Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
16. feb 2009

ale co si jarka 🙂 s kazdym pribudajucim tyzdnom sa zacinam viac pozorovat, ale to je snad normalne. Nemusis kvoli tomu odchadzat 😀

pipka kde si cely den? snad nevykupujes DM-ka 😲 Mam pre Teba novu Nivea akciu 🙂 V Hypernove je zlava 20% na cely sortiment Nivea a pri nakupe na 10 € dostanes ponozkovy set 😲 Ale nieze tam pobezis hned, akcia je az od stredy ....

lumah
16. feb 2009

ahojte... 🙂 pridala som fotky z plávania.

jarka82
16. feb 2009

jej to mi odlahlo 😀

mauzos
16. feb 2009

ahoj lumah, super fotky, aki vyzeraju velki v tej vodicke 🙂 takze pokracujete dalsim kurzom?

Jarka este fucis?

jarka82
16. feb 2009

este ano este vysavam obyvacku pomaly 😀 do porodu snad stiham 😀 😀 😀

mauzos
16. feb 2009

😀 😀 😀 nevies zapriahnut manzela? ci este sa nevratil? Ja nevysavam uz davno, mam na to lidi 😅

pipka
16. feb 2009

cafteeee

mauzos, nivea nakupena, sal a ciapka doma 😀 😀 😀

mauzos
16. feb 2009

😀 pipka, dobraaa si
tak urob foto 😝

pipka
16. feb 2009

mauzos, ponozky sa zidu 😀 tak pockam do stredy a hor sa na nakup 😀

mirica dakujeme, ked sa bude dat, tak moje zubadlo cvaknem 😉 inak kolotoc som uz z postielky aj ja dala dole, a myslim, ze som ho zachranila v poslednej chvili 😅 😀 lebo zvieratka uz boli postrhane, este den a uz by snad ani nehral... 😝 😀

pipka
16. feb 2009

mauzos, uz som urobila, ale pridam az vecer, ked malu ulozim...v klude...teraz sa ideme kupat 😉

jarka82
16. feb 2009

manzel je este v praci 🙂

mauzos
16. feb 2009

pipka Ty si neskutocna 😀 fakt Nivea - akcia fanatik 😀 neutop sa ....

jarka tak to neprehanaj

jarka82
16. feb 2009

uz som skoncila 🙂

mauzos
16. feb 2009

tak si to predsa stihla do porodu 😉

eviska83
16. feb 2009

ahojky babenky,
Cely tyzden sme mali pokazeny pocitac ,hroza a des ☹ som sa citila ako taky bezdomovec,
Doteraz som citala zameskane,teda citala zbezne prebehla ved to sa cele citat ani neda za tyzden 800str.roman 😀 😀 😀
Basnicka bola naaadherna diky tomu kto ju tam dal.
Pipka- gratulujem k zubku ,daj foto a ozaj mas fakt super komodu 😉
Cherry- dufam ze Kristinka uz nezvracia 🙂
Martinka- ako vzdy super poloha,ty si proste jednicka.Takze a teraz ho sa na dalsie dvojky? 😝 😝
Lumah- chalani su uz super plavci 😎

pipka
16. feb 2009

jarka ty si jak ja...ja som dva dni pred porodom este malovala 😀

eviska83
16. feb 2009

mauzos- aj ja sa stale pozorujem a hlavne sa mi zda ze babetka sa hybu cez den menej ako predtym,ale vecer je to lepsie tak sa stale ukludnim.Dnes som vstala s opuchnutou tvarou ale po hodinke som odpuchla,ale dnes som spala vynimocne dlho tak asi preto.Ja idem na utz az vo stvrtok a uz sa nemozem dockat
baby co mate ist zajtra -drzim palceky 😅

pipka
16. feb 2009
mauzos
16. feb 2009

no Pipka zubok zatial nevidim, ale mihlanice ma Hanulka riadne. Ona nebude potrebovat Mabeline, ona sa taka narodila 😀 strasne je zlata na kazdej fotke

janula13
16. feb 2009

ahojte, tak ja som mala rusny vikend a dnes mi neslo PC...tak dakujem vsetkym co reagovali na moju otazku, uz si ani nepamätam kto vsetko mi napisal nieco, no co tehotenska demencia..
Pipka, ja som rozmyslala, ze kupim klasicku komodu, ktoru potom dam do detskej a na nu tiez tu podlozku s pevnym dnom co sa da dat aj nad postielku, len neviem ci to na normalnu rnu plochu sadne a keby tam dam klasicku podlozku, tak som sa bala ze sa to bude smykat..ale prebalovaci pult nechcem, to sa mi zda zbytocne, potom nevyuzijem, vanicky su tam male, nie je to take stabilne...tie podlozky ste kupovali z netu?
matrinka, blahozelam tvojej maternici aj zbytku 😀 takze startujete dalsie kolo? 😀
Pipka a mala je fakt neodolatelna, akurat som ju ukazovala MM, ze take babo chcem, az na to, ze nase budu mat pipikov 😅

eviska83
16. feb 2009

pipka- ani ja som zubok velmi nepostrehla ,ale hanulka je fakt fesanda.Tie mihalnice sa nedaju prehliadnutpo kom to dite asi je? 😀 😀 😀

pipka
16. feb 2009

mauzos 😀 😀 😀 sak sme sa namakali, aby mala take mihalnice 😀 veru ani Mabeline nebude treba 😎

no zubok zatial moc netrci, ale je tam, lebo o lyzicku cinka 😵 ked vyrastie riadne, nafotim zas 😉

mauzos
16. feb 2009

Jani podlozku som kupovala ako jednu z mala veci v kamennom obchode.

uz sa tesim na zubate fotky urehotanej Hanulky 🙂

pipka
16. feb 2009

januli, tie podlozky su takou gumou zospodu potiahnute, aspon nasa sa vobec nesmyka, a este su k tomu take stupliky, co sa tam zospodu daju nasrobovat, aby sa ti to na tej postielke zacvaklo a nespadlo 😉
no mne to prislo praktickejsie riesenie ako pult, kktory by som vyuzila mozno 2-3 mesiace 😒
takto mam v komode plno veci a vyuzijem ju vzdy 😉 moze ju mat v izbe aj ako pubertacka 😀 a bude len spominat...tu mi mama kedysi ritku umyvala... 😀 😀 😀
ja som komodu dala vyrobit a podlozku som kupovala cez www.mimisk.sk 😉

pipka
16. feb 2009

evi....cela po tatinkovi...ale mihalnice a susku po maminke 😀 😀 😀

pipka
16. feb 2009

joooj martinka inak som zabudla, srdecna gratulacia k perfektnemu posestonedelnemu stavu 😉 si fakt trieda...a ta postavicka...a to kojenie...klobuk dole 😵 😵 😵

mauzos
16. feb 2009

😀 😀 😀 pipka

nana77
16. feb 2009

janulka, my sme to tak vyriesili - ten prebalovaci pult. sme v ikea kupili dve komody, dali ich chrbtom k sebe a na ne sme dali taky velky prebalovaci matrac. a ten sme este pre istotu nalepili obojstrannou lepiacou paskou a drzi dodnes... a ked ho zrusime (co bude asi cochvila, lebo aj tak najcastejsie prebalujem na zemi, kde maju taky paplonik, lebo su moc zivi a aby mi necapli), tak komody mozeme pouzit. terz v nich mam plienky, kozmetiku a oblecenie a vsetko pekne po ruke.

pipka, hanka je naozaj velmi pekne, spokojne babatko!!! 😵 . no a za ten zubok by maminka mala dostat saty - tak sa vraj hovori... moji chlapci uz obaja maju prvy zub davno za sebou, ale saty nikde... 😕 . tusim budem reklamovat u vyrobcu 😀

martinka, mas moju poklonu!!! a obdiv! si fakt trieda, skutocne 🙂

kocky-tehulky, drzte sa, vydrze co najdlhsie!!! tfuj, tfuj, nech vam tyzdne pekne pribudaju!!!

pipka
16. feb 2009

nanus, uz som tatinovi hlasila, ze chcem nove saty...a povedal, ze som pod stromcek dostala nocnu koselu, ci mi vraj nestaci 😅 😀 😀 no mam to ja zivot 😠 😀
asi budem aj ja reklamovat....v Gyn five 😀 😀 😀

cherry01
16. feb 2009

ahojte.
Lumi, krásne fotky, vyzerá to síce trocha brutálne, ale aj ja ked som bola decko, ocko mi tlačil hlavu pod vodu 😀
pipka, my celá rodina obdivujeme Hanku. Dievčatko z reklamy. Pošli do Nivei 🙂
Caty, ako sa maju Lotka, Monko a Bianca?? ešte sú zlí?? Myslím na vás.
Nana, Lumi, Caty kedy ich už začne baviť hracia deka???? zatiaľ vydržia pod nou asi 10 minút, a potom rev.. asi to bude lepšie ked už budú chytať hračky rukami..nie? neviem ich cez den zabaviť. Niekedy sa darí niekedy nie..