Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
30. apr 2010

ja sa vzdavam, aj tak ked nieco vyberiem tak si potom poviem mohla som radsej iny

juliagregor
30. apr 2010

jani je to jedno ..za rok budú behať a v kočíku nebudú chcieť sedieť...
no idem deti idú spať a ja môžem niečo urobiť...od rána pestujem Adka je uplakaný a chce len na ruky

janulqa07
30. apr 2010

tak sa drzte, ja si idem konecne lahnut a kuknut panelak

juliagregor
30. apr 2010
tintin
30. apr 2010

ahojte, ja len na rychlo, bo vobec mi nerobi dobre sedenie pri pc...pouzivali ste niektora pri dvojkach babyvak? teda nie ze 1 pre obe baba, ale proste ci ste ho vyuzili 😉 ?
daku za odpovede..

juliagregor
1. máj 2010

tintin kupila som sling a vypratý a vyžehlený som ho potom predala.. 😎
mne pištali zo zásady naraz....

alienka73
1. máj 2010

Ahojte 🙂
citali ste clanok v Mama a ja o dvojickach? Myslim, ze uz radsej nebudem citat take clanky, cakala som optimistickejsi... 😒 Ale Julka a ostatne s troma detmi to vykresluju lepsie tak ja verim vam 😅 .
Pekny den, ideme dnes asi dokupit nejake drobnosti do porodnice a pre deticky.

Inac, do druhej skolky nam maleho nezobrali, takze dobre, ze sme sa poistili dvoma, aspon do tej jednej ho vzali. 🙂

Vsetkym krasny 1.maj 😉 .

juliagregor
1. máj 2010

adka veru som nečítala...ja už mamu nekupujem, opakujú sa tie isté články, odoberala som ho 2 roky..ale pozriem niekedy ho dajú aj na net...ak máte niektorá net, môžte mi ho zoskenovať a poslať mailom?

dakujem za prianie a chodíte sa ešte bozkávať pod rozkvitnutú čerešňu?

juliagregor
1. máj 2010

gratulujem k škôlke 😉

včera som pochopila ako sú na sebe dvojky závislé...
ajko nemôže ísť von...tak mm zobral Maťa a Šimona...Ajko sa chvíľku hral, stavali sme stavebnicu a potom chodil po byte hovoril "IMON" a hľadal brata...
on bol taký zlatá a zároveň nešťastný, až mi slzy vyletel....

a ako sa privítali....a za minutu pobili...

dior
1. máj 2010

juli ja som to cital v tej knizke o dvojcatach, ze ako su na seba naviazane twinsky,ze ked isiel otec s jednym k dr., tak ten druhy ho hlada po celom byte kde je-smutny bez nalady az ked prisli domov a zbadal ho-hned ozil a o jednovajecnych som pocula,ze aj narovnako byvaju chore a ze trpia rovnakymi ochoreniami a maju prepojene myslenie...

tintin myslis klokanku- ja tu pre 2deti nechcem,to by mi krize nezvladli, radsej kazdeho zvlast a len vtedy vyuzijem,ked pojdem s niekym s nimi

juliagregor
1. máj 2010

na pobavenie...
tá posledná zaspala pri kojení...poloha ako vidíte, jeden normálne a druhý zboku (futbalová)

mirka.m
1. máj 2010

ahojte kocky,
ja som mala aj manduchu aj klokanku ale nevyuzila ani jedno. Mne bolo lepsie mat ich v kociku. A ked sme isli k lekarovi, tak na rukach.

juliagregor
1. máj 2010

ahojte,
alienka, kupila som si časopis a článok som rýchlo prečítala...ozaj rýchlo...a napíšem...
vôbec ale vôbec sa mi nepáči... 😠
je strašne negativistický a ani raz tam pani nespomenula ako sa deti na seba usmievajú ako jej starší syn pomohol, nosil plienky, podával čisté a odnášal špinavé vecičky a podobne...
ja som to tiež nemala ľahké a ozaj spomínam len na tie pekné chvíľky a nemenila by som...a unavená som bola a dosť...
nepáči sa mi ten článok....

mauzos
1. máj 2010

Tak ja som si zo zvedavosti tiez precitala ten clanok 😀 Nemam sice tretie dieta, je to urcite tahsie ako len s dvoma, ale take nieco ako ona dokazala vypotit na dve strany, same negativa, to by som urcite nevedela 😒 Kazde dieta je ine, neexistuju rovnake pravidla pre vsetky deti, ale vela robi pristup matky. Uz len napriklad taka malickost, ze nedokazala nakrmit naraz dve deti z flasky? 😲 ved to je trivialna vec ... a je tam toho ovela viac, co ma zarazilo.
Mna raz oslovila na ulici jedna pani, ze ako to zvladam s dvojcatami, ked jej dcera to nezvlada s jednym. Tak som zacala blaboly typu, ze su dobri a v pohode sa to da .... a ona mi na to, ze jej dcera to nezvlada, lebo je nemozna matka 😀 Nech sa na mna dotycna pani nehneva, ale aj ona na mna posobi takymto dojmom 😖

matelko1
1. máj 2010

ahojte.prajem pekny 1.Maj. 🙂
dior ano,jednovajec.dvojky su na seba velmi naviazane,ja to poznam,lebo som z jednov.dvojciat.ked edna bola chora,hned aj druha ochorela.my este aj teraz ako stare kozy 😀 nevieme bez seba zit 😀

janulqa no neviem,ale v zime ty urcite deti do matrixov nevopchas.ja to vidim uz teraz ako rastu drobci a neviem,neviem,ale urcite v zime uz matrix nevyuzijem.budem musiet do sportaka dat chlapcov.
kup si samostatne hlboky kocik nejaky a potom sportovy a rozhodnes sa aky budes chciet.v hlbokom aj tak deti niesu dlho.

cihi
1. máj 2010

ahojte dievčatá, tak ja som po 2,5 roku čakania na anjelika tehotná...🙂...a sú tam dve bublinky, takže to vyzerá na dvojvaječné dvojičky....som 6 tt...sme šťastní a ja ešte stále v šoku🙂

matelko1
1. máj 2010

cihi super a blahozelam 🙂 len sa opatrujte 🙂

juliagregor
1. máj 2010

mauzi súhlasím s tebou... 😉

matelko ahoj...

cihi vitaj a gratulujem...🙂

alienka73
1. máj 2010

Cihi aj ja blahozelam 😉 . Budete mat dvojnasobne stastie 🙂 .

Mauzi, Juli, to som rada, ze vy to vidite inac, mne sa tiez cely ten clanok zdal negativisticky.

Boli sme dnes na nakupe, asi hodinka a pol a normalne mam svalovku na lytkach 😲 , vidno, ze uz nie som zvyknuta chodit. Snad sa po porode rozhybem.

juliagregor
1. máj 2010

ahojte,
moja kamoška má 9 mesačné dvojky a čaká bábätko ...

alienka rozhýbeš a aké máš už pekné číslo v pase 😉

mirka.m
1. máj 2010

ahojte kocky,
v prvom rade gratulujem cihi.

kocky ten clanok to je v novom cisle? nech si zdvyhnem adrenalin aj ja 😉

juliagregor
1. máj 2010

mirka v novom čísle...
keby čakám dvojky a prečítam si taký článok, tak revem 9 mesiacov... 😠

jennys
1. máj 2010

Ahojte kočky, ja som tiež ten článok už čítala, odoberám ten časopis a toto som si prečítala ako prvé. No fakt je dosť negativistický. Podľa toho čo tam bolo písané sa mám na čo tešiť. Ale ja by som to až tak tragicky nevidela, ja som zatiaľ aj napriek tomu pozitívne naladená. Včera som si rezervovala kočík tak ešte čakám na potvrdenie, hádam to vyjde a tú najväčšiu položku budeme mať vybavenú.
Na krvi dopadlo to celkom OK, mám síce zvýšené hodnoty ale napríklad bilirubín mám OK, skôr som čakala že ten bude zvýšený. No ale keďže to nemám také hrozné tak na kontrolu o dva týždne a potom sa uvidí, zatiaľ je to OK. Svrbenie trošku ustúpilo, našťastie to nie je extrémne ako pri Lucke. No uvidím, hlavne aby sa mi to moc nezhoršilo a bude to fajn. O týždeň v piatok idem na glukózu a do poradne tak uvidím čo na to doktor.
CIHI ahoj a gratulujem a pozri si: http://dvojickovo.webnode.sk/ 🙂

mirka.m
1. máj 2010

juli dik uz som vyslala mm nech mi ho ide kupit...

cihi
1. máj 2010

dnes ma v práci prekvapilo a vystrašilo menšie krvácanie, tak som šla na pohotovosť ( žijeme v Prahe), chválabohu je všetko v poriadku a videla som obe miminka a aj srdiečka, nádherné....inak ďakujem vám všetkým za privítanie🙂

juliagregor
1. máj 2010

no kočky, práve som odoslala maila do redakcie 😎

cihi ja som tiež krvacala, od 13 do 15 tt, ak sa ti dá tak na PN..

cihi
1. máj 2010

už tu PN zvažujem....v stredu ma čaká kontrola a UTZ, tak uvidíme....ale nerada by som doma...nemám tu v Prahe žiadnu rodinu, tak to by mi bolo smutno stále samej...☹(

juliagregor
1. máj 2010

cihi ved máš net 😀
ale vážne, pokiaľ si krvácala, treba ozaj odpočívať, nehrať sa na hrdinku a vydržať prvý trimester...

cihi
1. máj 2010

samozrejme urobím všetko preto, aby bolo dobre pre mimča 🙂

miroslava124
1. máj 2010

Ahojte. Ja čakam tiež teraz dvojičky. Som v siedmom týždni. A musím povedat, že posledné 4 dni mi je strašne zle. Stale len zvraciam a hnačkujem. Musela som ist aj do nemocnice na infuzku koli dehydratovaniu.. Mali ste podobný problém? A ako dlho to asi trvalo?