Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
18. feb 2009

nahodou som klikla na titulnu stranu...a kuk na mna marko a laura 😵 😵

martiina
18. feb 2009

idem kuchtiť, tak sa zatiaľ majte 🙂

mauzos
18. feb 2009

martinka uzasni su mali ... a tie pusinky 🙂
a ja nechapem, kedy to stihas este aj piect torty. Ty si fakt superzena 😉

jasne Janula, super kupa 😝 a s tymi krckami uz to nejak dokopeme, aj ked maju len 2,5 cm 🙂

jarka82
19. feb 2009

ahojte dobre rano vsetkym!!!
Cherry ano som z Roznavy a som aj ja rocnik 82 🙂 a tetu mam s krasnej horky 😎
boze martinka nedavno si rodila a uz maju drobci 2 mesiace gratulujem 😵
cherry ake to bolo po sekcii? dalo sa to prezit? 😅

pipka
19. feb 2009

dobre ranko,

no dnes sme mali prima noc pre zmenu my 😅 cherry, taaak som na teba myslela 😀
nasa slecna sa zobudila o tretej a zacala sa jedovat v postielke, furt sa otacala na brucho 😠 to sa jej zas nepacilo, ale este sa sama nevie otocit na chrbat, tak som ju stale kazdych 5 minut otocila a dufala, ze uz snad konecne zaspi...figu 😠 takto sme bojovali az do piatej...to som jej spravila mlieko, a zaspala pri jedeni...spala do siedmej, zobudila sa z usmevom...ja mrtva 🙄 😀 tak som si ju vzala k sebe do postele, prebalila naklad v plienke a zrazu zaspala vedla mna este do deviatej 😝 😎 ...jedine jej stastie...inak by som ju musela uspat valcekom na cesto... 😅 😀 😀 😀

martiina
19. feb 2009

pipka že valčekom 😀 😀 😀 chúďa Hanulka 🙂
no ja som zas mala super noc, síce Laura sa raz o tretej zobudila, ale iba sa nacucala a hneď spala, ale zato Marko ťahal od jedenástej do pol siedmej 😵 😵 😵 som si musela o piatej odstriekavať mlieko, čo som mala Markov prsník tvrdý jak skala, až som sa bála aby som nechytila zápal 😝 .Odstriekala som 2dcl, tak bude mať Ninko kakao 😀

pipka
19. feb 2009

Mati, oni maju rozdelene prska? Jeeeeej 😵 😵 😵 😅 keby si mala tri...ma aj Ninko svoj 😀 😀 😀 na kakavko 😎

eviska83
19. feb 2009

dobre rano,
Martiinka- ako to robis? este aj piect 😲 😲 ,ty si fakt ta superzena 😵 😵 .drobci su nadherni a tie ciapky no proste "cool" 🙂 🙂
Pipka- ty si dobra drastacka 😎 😎 😎 sa nezdas 😖

martiina
19. feb 2009

pipka tak na striedačku, jeden deň je jedno prso jedného a druhý deň druhého 😉 to keby jeden menej pil, aby sa aj v tom druhom tvorilo viacej mliečka 😉 .... no veru také tretie by sa mi sem tam zišlo pre toho mojho trojročného kojenca 😀

martiina
19. feb 2009

eviska a mauzos ďakujem za kompliment, ale skôr superšibnutá ako superžena 😀 .... si vždy niečo vymyslím, a to nie jednu tortu ale rovno tri a potom neviem čo skôr a nadávam, ale v konečnom dôsledku mám aj tak z toho radosť, hlavne keď viem že tým urobím radosť 😵

leonka20
19. feb 2009

Ahojte,pisem z nemocky ale uz z porodnice.16.2 uzreli svetlo sveta Adam 2.35 / 48 cm a po 15 min. Adrian 2.20 / 49 cm. bolo to hrozne,druhy nechcel vyjst a s placentami som sa tiez natrapila.potom jak budeme doma tak napisem viac. som rada ze to mam za sebou,stastna aj napriek tomu ze to mal byt on a ona.pa drzte sa

mauzos
19. feb 2009

leonka gratulujem ku chlapcekom, pekne vahy 🙂 nech Ti robia len samu radost a nech ste rychlo naspat doma pri oteckovi

pipka, ze valcekom 😀

martiina
19. feb 2009

Leonka gratululeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
No tak to po dlhej dobe počujem, že sa niekomu zmýlili v pohlaví 😨 ale hlavne že ste všetci v poriadku 😵
Podľa toho čo si napísala si mala pôrod skoro taký ako ja, Marko sa spriečil a prirastené placenty mi musel doktor rukou zoškrabávať 😝 brrrrrrr ešte teraz ma striasa 😲
Adamkovi a Adriankovi prajem všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky! A mamine skoré zotavenie!

mauzos
19. feb 2009

Martinka torta je uz hotova? Aku si robila? Urob trosku chutky 😀 Aj tak si superzena aj ked supersibnuta 😀 ale tak spravne ....

martiina
19. feb 2009

mauzos, korpusy upečené, plnky vyšľahané, už len spojiť a potom piplačka so zdobením 😝 Dnes posielam spať Ninka ku svokre, aby tortu nevidel a aby som mohla vkľude robiť, lebo MM išiel na 2 dni na služobku 🙂
A potom mi ostáva urobiť ešte jednu slanú, korpusy pečiem z chlebového cesta a plním rôznymi pomazánkami a nátierkami, syrom, šunkou a zeleninkou. To je pre tých, čo sú skôr na mäsko 😅 . Keď bude všetko hotové odfotím a ukážem 😉

martiina
19. feb 2009

jedna je sacherova torta a druhá orieškovo-čokoládová

mauzos
19. feb 2009

mnam mnam, tak teraz neviem ci by som si skor dala tu sladku, alebo slanu 🙂 si fakt sikovnica, ked to vsetko tak super stihas a este aj bez MM. Ja sa bojim, z ked sa nam narodia nasi drobci, nebudem mat cas ani na sprchu 😒 a nie to este na vyvaranie a vypekanie ...

janula13
19. feb 2009

leonka, tak sa pripajam, blahozelam k chlapcekom, tak dufam ze na to neprijemne zabudnes rychlo a uz si budes uzivat len to krasne..prajem skore zotavenie a navrat domov 😉
Boze Martinka, tak ja mam dost, ja si ledva obed uvarim a nie este vypekat torty..ty si fakt kvalitna superzena, o supersibnutej radsej nepolemizujem 😉 Taku chut si mi narobila, co by som dala za kusok tej torty, mam rada vsetko cokoladove a orieskove a nugatove...podla coho pecies, neposunula by si recept?zeby som sa zosuperzenstila aj ja trosku 😀

martiina
19. feb 2009

pozdravuje vás felon, zatiaľ je 3 v 1 a leonke a jej detičkám praje všetko najlepšie, veľa zdravíčka a leonke veľa mliečka 🙂
baby, nemáte skúsenosť s bielym jazýčkom u bábätiek, lebo Marko ho má taký už druhý deň. Najskôr som myslela že to tam má zvyšky mliečka, ale som mu to skúsila prstom a to mu nejde dole 😒 Vraj je to asi nejaká múčnatka podľa toho čo som sa dočítala na nete. Zajtra pôjdem k doki
janula dík, teraz idem ešte do obchodu kúpiť sviečky na tortu, ale ak budeš chcieť potom ti recept pošlem 😉

eviska83
19. feb 2009

Gratuuuulujem leonka,tak teda dvaja chalani? 😎 😎 😎 ,dufam ze nemas nakupeneho vela ruzoveho 😲 😲 😲 ,prajem skory navrat domov a vela mliecka.
martiinka- aj andrej mal kedysi biely jazyk ,tak mi suseda poradila vitriet mu to praskovym cukrom ,neviem ci je to najlepsia rada ale u nas zabrala.Ked ma Marko cumel tak vraj namocit do praskoveho cukru.To je ale rada ako od starej matere vies taka babska, 😝 😝 😝
A ja by som si dala aj tu slanu aj sladku neviem ktoru skor 😉 😉

cherry01
19. feb 2009

jarka, prečítaj si v mojom fotoalbume úvod- tam mám popísanú sekciu. Kam si chodila do školy?

janula13
19. feb 2009

Martinka, tak ak budes mat niekedy cas, budem rada ak posles recept, ja mam rada take overene recepty, niektre z knih ci casopisu nie vzdy vyjdu idealne a treba ich prisposobit, tak preto radsej taketo niekym odskusane..idem varit, nech dam malym nieco jest 😅

cherry01
19. feb 2009

Leonka, gratulujemeeeeeeee!!! Krásne mená, krásne váhy.
Pipka, s vaalčekom 😀 😀
Martinka, krásny sú ... buckatý jak moji... len tvoji sa trocha viac podobajú ako moji 🙂

jarka82
19. feb 2009

leonka uprimne zo srdca gratulujem!!!! hlavne uz to mas za sebou
cherry to naozaj tak bolelo???? auu uz sa bojim 😕 a kolko dni to trvalo ta bolest? tu ked nas prepustia po 3 dnoch no amen mam sa na co tesit 😨 ja som chodila ucnovku za predavacku tam na banu a ty kam kde presne v roznave si byvala? 🙂

fedra
19. feb 2009

leonka ... gratulujem 😉

ale nechapem, ako sa teraz moze niekto pomylit pri utz v pohlavi 😕
a to si asi rodila normalne, vsak ?

fedra
19. feb 2009

baby, nemate niektora skusenost s odsavackou soplikov na baterky ?

mirica
19. feb 2009

leonka - gratulujeeeem , a chlapčiatkam prajem do života , len to najlepšie 😵 😵

pipi - že valčekom - cha -som presvedčená , že by si na ňu nedokázala ani škaredo pozrieť 😀 😀 😀

my sme boli na neurologickom a máme zlé výsledky sona mozgu......Leuško je OK - a je dosť popredu aj na normálne narodené 7m dieťa.....a Theuško je v normále , ale v hlavičke má hraničné množstvo mozgovomiechového moku ......vynadali nám , že ako nedonosenci sme mali mať sono mozgu v 3mesiacoch - vtedy by vedeli porovnať a hneď riešiť ....super, že chodíme do nedonoseneckej ambulancie, a nikam nás neposlali 😠 .....teraz musíme čakať mesiac , a merať hlavičku - či sa moc nezväčšuje ....a potom sa rozhodnú čo ďalej... ☹ ☹

jarka82
19. feb 2009

o mirica to mi je naozaj luto to ti dnesny lekari potom sa im zver do ruk 😠 😠 😠 😠 budem drzat palce aby vsetko dopadlo dobre a aby sa hlavicka nezvetsovala ☹ 😅

janula13
19. feb 2009

Mirica, tak to ma mrzi, ale naozaj je to na jed, chodite do nato urcenej ambulancie a neposlu vas nikam a potom vam este vynadaju?rozum sa mi zastavuje ked to citam, ved vy to mate odkial vediet, co si mate tie vysetrenia naordinovat samy???tak ci tak pevne nervy a zdraveho Theuska zelam, dufam ze hlavicka bude ok, drz sa 😉

fedra ja samozrejme skusenost nemam, kedze deti su este v maternici, ale kamosky si chvalia velmi tu na ten vysavac, ze je vyborna..taku planujem aj ja, aj ked to vyzera kruto, ale fakt ze je najlepsia... 🙂

nana77
19. feb 2009

mirica ☹ . neboj sa, theusko je urcite v poriadku, je to sikovne, pekne, usmievave, zive dietatko, neverim, ze nie je ok!!! ale je to na porazenie, spoliehas sa na lekarov a dockas sa tohto... a kam ste chodili na nedonosenecke?

martiiinka, ty si fakt superman v sukni!!! 😀 sikulka, naozaj! a dodatocne blahozelame k dvom mesiacikom!!! 😵 leti to, vsak? ved len teraz sa narodili... 🙂

pipka 😀 !!! valcek nechaj na muza, ked bude robit sarapatu 😀 😀 😀

leonka, blahozelame!!!! vela zdravia maminke aj chlapcekom!!!

inak, aj jednej kocke z dvojickova hovorili, ze dvaja chlapci a narodil sa parik 🙂 . a to bola aj na 3D. najhorsie, ze nemali meno pre dievcatko vobec vymyslene, tak mala bol pol dna bez mena 😅 . tak kocky, aj to sa moze stat, preto odporucam vymysliet vsetky mozne varianty mien, nech vas nic nezaskoci 😀