• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
nahodou som klikla na titulnu stranu...a kuk na mna marko a laura :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuchtiť, tak sa zatiaľ majte :slight_smile:
18. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka uzasni su mali ... a tie pusinky :slight_smile:
a ja nechapem, kedy to stihas este aj piect torty. Ty si fakt superzena :wink:

jasne Janula, super kupa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s tymi krckami uz to nejak dokopeme, aj ked maju len 2,5 cm :slight_smile:
18. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre rano vsetkym!!!
Cherry ano som z Roznavy a som aj ja rocnik 82 :slight_smile: a tetu mam s krasnej horky :sunglasses:
boze martinka nedavno si rodila a uz maju drobci 2 mesiace gratulujem :dizzy_face:
cherry ake to bolo po sekcii? dalo sa to prezit? :sweat_smile:
19. feb 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

no dnes sme mali prima noc pre zmenu my :sweat_smile: cherry, taaak som na teba myslela :grinning:
nasa slecna sa zobudila o tretej a zacala sa jedovat v postielke, furt sa otacala na brucho :angry: to sa jej zas nepacilo, ale este sa sama nevie otocit na chrbat, tak som ju stale kazdych 5 minut otocila a dufala, ze uz snad konecne zaspi...figu :angry: takto sme bojovali az do piatej...to som jej spravila mlieko, a zaspala pri jedeni...spala do siedmej, zobudila sa z usmevom...ja mrtva :rolling_eyes: :grinning: tak som si ju vzala k sebe do postele, prebalila naklad v plienke a zrazu zaspala vedla mna este do deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...jedine jej stastie...inak by som ju musela uspat valcekom na cesto... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka že valčekom :grinning: :grinning: :grinning: chúďa Hanulka :slight_smile:
no ja som zas mala super noc, síce Laura sa raz o tretej zobudila, ale iba sa nacucala a hneď spala, ale zato Marko ťahal od jedenástej do pol siedmej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si musela o piatej odstriekavať mlieko, čo som mala Markov prsník tvrdý jak skala, až som sa bála aby som nechytila zápal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Odstriekala som 2dcl, tak bude mať Ninko kakao :grinning:
19. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, oni maju rozdelene prska? Jeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: keby si mala tri...ma aj Ninko svoj :grinning: :grinning: :grinning: na kakavko :sunglasses:
19. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
Martiinka- ako to robis? este aj piect :astonished: :astonished: ,ty si fakt ta superzena :dizzy_face: :dizzy_face: .drobci su nadherni a tie ciapky no proste "cool" :slight_smile: :slight_smile:
Pipka- ty si dobra drastacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa nezdas :confounded:
19. feb 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka tak na striedačku, jeden deň je jedno prso jedného a druhý deň druhého :wink: to keby jeden menej pil, aby sa aj v tom druhom tvorilo viacej mliečka :wink: .... no veru také tretie by sa mi sem tam zišlo pre toho mojho trojročného kojenca :grinning:
19. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska a mauzos ďakujem za kompliment, ale skôr superšibnutá ako superžena :grinning: .... si vždy niečo vymyslím, a to nie jednu tortu ale rovno tri a potom neviem čo skôr a nadávam, ale v konečnom dôsledku mám aj tak z toho radosť, hlavne keď viem že tým urobím radosť :dizzy_face:
19. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,pisem z nemocky ale uz z porodnice.16.2 uzreli svetlo sveta Adam 2.35 / 48 cm a po 15 min. Adrian 2.20 / 49 cm. bolo to hrozne,druhy nechcel vyjst a s placentami som sa tiez natrapila.potom jak budeme doma tak napisem viac. som rada ze to mam za sebou,stastna aj napriek tomu ze to mal byt on a ona.pa drzte sa
19. feb 2009 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonka gratulujem ku chlapcekom, pekne vahy :slight_smile: nech Ti robia len samu radost a nech ste rychlo naspat doma pri oteckovi

pipka, ze valcekom :grinning:
19. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leonka gratululeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
No tak to po dlhej dobe počujem, že sa niekomu zmýlili v pohlaví :fearful: ale hlavne že ste všetci v poriadku :dizzy_face:
Podľa toho čo si napísala si mala pôrod skoro taký ako ja, Marko sa spriečil a prirastené placenty mi musel doktor rukou zoškrabávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrrrr ešte teraz ma striasa :astonished:
Adamkovi a Adriankovi prajem všetko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky! A mamine skoré zotavenie!
19. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka torta je uz hotova? Aku si robila? Urob trosku chutky :grinning: Aj tak si superzena aj ked supersibnuta :grinning: ale tak spravne ....
19. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, korpusy upečené, plnky vyšľahané, už len spojiť a potom piplačka so zdobením :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes posielam spať Ninka ku svokre, aby tortu nevidel a aby som mohla vkľude robiť, lebo MM išiel na 2 dni na služobku :slight_smile:
A potom mi ostáva urobiť ešte jednu slanú, korpusy pečiem z chlebového cesta a plním rôznymi pomazánkami a nátierkami, syrom, šunkou a zeleninkou. To je pre tých, čo sú skôr na mäsko :sweat_smile: . Keď bude všetko hotové odfotím a ukážem :wink:
19. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna je sacherova torta a druhá orieškovo-čokoládová
19. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam mnam, tak teraz neviem ci by som si skor dala tu sladku, alebo slanu :slight_smile: si fakt sikovnica, ked to vsetko tak super stihas a este aj bez MM. Ja sa bojim, z ked sa nam narodia nasi drobci, nebudem mat cas ani na sprchu :unamused: a nie to este na vyvaranie a vypekanie ...
19. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonka, tak sa pripajam, blahozelam k chlapcekom, tak dufam ze na to neprijemne zabudnes rychlo a uz si budes uzivat len to krasne..prajem skore zotavenie a navrat domov :wink:
Boze Martinka, tak ja mam dost, ja si ledva obed uvarim a nie este vypekat torty..ty si fakt kvalitna superzena, o supersibnutej radsej nepolemizujem :wink: Taku chut si mi narobila, co by som dala za kusok tej torty, mam rada vsetko cokoladove a orieskove a nugatove...podla coho pecies, neposunula by si recept?zeby som sa zosuperzenstila aj ja trosku :grinning:
19. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravuje vás felon, zatiaľ je 3 v 1 a leonke a jej detičkám praje všetko najlepšie, veľa zdravíčka a leonke veľa mliečka :slight_smile:
baby, nemáte skúsenosť s bielym jazýčkom u bábätiek, lebo Marko ho má taký už druhý deň. Najskôr som myslela že to tam má zvyšky mliečka, ale som mu to skúsila prstom a to mu nejde dole :unamused: Vraj je to asi nejaká múčnatka podľa toho čo som sa dočítala na nete. Zajtra pôjdem k doki
janula dík, teraz idem ešte do obchodu kúpiť sviečky na tortu, ale ak budeš chcieť potom ti recept pošlem :wink:
19. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratuuuulujem leonka,tak teda dvaja chalani? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,dufam ze nemas nakupeneho vela ruzoveho :astonished: :astonished: :astonished: ,prajem skory navrat domov a vela mliecka.
martiinka- aj andrej mal kedysi biely jazyk ,tak mi suseda poradila vitriet mu to praskovym cukrom ,neviem ci je to najlepsia rada ale u nas zabrala.Ked ma Marko cumel tak vraj namocit do praskoveho cukru.To je ale rada ako od starej matere vies taka babska, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ja by som si dala aj tu slanu aj sladku neviem ktoru skor :wink: :wink:
19. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, prečítaj si v mojom fotoalbume úvod- tam mám popísanú sekciu. Kam si chodila do školy?
19. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka, tak ak budes mat niekedy cas, budem rada ak posles recept, ja mam rada take overene recepty, niektre z knih ci casopisu nie vzdy vyjdu idealne a treba ich prisposobit, tak preto radsej taketo niekym odskusane..idem varit, nech dam malym nieco jest :sweat_smile:
19. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leonka, gratulujemeeeeeeee!!! Krásne mená, krásne váhy.
Pipka, s vaalčekom :grinning: :grinning:
Martinka, krásny sú ... buckatý jak moji... len tvoji sa trocha viac podobajú ako moji :slight_smile:
19. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonka uprimne zo srdca gratulujem!!!! hlavne uz to mas za sebou
cherry to naozaj tak bolelo???? auu uz sa bojim :confused: a kolko dni to trvalo ta bolest? tu ked nas prepustia po 3 dnoch no amen mam sa na co tesit :fearful: ja som chodila ucnovku za predavacku tam na banu a ty kam kde presne v roznave si byvala? :slight_smile:
19. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonka ... gratulujem :wink:

ale nechapem, ako sa teraz moze niekto pomylit pri utz v pohlavi :confused:
a to si asi rodila normalne, vsak ?
19. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate niektora skusenost s odsavackou soplikov na baterky ?
19. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leonka - gratulujeeeem , a chlapčiatkam prajem do života , len to najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face:

pipi - že valčekom - cha -som presvedčená , že by si na ňu nedokázala ani škaredo pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:

my sme boli na neurologickom a máme zlé výsledky sona mozgu......Leuško je OK - a je dosť popredu aj na normálne narodené 7m dieťa.....a Theuško je v normále , ale v hlavičke má hraničné množstvo mozgovomiechového moku ......vynadali nám , že ako nedonosenci sme mali mať sono mozgu v 3mesiacoch - vtedy by vedeli porovnať a hneď riešiť ....super, že chodíme do nedonoseneckej ambulancie, a nikam nás neposlali :angry: .....teraz musíme čakať mesiac , a merať hlavičku - či sa moc nezväčšuje ....a potom sa rozhodnú čo ďalej... :frowning2: :frowning2:
19. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mirica to mi je naozaj luto to ti dnesny lekari potom sa im zver do ruk :angry: :angry: :angry: :angry: budem drzat palce aby vsetko dopadlo dobre a aby sa hlavicka nezvetsovala :frowning2: :sweat_smile:
19. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirica, tak to ma mrzi, ale naozaj je to na jed, chodite do nato urcenej ambulancie a neposlu vas nikam a potom vam este vynadaju?rozum sa mi zastavuje ked to citam, ved vy to mate odkial vediet, co si mate tie vysetrenia naordinovat samy???tak ci tak pevne nervy a zdraveho Theuska zelam, dufam ze hlavicka bude ok, drz sa :wink:

fedra ja samozrejme skusenost nemam, kedze deti su este v maternici, ale kamosky si chvalia velmi tu na ten vysavac, ze je vyborna..taku planujem aj ja, aj ked to vyzera kruto, ale fakt ze je najlepsia... :slight_smile:
19. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica :frowning2: . neboj sa, theusko je urcite v poriadku, je to sikovne, pekne, usmievave, zive dietatko, neverim, ze nie je ok!!! ale je to na porazenie, spoliehas sa na lekarov a dockas sa tohto... a kam ste chodili na nedonosenecke?

martiiinka, ty si fakt superman v sukni!!! :grinning: sikulka, naozaj! a dodatocne blahozelame k dvom mesiacikom!!! :dizzy_face: leti to, vsak? ved len teraz sa narodili... :slight_smile:

pipka :grinning: !!! valcek nechaj na muza, ked bude robit sarapatu :grinning: :grinning: :grinning:

leonka, blahozelame!!!! vela zdravia maminke aj chlapcekom!!!

inak, aj jednej kocke z dvojickova hovorili, ze dvaja chlapci a narodil sa parik :slight_smile: . a to bola aj na 3D. najhorsie, ze nemali meno pre dievcatko vobec vymyslene, tak mala bol pol dna bez mena :sweat_smile: . tak kocky, aj to sa moze stat, preto odporucam vymysliet vsetky mozne varianty mien, nech vas nic nezaskoci :grinning:
19. feb 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok