Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
20. sep 2010

@lusinkaj my sa mame fajn...kazdy den varim obedik...uz to nie je len o kojeni....a na veceru kasicku papame. O chvilu olovrant zavediem...a pomaly ale isto mi este rychlejsie ubieha cely den. Ale nove mame to, ze v stredu zaciname chodit s dievcatami plavat...no cvicit dovody. Super, uz sa tesim...aj ked jedine to viem, ze bude blbe...ze ma to unavi este viac. A mm chodi v stredu na hokej - odide o 20 a dojde okolo polnoci dom. No ale kazdopadne sa tesim. MM teraz je castzo v praci do noci..takze cele dni som sama....a tie vecere ma total vystavia. Aj teraz som si dala granko....s mlieckom aby som mala este nejaku energiu a cakam na mm....ktovie kedy dojde dnes. Baby mi spia...jedno stastie. Juuj, uz sa tesim na tvoje babiky....

lusinkaj
20. sep 2010

@petrikaa1 no sme natom rovnako,ja keby som mala vydrzat este par tt nezvladnem...ja uz sa modlim nech v piatok je sekcia 😉 presne mne tiez strasneeee mi tvrdne brucho....uz ani chodit,ani sediet,ani lezat mi nieje dobreeeeee 😝

@katrinb tak to som rada ze sa mate dobre...obdivujem ta ze si do teraz kojila,super si usetrila na mliecku keby aj mi sme tak,tak by som bola rada...peniaze sa zidu na ine 😉
no s mm musis nejak poriesit aby sa vam viav venoval 😀 🙂
ja sa sama uz neviem dockat mojich lasok 🙂

katrinb
20. sep 2010

@lusinkaj no ja kojim stale. Len do 6 mm som cisto len kojila a po polroku uz zacinas davat prikrmy...ale mliecko je stale zatial no.1 😉 A ked sa na zaciatku rozbehnete...ver, ze treba vydrzat. Budu rozne laktacne krizy....ale da sa to ustat....kedykolvek som tu a mozes sa radit. Pomozem... tak tak, peniazky sa zisli inde....

A ked ta tak s @petrikaa1 citam, ako keby som seba pocula posledne tyzdne a hlavne dni. Uz som nemala na nic nervy...vsetko ma bolelo....vsetko mi uz vadilo....uz som vedela, ze som pred koncom...a citila som sa na rozpadnutie. Ale uz si len tie dni ratajte.....su to posledne dni s bruskom.....plnym bruskom..... 😝

lusinkaj
20. sep 2010

@katrinb tak to je super...stym kojenim... 🙂 uvidime ako mi dopadneme...dakujem,ze ak nieoc budem potrebovat poradis 🙂

katrinb
20. sep 2010

@lusinkaj jasne....a uz si zbalena? Mas vsetko ?

minkak
20. sep 2010

Ahojte 😵
@lusinkaj ja som rodila normalne,nebolo vela casu....xixi,ako som pisala,ze rano sme uz aj bezali.....
celu noc som normalne spala.6:45 som isla na wc,uz sa mi nieco nezdalo.o 7-ej som budila muza,ze asi dnes pojdeme-xixi
no ale nabralo to take obratky.....
7:45 som volala nasim,ze vyrazame z bytu a vezieme im Veroniku.
V papieroch z nemocky mame prichod do nemocnice-8:11
Vierka sa narodila 8:21,Sonicka 8:23 😵

to mi tam stihla este nabehnut a pokukat cela vzita 😅 este rychlo sono.....a to somnou este chceli aj tie papiere vypisovat 😀 som sa len nadychla.....ze cooooo,pytajte sa muza 😀 ja neviem....pozreli na mna ,ze no podme,podme,zacali lietat nahanat doktorov.....
no nechapem 😀
ja som potom strasne nechapala .....som mala pocit,ze to bolo vsetko dlhsie.....
a doktor ktory ma rodil mal zrovna narodeninky 😵

minkak
20. sep 2010

@katrinb no veru babulky uz papaju skoro vsetko to je pravda,ale aj tak po kazdom jedle sa este kojime,akuart po olovrante nie.
takze potom od obeda do vecera(po kasicke)mam aj ja naliate prsia poriadne.....rovnako aj v noci.....
ale pohodka 😵 😵 😵
ja uz to vidim tak,ze nakoniec este bude aj problem s odstavenim 😀
lebo babulky och 😵 to su take cukriky,len by si cuckali 😵zlaticke moje 😵
je to sranda,kojim uz vlastne vzdy naraz 😵je to parada,ako sa na seba pozeraju...raz hladkaju mna...potom sa drzia za rucky......no uuuuuuzasne nieco 😵

@petrikaa1 no teda mas tych terminov-ten prvy by bol teda super 😉
a vsak neotocili by sa este?mne sa tiez tak ku koncu jedna otocila,ale potom pekne poslusne sa otocila naspat 😉
no ale aspon ich uz budes mat pri sebe. 😵

nas byt iez boli pustili na 4 den,ale my sme tam mali vikend a nejake testy sa cez vikend nerobia,tak nam to robili az v pondelok tak nas pustili 20-ho na 3 narodeninky nasej Veroniky-kraaaaasne nam to vyslo 😵
hned sme spravili kraaaasnu oslavu 😵

ja som si to tak nejako vysnivala-aby babulky vydrzali az do oktobra-lebo aj ja som oktobrova,
ja som 5-ho,Veronika 20-ho tak som si povedala,nech su babulky 15-ho 😉
a vyslo nam to-nahodicka nooo 😵tak sme 4 oktobrove vahy 😵
hlavne som nechcela byt dlho v nemocke.....lebo som sa bala,ze to tam bez Veroniky nevydrzim....
mangelikovi sa zatrasie penazenka v oktobri-xixi

juliagregor
20. sep 2010

@minkak nemôžeš tiež spať 😉 😀

minkak
20. sep 2010

@juliagregor -nie,nie ja som taka nocna sova 😀
pred polnocou vobec nechodim.....to je na mna este skoro 😉

juliagregor
20. sep 2010

@minkak ked budeme konečne zdraví a budem mať kľud, dáme stretko ? 😉

minkak
21. sep 2010

@juliagregor jasne budem rada 😵
snad sa nejako zosuladime,lebo my sme teraz tiez marodi 😒
no vies.....uz chodime do skolky...tak uz je to tu....Veronika uz bola min.tyzden doma.

lusinkaj
21. sep 2010

@katrinb zbalena som 🙂 hadam mam vsetko co potrebujem na zaciatok,ak nie sak mm prinesie 🙂

@minkak tak to bola rychlovka jaaaaaj,pana beka... 😉
ja zajtra poradna som zvedava co povie dr.ale ja uz chcem ist rodit 😉 😀

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj keby som tu náhodou dnes už nebola, tak ti prajem rýchly pôrod, žiadne komplikácie a hlavne zdravučké detičky, veeeeeeľa mliečka a daj nám po Katke vedieť váhy a ako sa ti darí 😉

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor Dakujem velmi krasne Juli 🙂 🙂
samozrejme,hned ako budem moct dam Katke vediet a ona vam... 🙂

minkak
21. sep 2010

@lusinkaj drzkaj sa daj vediet ,budem na Teba mysliet!!!! 😉 😵

lusinkaj
21. sep 2010

@minkak dakujem krasne 🙂
vsetky ste zlate,dakujem ze namna myslite a drzite nam prsty 🙂

katrinb
21. sep 2010

@lusinkaj no tak na tuto spravu od teba sa veeelmi tesim......ale do piatku mame este 3dni....tak vydrzkaj. A ked nie, nic sa nedeje...uz si na konci

lusinkaj
21. sep 2010

@katrinb jasne vydrzime...no zajtra sa hadam dozviem co kedy ako presne.... 🙂 som netrpezliva 🙂

katrinb
21. sep 2010

@lusinkaj slime na teba vsetky tri baby 😉

lusinkaj
21. sep 2010

@katrinb dakujem 😉 ved ak budu moje na svete a sa stretneme to bude babinec 😉 😵

katrinb
21. sep 2010

@lusinkaj teeeda, babinec poriadny 😀 😀 😀

lusinkaj
21. sep 2010

@katrinb tak to veru,neprekricime ich... 😀 😝 ale tak vy uz ste väcsi ako mi budeme...

katrinb
21. sep 2010

@lusinkaj moje baby budu davatz pozor na tvoje 😵

lusinkaj
21. sep 2010

@katrinb jaaaaaaaaaaj,no presne tak 😀 🙂 spinkaju teraz?

aknats
21. sep 2010

@minkak taký krásny pôrod aj ja chceeeeem tak a klobuk dolu, že ešte kojíš tomu sa vraví SUPER MAMINA. A tá radosť keď ich vidíš tak sa hladkať to musí byť krásne 🙂

@lusinkaj držkáš sa nám, som zvedavá ako bude zajtra 😵

baby ja som dnes odišla skôr z práce lebo mi fakt bolo nanič. Mám pocit, že sa mi to bruško prepadne niekam pomedzi nohy von. Teraz keď už som doma je OK. Len neviem či to môže mať súvis so zápchou. Mali ste také pocity?
Na vécku som bola síce mizerne, ale predsa a hneď mi to prestalo.
Prosím dajte dáku radu

aknats
21. sep 2010

@petrikaa1 joj tak toto je už na spadnutie. 24.9. v piatok budem na Teba myslieť. Do nemocky ideš vo štvrtok?

lusinkaj
21. sep 2010

@aknats ja som tiez zvedava na zajtra 🙂
a ako sa citis po serklazi?preco nie si doma na pn?

juliagregor
21. sep 2010

@aknats bude horšie 😀 neberieš náhodou železo? to spôsobuje zápchu, skús nejaké kompoty...

juliagregor
21. sep 2010

@lusinkaj kočík si už objednala?

lusinkaj
21. sep 2010

@juliagregor este sme neobj.az ked sa narodia a neviem ani odkial objednat.... 😉