si nemusela ist ten zvysok tehu odlezat
16. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja mam tie tlaky stale hlavne kym to rozchodim ale teraz to neja nieviem rozchodit vsak ja tiez zajtra ale az pobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz by ma mohli poslat do nemocnice na nejaky termin :unamused:
16. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas este cas tu ta nechaju doma do posednej chvile a vcera som sa dozvedela ak nie su komplikacie tak po 2 az 3 dnoch mozem ist domou z nemocnice :zipper_mouth:
16. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len pekne lez a nic nerozchadzaj :slight_smile: aj ked pri malom to je asi tazke, ale snaz sa este vydrzat.
myslis, ze to bude na cisarak? vraveli ti take nieco?
16. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraveli ze vyzera to zatial tak ale stale sa tocili tak neviem ze ako budem vobec
16. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut oblieva ma horucava :confounded:
16. feb 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kocky!

Martinka gratulujem k tak uzasnemu posestonedelnemu stavu :grinning: Verim, ze si s tym prekvapila aj svojho DR :slight_smile:

Jarka uz to nejako vydrz, zajtra mas ist uz do nemocnice, ci tomu zle rozumiem?? :confused:
16. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catjob zajtra mam ist k svomu porodnikovi na kontrolu uzv ja chodim inde to chodim do mesta kde je nemocnica ale nie je tam porodnica porodnica je v inom meste :grinning: komplikovane
16. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to je teda komplikovane :wink: Hlavne aby ti stanovili nejaky termin a babiky boli OK aj ty. Hrozne drzim palce!!!! :slight_smile:
16. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pipka, balhozelam k prvemu zubku :wink:

mamicky-cakatelky, takze zajtra virtualne stretko v poradni? :grinning:
16. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano katka :slight_smile:
16. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catjob dakujem!!!
16. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Kati, zajtra je nas poradnovy den .... a ja som rozmyslala, ze kto mi tu este chyba do tretice :slight_smile:

Jarka normalne mam asi z teba blbe stavy, musela som si ist lahnut na hodku, co som mala take tlaky :grinning: ale uz je lepsie
16. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos to vazne? asi prestanem chodit na forum :confounded: ja som si poumyvala a povysavala a teraz fucim :grinning:
16. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok