Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
17. máj 2010

sa tu rehocem...
ale mal veľké ale veľmi jemné ruky, povedala by som veľmi dobrá manikúra 🙂 😀

mima595
17. máj 2010

a už som to nasla - robi tam ten najstarsi Ivo a potom Duro

mima595
17. máj 2010

ved ani ja som ich neohmatavala 😀 😀 - to už na pohlad poznas 😀 ,
ale fakt, Duro ma krasne ruky, take dlhe prsty, nam hral na stužkovej na klaviri so spoluziackou - ona taka baculka - on mal prsty 3x dlhsie ako ona
on hral aj vyborne volejbal, myslim, že bol aj juniorsky reprezentant SR chvilu 😉

juliagregor
17. máj 2010

no mima ja som s pôrodnicou skončila, tak asi neuvidím 😉
a gynda má dúfam obíde tiež...

mima595
17. máj 2010

juli - len aby...
aj ja som si myslela 😀 😀
som bola na krstinach v nedelu a mala som na rukach babo v perinke /Vladko spal v kociku/ a prisla ku mne taka tetka - a že mi pristane take babo, že este mam mat 😎 - tak na nu pozeram, že ved moje male este v zavinovacke spi v kociku, to už mam mat dalsie???? dniektoré ženy su fakt sisi

matelko1
18. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂
vonku je otrasne pocasie.na 12-tu sme objed.do poradne,som zvedava aku maju chlapci vahu a na prve zakladne ockovanie.som zvedava ako to zvladnu.

janulqa07
18. máj 2010

ahojky tehulky, maminky...
konecne som doma, mam vela oddychovat a o tyzden ma zatvaraju do nemocnice ☹ preventivne
maly sa so mnou strasne nudi, kuka len rozpravky a citame knizky a poobede ked dojde manzel maly sa ide zblaznit, ze uz moze vystrajat

matelko1
18. máj 2010

janulqa to uz budes predpokladam do konca az kym neporodis,ze 😉

janulqa07
18. máj 2010

no to dufam nie, dohodla som sa s lekarom ze pojdem na tyzden nech ma dusu na pokoji lebo sa ma tam uz tri tyzdne snazi dostat 😝

matelko1
18. máj 2010

aha,tak to je.ale nemas ziadne problemy,ze...

janulqa07
18. máj 2010

povedal ze je vsetko ok, len tam kde idem robit to maju tak poriesene "preventivne" davaju do nemocnice samozrejme nadlho ale je to znamy lekar a mame dohodu byva hned vedla nas a pod nami moja gynekologicka takze keby nieco mozem byt aj doma "preventivne"

vy ste uz riadne velky, ten cas leti

matelko1
18. máj 2010

veru ten cas leti rychlo.ved uz budeme mat 4 mes.
tak to mas dobre,gynekol.pod tebou,doki vedla teba,super.... 😵 tak to by si ani do nemocky nemusela 😵 ,ale nie,len sa smejem.doki bude mat aspon srdce na mieste a ty si budes na 100% ista,ze je vsetko ok.

juliagregor
18. máj 2010

ahojte,

janulqa vitaj doma 🙂

matelko a čo ti napísal neurolog akú dg., ked ťa poslal na rehabilitáciu, aj ti vysvetlil prečo?

my máme dnes deň..."reve celá rodina" chalani sú hrozní, dnes by som ich vymenila za plyšákov 😀 😝
mm som volala, aby sa nezľakol, ked doma nájde vetchú starenku so šedivými vlasmi 😀
nech už skončí toto desné počasie, tolko ľudí zase vytopilo ☹
varím granadír a zeleninkovú polievku (čo chladnička dala)

sylvia21
18. máj 2010

Julia od buduceho tt ma byt uz nad 20 stupnov 🙂

janulqa07
18. máj 2010

ahoj juli no nemame ti co zavidiet ☹ v lete vsetko dobehnete 😀

mne je nadherne, konecne doma, bordel ako v tanku, maly si uziva volnost a ja som zistujem ze gauc nemame az taky pohodlny 😖 hotova rodinna pohoda 😀 manzel sa moze tesit domov

jajka aku vahu maju deticky?

juliagregor
18. máj 2010

celý príspevok mi zmazalo 😝

sylvia dakujem za povbudenie 🙂
ko u dvojčiat sú rovnaké ako u jedného mimi, záleží od tvojho gynekologa, do 26 tt sa vyvíjajú rovnako ako jedno...

janka kašli na bordel, od neho ešte nikto nezomrel, ja budem mať poriadok asi až v domove dôchodcov 😀 oblož sa poduškami a mm uprace

teraz mi porosýpali vanilkový cukor, vonia im, tak ho stále nosia na nose a voňajú...
ale naj bolo, ked sa mi Maťko pokakal a nepovedal mi to, nemal slipky, tak hovienko vypadlo a malí sa ešte plazili po bruškách a rozvliekli ho po celom byte, mne furt čosi smrdelo ale nevedelo som čo...prišiel muž a maťo sa nakoniec priznal...
nebudem vám ani hovoriť ako vyzerali malí, ja ich stále nekontrolujem, ked sa plazili, tak som ich nezdvíhala, kým sa nepýtali... 😀 😝

janulqa07
18. máj 2010

juli moj maly si uz pyta sam na zadok a ked nieco vystroji pyta si na zadok, nejde mu do hlavy ze mi je to jedno a nerozculujem sa 😝 poobede nech si s manzelom vystraja
cita mi prave knizku " dedusko vecernicek sa potesoval ze k nemu prisla popoluska na bal" 😀

mate doma krasne veselo, ale uz si si zvykla co 😀

krasny prsten mas 🙂 konecne som nasla obrazok

juliagregor
18. máj 2010

Maťo pre istotu schoval varechy...
ked je u nás moja mama, tak nechápe ako som kľudná...ona furt...ježiši, bože, spadneš...sranda...zvykneš si...

prstienok som poslala naspäť do ALO, je mi moc veľký a sľúbili mi, že ho bud zmenšia alebo mi ho vymenia za menší... 😉
ja mám veľkosť len 49 ....
ale kam ho budem nosiť, netuším...asi pôjdem do Smotánky 😀
a pochválim sa schudla som na 48 kg...zase môžem vytiahnuť dáke schované rifle 😀

janulqa07
18. máj 2010

este sa chystas na miss? 🙂
prsten vyuzijes, manzel ta pozve na romanticku veceru napriklad

juliagregor
18. máj 2010

to ano a deti budú romanticky plakať pod balkonom 🙂

janulqa07
18. máj 2010

no vidis aky krasny scenar 😀
maly mi zaspal, ja idem na nakupy pre deticky 🙂

katrinb
18. máj 2010

ahojte babule....idem si vas precitat...dlho som tu nebola, nesiel mi net...pridavam nejake fotky z krstin...aj ked nemam este vsetky ulozene....takze aspon nieco... 😉

katrinb
18. máj 2010

sylvia - vitaj a pytaj sa co potrebujes

andrea - mrkni moje fotky, ja tam mam odfotene zavinovacky...a poviem ti, lepsie sa mi manipulovalo ako s obyc. - tie sme mali v nemocke

lucia kl - ja som postolky davala od 2 tt do ý tt, ale len tak na 3 hod. denne - takmi povedala pediatricka, ze aspon na chvilu. A po kontrole uz nedavam. Klbiky mali OKI....na ultrazvuku mi to doktor krasne vsetko poukazoval. A sam povedal, ze uz nemusim balit (a ma cez 50 rokov, takze ziadne mlade ucho) . Vraj aj pampersky maju 60 stupnovy sklon, takze postacuje. Ale co clovek, to nazor. ja len pisem, ako ja som to riesila.

eviska83
18. máj 2010

Juli- 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 Ani ja nasich nekontrolujem - dom mame prisposobeny a kam nemozu zavriem dvere 😉 Aj my ked volame s babkou a detiska su dlho prec tak uz stresuje 😉
A nestvi ma s kilami 😠 😠Ako to robis?
Katrinb- krasne fotecky- mamina hotova modelka 😉
Janulga- drz sa Juliinych rad- radi dobre 😉

katrinb
18. máj 2010

Juli - no fasa vaha......to mam este daleko k tebe..aj ked ja sa nedoatanem na taku. Nikdy som taku nemala...no ako dietatko ano.....

tintin
18. máj 2010

jeeeej Kati, ty si aka kocka! 😉 aspon mam potvrdenie, ze aj mamina co mala nedavno dvojky moze vyzerat super 😵 dievcatka ako prezili liatie vody na hlavicku? Mali ste ich zabalene v zavinovackach alebo dekach, moc to na tych foto nevidim.

co sa tyka postoliek. tak ja som krstinke davala na noc a cez den minimalne, boli strasne tepla..tusim az 39C cez den...ale stacilo aj to, problemy sme nemali. ja by som aspon na take 2-3 hodky postolky prve 3 mes. davala. na zapade take nic nepoznaju a nedavaju, ale zevraj je to tym, ze my slovania mame predispozicu na poskodenie klbov tak je to prevencia. ale viem, ze teraz sa uz postolky nemusia davat.

inak dnes som bola u jedneho kadernika - orientovaneho na muzov...a tak sa ma pytal, ze co cakam a ked som mu povedala ze dvojky tak na mna aj s kolegynou spustili sprsku takych depresivnych viet, ze som sa im podakovala, ze mi to naozaj dobre padlo 😠 ja fakt nechapem, preco vacsina ludi tak negativne reaguje. No ale chlapec povedal, ze vyzeram teda velmi dobre na tento moj stav, tak aspon ze to 😉

dior
18. máj 2010

janulka nudi sa s tebou hovoris 😀 ,hlavne ze mas vsetko ok, tyzden ti prejde rychlo, ale setri sa

katrin ty si kocka mamina a mali ste 2 krsnych?

teda juli toto mi nerob,ved ja mam raz tolko kil co ty 😅 ,ale ved ide leto -budes kocka 😎

juliagregor
18. máj 2010

evi 🙂 ja mám dve izby, tak moc sa neni kde schovať...ale poriadok vedia robiť riadny... 😀

katka ty si kočka, aj na FB máš nádherné fotky a ja som ti už písala, že ked si bola tehotná si bola veľmi krásna 😉 , teda si aj teraz ale tehu ti veľmi pristalo ....
a ty si vysoká a ja krpec a tých 48 je akurát 😎

tintin pravdu máš tie depresívne vety si ešte aj ja pamätám...ja by som si to hodila, ježiši dvojičky a podobné kydy 😝
som zvedavá, čo teraz uverejnia v mame a ja , aký článok o dvojičkách ......dúfam, že humorný, úsmevný článok a nie takú matku "trpiteľku" ako bola minule 😝

dior
18. máj 2010

tintin- tak to si mohli odpustit 🙄 esteze ta pochvalil- no mna keby vidi,tak idem s placom od neho- mne zobrali krpci vsetku krasu- normalne sa ma bracho pytal ci naozaj necakm dievcatka,ze ony beru krasu 😅 , no dufam,ze aspon malinki budu pekni,ale snivalo sa mi,ze vyzerali ako opicky tak ja uz neviem 😒 -take sny sa mi zacali snivat vsetko o detoch...

juliagregor
18. máj 2010

a dior ked si tu aj na teba napíšem, si veľmi krásna babena 😉
a veľmi a teším na fotečky aj s diorčatkami... 😉