Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
15. jún 2010

@fefferonka zlatko nájdeš ich pod príspevkom 😉
a čo bolo chlapcom?

fefferonka
15. jún 2010

uz to vidiiiiiiiiiiim 😀

fefferonka
15. jún 2010

neviem, co sa dialo, ale mali potrebu castejsie jest...tym, ze v noci jedia aj kazdy zvlast, nebudim ich, tak som bola kazdu hodinu hore... 😖
no a zacinam sa obavat, ci im moje mlieko staci... lebo sa miestami tvaria, ze su hladni... vydrzat vydrzia cca tie tri hodiny, ale keby som im dala skor, nenahnevaju sa, zacnu vzdy "hladat" uz ovela skor.

ked sme boli v poradni, mudr nam preventivne radila, ze keby volaco, mozem od 4.mesiaca zacat davat na noc ryzovu kasu... tak sa na to chystam, este mame necele dva tyzdne. neviem si predstavit krmit tych krpcov lyzickou!

juliagregor
15. jún 2010

sú smädní... 😉
neskor napíšem...pa

fefferonka
15. jún 2010

@juliagregor - OK 😉

apple7
15. jún 2010

ahojte🙂

juliagregor
15. jún 2010

idú náM očné zuby, deti nariekajú...a furt ich nosím....
tu kašu môžeš dať aj do fľašky, ale ja by som to nerobila, kaše až ked papajú zeleninku, zvyknú si na sladké a potom nechcú príkrmy, radšej by som volila cestu jednej dávky prikrmenia UN

juliagregor
15. jún 2010

@apple7 ahoj, už máš knižku?

juliagregor
15. jún 2010

UM
prepáčte, píšem malíčkom

apple7
15. jún 2010

ahoj julia, knizku este nemam, ale uz to na mne vidno🙂
vo stvrtok idem k lekarke a neviem co sa jej mam vsetko spytat, aby som na nic nezabudla...
a ako sa mate vy ? maly ma este horucku?

juliagregor
15. jún 2010

najsrrší už nie, ale malým idú očné zuby, nariekaju do toho šimon sa nevie vykakať, tak napustím vaňu, tam mu zmäkne riťka a vykaká sa...

bruško rýchlo rastie...a máš nevoľnosti?

apple7
15. jún 2010

@juliagregor nie,nic mi nie je🙂 vobec nic, tak sa vytesujem🙂
tebe bolo zle? maju aj teplotu, ked im idu zubky?

juliagregor
15. jún 2010

ano aj teplotujú...
mne bolo strašne zle, ked som vracala do záchoda, tak maťko potom so mnou pľul do misy a hladkal ma po chrbáte, bol perfektný 😉

apple7
15. jún 2010

to je mile, ake mas zlate deti🙂
mozem sa ta spytat, mas skusenost s kocikom blumberide? ci ako sa to pise...

lusinkaj
15. jún 2010

@jennys mne to tak nasadil hepatolog a v stredu idem pre vys.z krvi tak som zvedava,dufam ze sa nic nezmenilo...a vo stvrtok idem na kontrolu za hepat.tak uvidim co povie 🙂
no skus,ved to nic nepokazis s tymi liekmi ....

alienka73
15. jún 2010

@feferonka co ja viem tak deticky maju kazde tri mesiace zvysenu potrebu papat tak mozno preto su tie tvoje teraz hladnejsie. Ale kasu by som tiez este nedavala. Nas maly dostaval odsate mlieko na striedacku s UM do 4 a pol mesiaca a tiez dr chcela aby som zacala prikrmovat skor ale citala som ze to nie je dobre pre deticky lebo na to nie su est epripravene tak sme zacali az normalne v 6mesiacoch.

@juliagregor, nech ste uz cim skor vsetci zdravi!!!!!
Tou andreou si myslela mna? Nechce sa mi pisat, maly je trucovity, vcera zas nebola opatrovatelka tak si zas zvykal na novu situaciu a to ze dosla pre zmenu teta s ujom ho "vyvencit" tak bol z toho trosku mimo a dnes zasa truc lebo uz dosla opatrovatelka a uz sa mu zas nieco nepacilo. Uz ma to nebavi to natahovanie sa o prebalenie o oblecenie na prechadzku, uz som z toho na nervy. V noci nespim len sa prevraciam a potom. A rano som bola na vecku a po nom som mala pocit ze bud trosku vody odislo alebo mi trosku uslo este 😲 . Ja neviem! Pri malom mi plodovka odisla cela , bolo jej vela a mala som uz kontrakcie tak teraz neviem co mam cakat. Slabe ms bolesti mam niekedy aj cez den ale este nechcem rodit 😒 . Aspon do soboty chcem vydrzat to idem za porodnickou na monitor vtedy ma sluzbu. Inac mi dnes nic nie je, tak dufam, ze to este vydrzim. Dnes ma narodky moja mama a o tyzden mm.

alienka73
15. jún 2010

malo byt ze sa v noci prevraciam a potim...

bombula
15. jún 2010

@alienka73 ta obdivujem ze vladzes do tej nemocky vobec tolko chodit na tie vysetrenia. a ste sa s doktorkou dohodli na nejakom termine alebo pride aj mimo sluzby?ake velke su babetka, vies?

janulqa07
15. jún 2010

@alienka73 uz to tolko vydzis, je to coskoro
ja sa tiez potim ako kon, vcera som nechcela ist ani zo sprchy...... dnes ma deticky strasne trapia, neviem ci sa biju alebo sa snazia otocit ale tlacia ma strasne.... ako casto chodis na prietoky?

juliagregor
15. jún 2010

@alienka73 adka myslela som andrea.b...
ak si myslíš, že to odteká voda, chod sa dať skontrolovať, voda môže odtekať aj postupne, v nemocke majú roztok a zistia, či je to moč alebo voda

apple bumbrle je dobrý kočík, ma nejaké muchy, čo mu vyčítalia asi preto ho prerábajú....ale tebe bude treba skôr kočík...pozerala by som sa po inej značke....

apple7
15. jún 2010

@juliagregor po akej, porad mi prosim....

juliagregor
15. jún 2010

@apple7 otázka? peniaze, teren, aký máš vchod, auto ....čo si ochotná investovať...
môžeš aj do IP...
ZA POL ROKA BUDU DALšIE KOčíKY NA TRHU....nestresovať, máš čas...

bombula
15. jún 2010

@apple7 podla toho ake mas priority, chces ho mat na zaciatku a neskor predat ? chces mat vanicky tasky, autosedacky v tom? nie vsetky znacky maju v ponuke taketo kompletky, tie uzsie kociare su tusim bez tasiek, lebo to by bolo bez sance ich tam vopchat, velkost kolies (ja som napriklad hladala velke lebo v zime mame vela snehu na chodniku), skladnost v kufri auta (mate priemerny kufor alebo velky)?
osobne vobec neodporucam kociar s detmi za sebou alebo oproti sebe.
a este si treba uvedomit ze ziaden dvojickovy kociar zrejme nie je idealny zial...

bombula
15. jún 2010

@apple7 trochu poopravim vanicky a tasky su dve rozne veci, ja som najprv hladala taky s vanickami, ale neskor ma to preslo a zostala som pri taskach...🙂

juliagregor
15. jún 2010

@bombula súhlasím, neexistuje idealny kočík, a preto väčšina z nás ich vystriada viac 😀 , mne tandemy nevadia, ale ja sa nevytočím v baráku...
keby mám neobmedzený rozpočet, tak jeden vedľa seba, a jeden za sebou 😝

apple7
15. jún 2010

@bombula a ty mas aky kocik?

tintin
15. jún 2010

ahojte, zajtra nastupujem do nemocnice. drzte palce. balim a organizujem buducnost domacnosti 😉 tak sa ospravedlnujem, ze nemam cas vas citat. Dufam, ze sa mate vsetky dobre. V nemocke mam byt preventivne, kedze cakam dvojky. pravdepodobne tam budem tyzden a potom sa rozhodne o porode. Potom sa ozvem. Drzte sa 😉

apple7
15. jún 2010

@tintin ahoj tintin, drzim palce, nech je vsetko v poriadku🙂

juliagregor
15. jún 2010

@tintin 🙂 držkaj sa...už som ťa spomínala

tintin
15. jún 2010

Dakujem!