• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
sa tu rehocem...
ale mal veľké ale veľmi jemné ruky, povedala by som veľmi dobrá manikúra :slight_smile: :grinning:
17. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už som to nasla - robi tam ten najstarsi Ivo a potom Duro
17. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja som ich neohmatavala :grinning: :grinning: - to už na pohlad poznas :grinning: ,
ale fakt, Duro ma krasne ruky, take dlhe prsty, nam hral na stužkovej na klaviri so spoluziackou - ona taka baculka - on mal prsty 3x dlhsie ako ona
on hral aj vyborne volejbal, myslim, že bol aj juniorsky reprezentant SR chvilu :wink:
17. máj 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mima ja som s pôrodnicou skončila, tak asi neuvidím :wink:
a gynda má dúfam obíde tiež...
17. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli - len aby...
aj ja som si myslela :grinning: :grinning:
som bola na krstinach v nedelu a mala som na rukach babo v perinke /Vladko spal v kociku/ a prisla ku mne taka tetka - a že mi pristane take babo, že este mam mat :sunglasses: - tak na nu pozeram, že ved moje male este v zavinovacke spi v kociku, to už mam mat dalsie???? dniektoré ženy su fakt sisi
17. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :slight_smile:
vonku je otrasne pocasie.na 12-tu sme objed.do poradne,som zvedava aku maju chlapci vahu a na prve zakladne ockovanie.som zvedava ako to zvladnu.
18. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tehulky, maminky...
konecne som doma, mam vela oddychovat a o tyzden ma zatvaraju do nemocnice :frowning2: preventivne
maly sa so mnou strasne nudi, kuka len rozpravky a citame knizky a poobede ked dojde manzel maly sa ide zblaznit, ze uz moze vystrajat
18. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulqa to uz budes predpokladam do konca az kym neporodis,ze :wink:
18. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam nie, dohodla som sa s lekarom ze pojdem na tyzden nech ma dusu na pokoji lebo sa ma tam uz tri tyzdne snazi dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to je.ale nemas ziadne problemy,ze...
18. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedal ze je vsetko ok, len tam kde idem robit to maju tak poriesene "preventivne" davaju do nemocnice samozrejme nadlho ale je to znamy lekar a mame dohodu byva hned vedla nas a pod nami moja gynekologicka takze keby nieco mozem byt aj doma "preventivne"

vy ste uz riadne velky, ten cas leti
18. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ten cas leti rychlo.ved uz budeme mat 4 mes.
tak to mas dobre,gynekol.pod tebou,doki vedla teba,super.... :dizzy_face: tak to by si ani do nemocky nemusela :dizzy_face: ,ale nie,len sa smejem.doki bude mat aspon srdce na mieste a ty si budes na 100% ista,ze je vsetko ok.
18. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

janulqa vitaj doma :slight_smile:

matelko a čo ti napísal neurolog akú dg., ked ťa poslal na rehabilitáciu, aj ti vysvetlil prečo?

my máme dnes deň..."reve celá rodina" chalani sú hrozní, dnes by som ich vymenila za plyšákov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mm som volala, aby sa nezľakol, ked doma nájde vetchú starenku so šedivými vlasmi :grinning:
nech už skončí toto desné počasie, tolko ľudí zase vytopilo :frowning2:
varím granadír a zeleninkovú polievku (čo chladnička dala)
18. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia od buduceho tt ma byt uz nad 20 stupnov :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juli no nemame ti co zavidiet :frowning2: v lete vsetko dobehnete :grinning:

mne je nadherne, konecne doma, bordel ako v tanku, maly si uziva volnost a ja som zistujem ze gauc nemame az taky pohodlny :confounded: hotova rodinna pohoda :grinning: manzel sa moze tesit domov

jajka aku vahu maju deticky?
18. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý príspevok mi zmazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sylvia dakujem za povbudenie :slight_smile:
ko u dvojčiat sú rovnaké ako u jedného mimi, záleží od tvojho gynekologa, do 26 tt sa vyvíjajú rovnako ako jedno...

janka kašli na bordel, od neho ešte nikto nezomrel, ja budem mať poriadok asi až v domove dôchodcov :grinning: oblož sa poduškami a mm uprace

teraz mi porosýpali vanilkový cukor, vonia im, tak ho stále nosia na nose a voňajú...
ale naj bolo, ked sa mi Maťko pokakal a nepovedal mi to, nemal slipky, tak hovienko vypadlo a malí sa ešte plazili po bruškách a rozvliekli ho po celom byte, mne furt čosi smrdelo ale nevedelo som čo...prišiel muž a maťo sa nakoniec priznal...
nebudem vám ani hovoriť ako vyzerali malí, ja ich stále nekontrolujem, ked sa plazili, tak som ich nezdvíhala, kým sa nepýtali... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli moj maly si uz pyta sam na zadok a ked nieco vystroji pyta si na zadok, nejde mu do hlavy ze mi je to jedno a nerozculujem sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: poobede nech si s manzelom vystraja
cita mi prave knizku " dedusko vecernicek sa potesoval ze k nemu prisla popoluska na bal" :grinning:

mate doma krasne veselo, ale uz si si zvykla co :grinning:

krasny prsten mas :slight_smile: konecne som nasla obrazok
18. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťo pre istotu schoval varechy...
ked je u nás moja mama, tak nechápe ako som kľudná...ona furt...ježiši, bože, spadneš...sranda...zvykneš si...

prstienok som poslala naspäť do ALO, je mi moc veľký a sľúbili mi, že ho bud zmenšia alebo mi ho vymenia za menší... :wink:
ja mám veľkosť len 49 ....
ale kam ho budem nosiť, netuším...asi pôjdem do Smotánky :grinning:
a pochválim sa schudla som na 48 kg...zase môžem vytiahnuť dáke schované rifle :grinning:
18. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa chystas na miss? :slight_smile:
prsten vyuzijes, manzel ta pozve na romanticku veceru napriklad
18. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano a deti budú romanticky plakať pod balkonom :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis aky krasny scenar :grinning:
maly mi zaspal, ja idem na nakupy pre deticky :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule....idem si vas precitat...dlho som tu nebola, nesiel mi net...pridavam nejake fotky z krstin...aj ked nemam este vsetky ulozene....takze aspon nieco... :wink:
18. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvia - vitaj a pytaj sa co potrebujes

andrea - mrkni moje fotky, ja tam mam odfotene zavinovacky...a poviem ti, lepsie sa mi manipulovalo ako s obyc. - tie sme mali v nemocke

lucia kl - ja som postolky davala od 2 tt do ý tt, ale len tak na 3 hod. denne - takmi povedala pediatricka, ze aspon na chvilu. A po kontrole uz nedavam. Klbiky mali OKI....na ultrazvuku mi to doktor krasne vsetko poukazoval. A sam povedal, ze uz nemusim balit (a ma cez 50 rokov, takze ziadne mlade ucho) . Vraj aj pampersky maju 60 stupnovy sklon, takze postacuje. Ale co clovek, to nazor. ja len pisem, ako ja som to riesila.
18. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila :grinning: Ani ja nasich nekontrolujem - dom mame prisposobeny a kam nemozu zavriem dvere :wink: Aj my ked volame s babkou a detiska su dlho prec tak uz stresuje :wink:
A nestvi ma s kilami :angry: :angry:Ako to robis?
Katrinb- krasne fotecky- mamina hotova modelka :wink:
Janulga- drz sa Juliinych rad- radi dobre :wink:
18. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli - no fasa vaha......to mam este daleko k tebe..aj ked ja sa nedoatanem na taku. Nikdy som taku nemala...no ako dietatko ano.....
18. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Kati, ty si aka kocka! :wink: aspon mam potvrdenie, ze aj mamina co mala nedavno dvojky moze vyzerat super :dizzy_face: dievcatka ako prezili liatie vody na hlavicku? Mali ste ich zabalene v zavinovackach alebo dekach, moc to na tych foto nevidim.

co sa tyka postoliek. tak ja som krstinke davala na noc a cez den minimalne, boli strasne tepla..tusim az 39C cez den...ale stacilo aj to, problemy sme nemali. ja by som aspon na take 2-3 hodky postolky prve 3 mes. davala. na zapade take nic nepoznaju a nedavaju, ale zevraj je to tym, ze my slovania mame predispozicu na poskodenie klbov tak je to prevencia. ale viem, ze teraz sa uz postolky nemusia davat.

inak dnes som bola u jedneho kadernika - orientovaneho na muzov...a tak sa ma pytal, ze co cakam a ked som mu povedala ze dvojky tak na mna aj s kolegynou spustili sprsku takych depresivnych viet, ze som sa im podakovala, ze mi to naozaj dobre padlo :angry: ja fakt nechapem, preco vacsina ludi tak negativne reaguje. No ale chlapec povedal, ze vyzeram teda velmi dobre na tento moj stav, tak aspon ze to :wink:
18. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka nudi sa s tebou hovoris :grinning: ,hlavne ze mas vsetko ok, tyzden ti prejde rychlo, ale setri sa

katrin ty si kocka mamina a mali ste 2 krsnych?

teda juli toto mi nerob,ved ja mam raz tolko kil co ty :sweat_smile: ,ale ved ide leto -budes kocka :sunglasses:
18. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi :slight_smile: ja mám dve izby, tak moc sa neni kde schovať...ale poriadok vedia robiť riadny... :grinning:

katka ty si kočka, aj na FB máš nádherné fotky a ja som ti už písala, že ked si bola tehotná si bola veľmi krásna :wink: , teda si aj teraz ale tehu ti veľmi pristalo ....
a ty si vysoká a ja krpec a tých 48 je akurát :sunglasses:

tintin pravdu máš tie depresívne vety si ešte aj ja pamätám...ja by som si to hodila, ježiši dvojičky a podobné kydy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som zvedavá, čo teraz uverejnia v mame a ja , aký článok o dvojičkách ......dúfam, že humorný, úsmevný článok a nie takú matku "trpiteľku" ako bola minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tintin- tak to si mohli odpustit :rolling_eyes: esteze ta pochvalil- no mna keby vidi,tak idem s placom od neho- mne zobrali krpci vsetku krasu- normalne sa ma bracho pytal ci naozaj necakm dievcatka,ze ony beru krasu :sweat_smile: , no dufam,ze aspon malinki budu pekni,ale snivalo sa mi,ze vyzerali ako opicky tak ja uz neviem :unamused: -take sny sa mi zacali snivat vsetko o detoch...
18. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dior ked si tu aj na teba napíšem, si veľmi krásna babena :wink:
a veľmi a teším na fotečky aj s diorčatkami... :wink:
18. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok