Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
6. sep 2010

@luciaf13 nadhhernych chlapcekov mas.....zlatunki su...

lusinkaj
6. sep 2010

Ahoj, 🙂 nepredavate niekto mantinely do postielok 2ks rovnake?dakujem 😉

petrikaa1
6. sep 2010

s tym miestom to je problem, aj ja som zvedava ako to budem zvladat, lebo uz teraz mam milion veciciek k tomu kocik, postielky.......... mame sice este jednu izbu, kde momentalne mame skladisko, kedze sme sa pred nedavnom prestahovali, len kedy to dam do poriadku? najma zariadim? najhorsie je to ze je to stale podnajom a nechcem sem velmi kupovat zariadenie a robit vstavane skrine 😒 lebo dufam, ze do roka budeme mat vlastny dom a tam si uz budem moct zariadit ako nam bude vyhovovat. Len najst ten domcek snov))))

vsetky mate take krasne deticky))) a poriadkumilovne 😀 uz sa na to tesim) najma ked mi pride svokra, kt to s poriadkom maximalne prehana 😀 aspon bude mat konecne co robit a nebude mi tu behat s prachovkou a metlou 😀

juliagregor
6. sep 2010

@petrikaa1 odkedy máme deti, je byt jeden veľký sklad a to chvalabohu máme už len jednu manž. posteľ.. 😀
máme len dve izby a ja som spávala s dvojkami v jednej izbe a mm so synom na druhej posteli v druhej izbe, všade plienky...3 postieľky (2 klasika drevená a jedna cestovná, kt. slúžila aj ako zábrana, aby deti nelozili po celom byte), 2 hlboké kočíky (mono, spávali mi v ncich aj na balkone) a koooooooopec hračiek...bývame na 4 poschodí bez výťahu, tak ani nebudem hovoriť ako sme lietali 😀 😝 , ale prežili sme, chalani už chodia sami po schodoch, teda po nich skáču 😀 a pred spánkom sa ešte únavovo dorazia 😝
a len nech svokra pomáha 😉 ...
mne sa osvedčili tie vakuové sáčky na vysavač (kupujem v eurovom obchode, dávam do toho aj periny)

@katrinb dnes som bola s chalanmi u dr. ale zabudla som sa opýtať, daj vedieť, čo ti povedali...

luciaf13
7. sep 2010

@juliagregor dnes som sa pytala v lekarni na ten Vigantol a povedali mi ze je to len predbezne opatrenie a uzivanie tohot Vigantolu nesposobuje ziadne zivotohrozujuce stavy. Jedna sa len o ten zapach.....tak neviem..zajtra ide kamoska na poradnu tak sa popyta doktorky, uvidime. A v lekarni mi este povedali, ze nic ine namiesto toho neni ☹

juliagregor
7. sep 2010

@luciaf13 my sme ten vigantol mali bez toho plastového balonika a keby sa tam, len vymenila koncovka ...vieš čo mysím?

lucia.kl
7. sep 2010

my sme sa dnes pýtali dokyho na ten vigantol, tak mal asi 15 min. hovor z lekárňou a povedal nakoniec, že ho môžeme kludne používať, že to má len nejakú pachuť...

juliagregor
7. sep 2010

@lucia.kl ako krstiny?

lucia.kl
7. sep 2010

@lusinkaj ja som mantinely babám ušila, kupila som v ikea paplón tenký za 2,50€ a látku za 5€ a ešte som si tam aj mená napísala 🙂, ak by si mala záujem môžeme sa dohodnúť

lucia.kl
7. sep 2010

@juliagregor super, Nicol bola hladna tak si poplakala potom sa najedla a ked konečne zaspala, tak ju poliali vodou 😠 😠 no a Alexa to cele sledovala a bola pekne potichu 🙂 🙂 no a potom sme si išli s rodinou sadnuť a bolo super 🙂 ani sa nam domov nechcelo, ale bolo treba kupať.. 😒

luciaf13
7. sep 2010

@lucia.kl parada!!!!!!!sikulka

juliagregor
7. sep 2010

@lucia.kl si veľmi šikovná 😉 veľmi pekne si to dievčatám spravila 😉 ,
hlavne, že vám bolo fajn 🙂 🙂

lucia.kl
7. sep 2010

@luciaf13
@juliagregor ďakujem 🙂

lusinkaj
7. sep 2010

@lucia.kl zaujimave su...ale nepochopila som to ze dohodnut sa ty uz ich nepotrebujes?ale ved ta tam mas mena napisane...alebo ako? 🙂

lucia.kl
7. sep 2010

@lusinkaj že ti take ušijem 🙂 a napišem tvoje mena

lusinkaj
7. sep 2010

@lucia.kl jaaaaaj mohlo ma to napadnut skor.... 🙂 kolko by to stalo?

lucia.kl
7. sep 2010

@lusinkaj 15€ všeho všudy, neviem od kial si, že či by ti to išlo potom poštou alebo by sme sa stretli...

lusinkaj
7. sep 2010

@lucia.kl tak asi by sme sa nestretli ja som z KE 😉 tak ja porozmyslam ak nic ine nenajdem na nete a ti dam vediet co najskor... 😉

lucia.kl
7. sep 2010
juliagregor
8. sep 2010

@lusinkaj ako poradňa?

janulqa07
8. sep 2010

@lusinkaj jeej no krasne to tahas s tymi tyzdnami 😉 uz sa tesim na spravy 😵
ja som vcera dostala mrchu 😒 ostala som hotova z toho ako skoro

chruminka
8. sep 2010

@lucia.kl jej to je nadhera 🙂

ja inac nechapem s tym vigantolom,jedna dr.povie okamzite vyhodit druha povie davat,my sme teraz dva razy nedali,asi dnes cinknem aj ja dr.co mi povie.

juliagregor
8. sep 2010

včera to bolo v správach, že musia len vymeniť dávkovač..ak máte doma inú liekovku, len dajte druhé kvapátko...
včera do dvojičkova dala mima odkaz, čo napísala do iného fora jedna kočka...prečítajte

juliagregor
8. sep 2010

@janulqa07 no teda, ako dnes deti spali?

juliagregor
8. sep 2010

ja dám ešte mojim na zimu Vigantol

janulqa07
8. sep 2010

@juliagregor ani neviem, rano som nevedala kedy a ci vobec jedli 😲 ☹
bola som strasne unavena, ale manzel pomahal, stale hovoril ze mam spat, ale na ten plac sa neda nezobudit
manzel bol vcera v skolke na rodicku tak som bala s malymi dlho vonku, vyspinkali sa a v noci sa hrali s cumlikmi a vyrehlovali sa z toho 😒
juli vam to este neustupilo?

lusinkaj
8. sep 2010

@juliagregor ahojte 🙂 tak idem do poradne dnes na 12:30 uz teraz hystericim ze co bude ako prebiehat...kazdy kto mi zavola ze co ako ta sa ma pyta uz tam ostavas?a ja ze nieeeeeeeee...... 😒 😀
@janulqa07 veru tt su uz pekne...tak uvidime co ako dnes 😉

juliagregor
8. sep 2010

@lusinkaj a počkaj ked budeš tesne pred pôrodom, stále Ti nedajú pokoj 😉

@janulqa07 už je lepšie, Maťko a Ajko už bez teploty a Šimon ešte má ale už ho nebolí hrdlo a dokonca papal...
len majú redšie hovienko, ale to z ATB, tak dávam Nutrolin B

lusinkaj
8. sep 2010

@juliagregor sak to...sak muz mi vravi ze to kazdy chce aby som uz ostala lebo chcu male.... 🙂
ale ja im ich nedam to su moje 😀 nech si urobia 😀

janulqa07
8. sep 2010

@juliagregor zaklad ze papaju a teploty su prec, jaaj nech vam to ostane 🙂 najhorsie je ked su deti chore, dospelak si nejako poradi ale deti ... ☹