Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

loginka
17. máj 2010

caves,
tak pridam aj moj nazor - zavinovacky sme pouzivali na suchy zips aj s maslou, bez nej by to bolo o nicom, pozivali sme ich asi 3 a pol mesiaca, bolo by mi cudne ich nechat spat len tak bez zavinutia, teraz uz su velkaci pod perinou 🙂

postolky - na Antolskej hovorili nebalit, potom moja Dr hovorila ze aby som pre istotu balila, tak som davala na noc, ale niekedy som aj zabudla, po prvej kontrole u ortopeda som uz nebalila (inak mna to balenie dost rozculovalo 😒, tak som rada, ze sme to nemuseli velmi davat)

pekarnicku nemam, ani nad nou neuvazujem (zatial) co sa tyka varenia som rada, ze nieco narychlo uvarime, nieto este chlieb a pod. ale nehovorim ze nikdy - mozno na dochodok 🙂

kuki nasi drobci

doublemamca
17. máj 2010

adjka, moji mali stikutali aj trikrat denne a aj obaja naraz 🙂 kopec srandy ked ti to tam klopka z kazdej strany...niekedy to trvalo aj 15 minut....no a zostalo im to aj po porode...dllllho mavali po mliecku stikutku....
a tyzden ti ukazuje 33tt

loginka
17. máj 2010

stikutka trapi viac moju svokru ako moje deti 🙂

medinila
17. máj 2010

loginka drobci sú zlatý a vyzerajú byť "kluďasi" takže by si určite zvládla pekárničku aj pečenie

baby rozoberáte tu štikútku.... ako vlastne viem,že či je to štikútka,alebo súboj mojich dvoch detičiek v bruchu? Mne sa to brucho niekedy vlní ako tsunami 😀 😀 😀

dior
17. máj 2010

medinila to ti tak pravidelne naskakuje cast bruska-tak to jemnunko trha aj ked prilouis ruku to citis, to co ti pises,tosa tam hybu-take vlny to je sranda- vsetci si to uzivame-je to chutnucke 😵

juliagregor
17. máj 2010

dior ty panečku ved si už 32 týždeň, paráda, ešte budeš aj prenášať 😀

medinila, všetko čo pomáha je super...

loginka akí ste už veľkí, ten čas tak ráchlo uteká 😎

už som hľadala aj jogurtovač, už kupujeme kilové jogurty, teraz beží u nás Jogobela, nemá Ečka je trochu redčia, ale výborná, máme neskutočnú spotrebu mliečnych výrobkov...
malí otvoria chladničku, pritisnú si stolček a vytiahnu si jogurt a kričia pri stoličkách mama ham ....srandovní sú

tintin si ok?

eviska83
17. máj 2010

dior- veru krasny tyzden Ti uz svieti 😉
Juli- vraj jogurtovac su vyhodene peniazky- rovnako Ti posluzi velky hrniec zabaleny do deky- Ja som si vyrabala doma asi mesiac biele jogurtiky- boli mnamkove 🙂 Asi zacnem znova 😀
loginka- priprava na pecenie chleba v pekarnicke zaberie asi 1min ak mas bread mix a asi 3min ak das muku- na to si cas vzdy najdem 😵 Inak tvoji drobci su krasne vysmiate baculate deticky 😵
Mima- ano aj my sme mali take rychlozavinovacky- a mozno aj preto som nepouzivala 🙂- s volanikami som odmietla brat so sebou ale mozno keby som mala a vyskusala tak by som aj vyuziala 😉 Ale urcite by sa na mna vsetci divne pozerali 😀

juliagregor
17. máj 2010

evi na MMB som čítala recept, tiež to pani robila len v hrnci, vyskúšam to...džemov mám plnú pivnicu 😉
ako si to robila, ja by som to práve chcela v pohárikoch a nie len liter jogurtu v hnci ...

eviska83
17. máj 2010

juli- ja som robila v poharikoch -ja som to robila podla tychto diskusii 😉 skus mrknut http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php...

mima595
17. máj 2010

Eviska - ved preto to hovorim, lebo ked ja som si kupila tie pre mna, tak tvoja svokra bola u nas pozriet na nich a že aj ona ti taku kupi, lebo ty sice nedavas Adrianka do perinky - ale ona ti aspon tu zavinovacku kupi 😀 😀

eviska83
17. máj 2010

Mima 😀 😀 😀 - a idem ta opravit - my mame Andrejka nie Adrianka- no ale podoba sa to 😀

mima595
17. máj 2010

Evi - sorry 😉 - som myslela, že oboch chlapcov mate na Ad... 😉

tintin
17. máj 2010

ahojte, ako sa mate? ja vobec nic nestiham 😠 stale je nieco. dnes som bola rano na krvi a objednala som sa na prietoky. mam cerstvo vyprane, este ozehlit. autosedacky poriesene. veci co treba vybavit manzelovi spisane 😉

s Kristinkou som bola v piatok na 3. rocnej prehliadke u pediatricky a poslala nas k ortopedovi, zevraj "capta" na lavu nohu??!!! 😕 no nazdar. fakt som si to nikdy u nej nevsimla. a to som jej vzdy kupovala zdravotne topanocky..tak neviem, kde sa stala chyba.

Mima uz som od dnes na MD 😉 vsetko sme poposielali, tak hadam to bude ok. Doki problem s prepisanym TP nerobila, zevraj papier vela znesie 🙂

nestihnem vas poprecitavat dozadu, lebo sa mi velmi zle sedi pri pc, dievcata zacnu velmi kopat. asi IT programatorky z nich nebudu. Dior dufam, ze sa mas dobre. Lucka kl. alienka ako?

aaa dnes sa mi snivalo o porode..aj vam sa sniva?/snivalo?

alienka73
17. máj 2010

Tintin tak to mame rovnaky " prepisany"datum porodu potom , ked aj ja som od dnes na MD 🙂 .
Ja mam pocit ze mi teraz brusko velmi narastlo a ked lezim tak uz vstavam hrozne tazko, no a pri malom sa neda dlho lezat. Este v stredu budeme cely den bez mm tak pojdeme k tete ale aj tak si uzijem. A strasne som posledne unavena a spim len tak 5hodin v noci. Maly vstal idem.

lucia.kl
17. máj 2010

tintin, zatial všetko v poriadku, ja idem na MD až od piatku, nakoniec sa podarilo potiahnuť PN čo najdlhšie. mna tiež baby kopu ked sedim pri počitači, som si ho po dlhom čase dnes vzala zas do postele 🙂 buduci tyždeň mam UTZ tak som zvedavá ake su baby velke,
som dostala od doktora železo a tak mi je z neho zle 😝 😝 zas ma pali zaha a rozpravam sa so zachodom 🙄 🙄

tintin
17. máj 2010

a ake tabletky mas? mna zase zo zeleza strasne prehana..je to fakt divne, lebo normalne zapeka..ale ja musim hned utekat na wc 😅

lucia.kl
17. máj 2010

dostala som Aktiferrin compositium. no ja mam rano hnačku a do večera zapchu, takže sranda 🙂 mam všetky vedlajšie učinky čo pišu v letaku 😠 😠

juliagregor
17. máj 2010

ahojte,
kočky trochu od veci..
http://www.ceskatelevize.cz/program/21045280108...
černé ovce, testy - toto je na pračky...kto rieši nové spotrebiče super stránka

matelko1
17. máj 2010

ahojte.
nebola som tu cely vikend.idem si vas precitat,ze co mate nove 🙂

my sme dnes boli na neurologii s chlapcami.musime tam chodit kazdy mesiac za to,ze sa predcasne narodili.inac je vsetko ok.vysledky maju chlapci dobre,ale zvyknu to sledovat vraj do roka.neviem na co.to aby mali co robit.este nas odporucil na rehabilitacie a pri tom krasne drzia hlavicku,uz sa snazia pretacat .ked su na brusku,tak sa pretocia na chrbatik.mne sa zda,ze lkekari si dohadzuju pacientov aby mali co robit.

dior
17. máj 2010

😎 no vcera to na prenasanie nevyzeralo-take bolestive kontr. som mala zase 🙄 - hrozny den, ale magnezka napichali viac zasebou a dnes je zase dobre 😵 , sestricky sa rano tesili, ze nam este prenasat budete 😅

jogobela som myslela ze je umela-vobec to nekupujem 😅 , ja papam rajo probio a activiu,ale tie origor jogurty co boli volakedy uz nevyrabaju- po novom maju vsetky jogurty take datumy spotreby-ze amen a ze cista priroda 😅 to isto

ja vas obdivujem ze pekarnicky,jogurtovace -to ja som uz taka pohodlna-zato moja mamina ma vsetky kuchynske novinky no milion robotov- ja mal len ponorny mixer 😅

lucia som zvedava kolko vazite-potom sa pochval 😉

ja ani nepisem ako spavame s diorcatkami 😀 😎 😝

dior
17. máj 2010

zase ma stikutku diorcatko dolehlavou 😅

jajka28
17. máj 2010

babenky ja stále teda v nemocke...juli dnes som videla prvý krat primára...simpoš...

babennky nepredáva niektorá z vás ten vankuš na kojenie????pomože mi to? napíšte IP

juliagregor
17. máj 2010

jajka oni sú tam všetci peknučkí 😀 , najstarší je bud Kopčan alebo Walenfells (40-ka)
primára si pamätám ešte ako 16 ročného, ked s bratom Mišom Kaščákom a Rasťom Kubicom spievali...Kým chceš byť, kým chceš byť, udavač, udavač... 😀
kto nevie tak "Bez ladu a skladu"

mima595
17. máj 2010

Baby - vy tu spominate Wallenfelsa ? To je Juraj či Jožo?? 🙂 ja odpadnem .... to v ktorej porodnici su?? 🙂

juliagregor
17. máj 2010

mima sú tam obidvaja a krstné mená si nepamätám, jeden je chirurg a skončil na gynde a pred dvomi rokmi mal 4 deti, teraz neviem a v Trenčíne..
je strašne vysoký, ked vhcádzal do izby musel sa pokloniť, aby sa neotrieskal, skvelý doktor, pri pôrode som ho nezažila ale kamošky si ho nemohli dovychvaľovať...
kludas, pokojný...

mima595
17. máj 2010

julia - oni su 4 bratia a vsetci maju cez 2 m 😖 🙂
ak vravis, že 40 - tak to by mal byt Jozo, Duro ma 34 a co viem, mal len 2 deti 🙂 🙂 on je moj spoluziak z gympla - taky flegma, ale sympos - naposledy som sa s nim videl asi pred 12 rokmi, ked ma opustil moj dlhorocny frajer - tak mi robil butlavu vrbu 😉

mima595
17. máj 2010

inak vsetci 4 su lekari, ten najstarsi ma este k tomu skoncenu jadrovu fyziku - ale toho som už na gympli nastihla 😉

juliagregor
17. máj 2010

keby som mala fotku tak ti pošlem ....meno si fakt nepamätám, pri mne tam bool len jeden, ale že už sú tam dvaja 😀
ja furt hovorím, že svet je malý... 😀 ale tipujem na Joža 😉

jajka máš ulohu,,,zisti ako sa volajú menom... 🙂

mima595
17. máj 2010

spoznas podla pokožky Duro mal taku hladucku - ako babo, Jožo už taku chlapsku 😀 😀 😀

juliagregor
17. máj 2010

ty si dobrá, ja som ich neohmatávala, to jeden mňa 😀