Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

aknats
2. jún 2010

dievčata aj ja srdečne gratulujem ku krásnym bábätkám, nebola som tu skoro tyždeň a aké prekvapenie. Želám Vám i bábätkám veľa zdravíčka, šťastia a spokojnosti. Užite si tieto prvé dni s láskou a radosťou. Určite všetko bude v poriadku.

Teším sa s Vami 🙂 😀

adjka
2. jún 2010

andrea b ahoj aj ja sa pripajam ku gratulaciam...a chcem sa opytat ako sa citis po cisaraku...boli? ci da sa ?

buchtulka
2. jún 2010

ahojte maminky,aj ja blahozelam k babatkam.uz to mate za sebou,zelam taktiez vela zdravicka a nech ste cim skor domka

luciaf13
2. jún 2010

@adjka ja som po dvoch cisarakoch a je jasne ze to aj boli 😉 😉 😉 vsak je to operacia bruska, ale da sa to zvladnut. Najhorsie je prve postavenie sa a potom je to uz len lepsie a lepsie 😎 drzim placeky

loginka
2. jún 2010

tesim sa z novych dvojickovskych prirastkov 🙂 Srdecna gratulacia !!!
tehulky vy tiez drzte sa !!!!!
my mame dnes 5 mesiacov, dnes opat poradna a deti od minuleho tyzdna pribrali 280 gr, rastu stale ako novorodeniatka
dnes vecer sme mali veselo, Dominik sa rehotal z plneho hrdla, bolo to uzasne 😀

luciaf13
2. jún 2010

@loginka juj ako to leti vsak len teraz si rodila 😉 😉 a uz mate 5mesiacov 😉 a krasne priberaju zlatusikovia 😉

loginka
2. jún 2010

veru @luciaf13 nedavno, je to az neuveritelne a ty ako s malymi?
ale som rada, ze to tehotenstvo a porod mam za sebou 🙂 ale napriek vselicomu to bolo krasne a neopakovatelne 🙂 🙂
@katrinb , maminu tu mam docasne nastahovanu 😉 este kojis? ja len Laurinku a Dominkovi este nieco odstriekam

janulqa07
3. jún 2010

dobre ranko 🙂
u nas je dnes krasne, aspon to tak vyzera z okna

deticky vam rastu ako z vody, len mne sa zda. ze to ide pomali

luciaf13
3. jún 2010

ahojky janka aj u nas konecne neprsi a tak balim ten nas cirkus humberto a ideme na ihrisko 😎 😎 😎 😎

janulqa07
3. jún 2010

tisko zavidime a uzite si 😉

katrinb
3. jún 2010

@loginka - ano kojim....som velmi rada, ze mozem....a ze mam dostatok a hlavne ze chcu. Ony dokonca ani este flasku v papulke nemali. jedine cumlik. Ale na leto zavediem aj vodicku, ak budu extra horucavy...lebo to by inak boli vkuse na prse...a to zase nechcem....chcem aj von ist...a nielen sediet doma s trickom hore 😉

matelko1
3. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas to rano vyzeralo,ze bude pekne a uz sa aj zatiahlo.
@katrinb ja cajik aj vodicku davam od narodenia chlapcom.moja dr mi povedala,ze mam davat,tak davam,ale len trosku potiahnu.

janulqa07
3. jún 2010

dnes to uz vobec nevyzera na pekny den 😠 leje tu ako sialene, dufam, ze nebudu zaplavy a dostanem sa do Sniny k lekarovi
zajtra ma caka poradna u porodnika tak som zvedava ci ma necha este doma oddychovat

prajem pekny vikend a dufam ze nubude uprsany 🙂

alienka73
3. jún 2010

Ahojte, aj u nas to rano vyzeralo na krasny den ale iba chvilku, uz zasa prsi...

Dnes som bola na poradni,tak nastastie krcok este drzi, akurat,ze som vonku cakala 40min 😖 ,tak mi samozrejme potom tvrdlo brucho, tak mam volat porodnicke nech mi da urobit monitor ake je to tvrdnutie.

lucia.kl
3. jún 2010

ahojte. u nás od rána slnečno a teplúčko, konečne viac ako 12 stupňov - tuším mame 20 🙂 už ma to upršané počasie nebaví, ked chodím s hafanom von, tak sa nezmestím do nepremokavej vetrovky a mokne mi brucho 😠 😀

janulqa07
3. jún 2010

baby objednavam plienky a uz som aj zabudla ake su dobre, pampers alebo huggies?

vanilka1802
3. jún 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Mame potvrdene ze cakame dvojicky. Tak by som sa casom rada oboznamila s veciami co ma caka, kedze mame doma synceka 17 mesacneho, tak to bude trochu narocnejsie, ale ako som si vsimla podaktore tu tiez mate doma mensie deticky.

vanilka1802
3. jún 2010

A hlavne ma zaujima ake kociky pre deticky budete kupovat, ci tandemovy alebo vedla seba? Viem ze je to este skoro mysliet na kocik, ale uz som sa trochu pozerala, a zatial ma najviac oslovil Jane Twin Two. Mate ho niektora? Ako ste s nim spokojne? Je ta vanicka Metrix dostatocne priestranna aspon na prve 4 mesiace?
Dakujem za kazdu odpoved.

apple7
3. jún 2010

ahoj vanilka🙂
Blahozelam k dvojickam..🙂
sme tak trochu narovnako , ja som v 9 tt
co sa tyka kociarika, neporadim ti , lebo sama este neviem...
ale ostatne ti urcite poradia🙂

luciaf13
3. jún 2010

@vanilka1802 ahojky vitam ta tu 😉 , my mame kocik Dorjan , mam ho aj v albumiku ofoteny a sme s nim spokojni
pekne pohodove tehulkovanie prajeme

juliagregor
3. jún 2010

ahojte...
vanilka gratulujem k tehu 😉

kočárik je vec vkusu...čo sa ti páči, či tandem, alebo vedľa seba...
každý má svoje výhody a nevýhody...
ja mám vedľa seba...ale my sme veľkí, čiže vozíme hračky a chlapci chodia vedľa 🙂

pekný deň všetkým a janulka tebe prajem dobré výsledky zajtra v poradni ... 😉

vanilka1802
3. jún 2010

Dakujem vam za rady ohladom kocika.

Juliagregor, ani tak asi nejde o vkus ale o praktickost, kedze pri prvom syncekovi sme mali klasika trojkombinaciu TAko, a boli sme radi ked sa nam vmestil po zlozeni do kufra, a to mame kombi, tak pocitam ze dvojkocar vedla seba by bol asi problem. Este to budem musiet preskumat, ako to presne je.

Apple7, teba som si vsimla ze mame skoro rovnaky termin porodu. Budeme tu stresovat spolocne. A babulky skusene dvojmaminy nam budu radit.

juliagregor
3. jún 2010

@vanilka1802 ano je to vec aj púžitkovosti, my sme veľký dvojkočík zmestili do Opla Astra hatchback, v kufri nebolo plato a on sa vlastne postavil...
ale treba rozmýšľať aj nad bývaním, šírkou vchodu, a aj dlžkou, lebo tandem je dlhší...teraz je už väčší výber...určite si nájdeš niečo vhodné 😉
Jane má matelko....

juliagregor
3. jún 2010

nestresovať, tešiť sa 😉
a zase som vymyslela nové slovo 😀 😝

kočky máte niektorá skúsenosti s výrobou ankiet/dotazníkov cez gmail? potrebujem k diplomke dik 😉

katrinb
3. jún 2010

@loginka - a blahozelam k vcerajcim 5 mesiacom....fakt to veelmi leti. A my sme vcera mali 3 mesiace.....aspon budem vediet, ze ste o 2 mes. starsi 😉 A klobuk dole, ze aspon jedno kojis...niektore maminy by to uz vzdali, ked jeden nechce papat z prsnika

@matelko1 - vidis, kazda doki je ina....ale t nekojis, tak to preto. Keby si kojila, netrebalo by doplnat tekutiny...aspon ja viem tak...ale aj tak kazdy ma na to iny nazor...

@alienka73 - super, ze krcok drzi...to je fajn

@janulqa07 - ja pouzivam pa,mpers.....ale kazdemu babu su dobre ine....

@vanilka1802 - ahoj a vitaj. jane ma matelko1..skus sa soytat jej . A ja mam tandemovy ABC design zoom....fotky v mojom fotoblogu..a som maaaaaaaaaaximalne spokojna

loginka
3. jún 2010

@katrinb vdaka aj ja vam gratulujem 🙂
kojim, kojim, je to krasne,ja by som sa toho nerada vzdala, moja Laurinka je na prsu aj pol hodiny, preto je dobre ze je u mna mamina, ktora zatial krmi Dominika, lebo inak by som ju asi tazko mohla pol hodku kojit, Dominik by sa za ten cas zblaznil, jemu sa treba stale venovat a ty kojis?

loginka
3. jún 2010

@juliagregor, nemam 😒 , uz som nejako technicky pozadu a tato materska tomu asi nepomoze

juliagregor
3. jún 2010

@loginka to nevadí....ved aj ja už som šišnutá a všetko mi trvá nejako dlhšie 😲 😝 😀

tinka9
3. jún 2010

@vanilka1802 my mame kocik so sedenim vedla seba a zatial sme to neolutovali, je vynikajuci (http://www.babyjogger.com/city_elite_dbl_dtl.aspx bohuzial na Sk sa neda kupit), ale musis si overit ci prejdes cez vchodove a vytahove dvere. Ja s nim bezne sama cestujem aj (nizkopodlaznym) autobusom. Odporucam aj tento, mali sme ho v single verzii pre syna a da sa kupit aj na Slovensku: http://www.easywalker.nl/dui_cze/duowalker.html

juliagregor
3. jún 2010

@tinka9 ja už som sa pozerala v albume, že ho máš, ja som ho strašne chcela, len som ho nechcela kupovať cez net z USA, vtedy sa inak nedal...ale teraz tuším už by sa mal začať predávať v Čechách....ked budem mať dalšie dvojky, tak možno 😀 😎