Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katrinb
11. nov 2010

@andzis 🙂

adra22
11. nov 2010

@janette77 no ten baby jogger ma fakt láka lebo je to jediný kočík ktorým sa zmestím do výťahu nakoľko bývame na siedmom poschodí, prejdem s ním v obchode pri pokladni, taktiež sa mi zmestí cez dvere u doktorky atď. A kedže budem na dubákov sama lebo mm je v práci skoro celý deň, mamina robí a svokra ta tiež nebude som mnou celé dni tak sa mi to zdá ako dobrý nápad a aj to že sa dá z neho urobiť jednokočík. Tak uvidíme zajtra.

juliagregor
11. nov 2010

@adra22 nezabudla som na teba, len si neviem spomenúť na nick, tak ju pracne hľadám v diskusii 😝

janette77
11. nov 2010

@adra22 myslim, ze za tychto okolnosti super volba! A uz by ste aj kupili, keby "sadol"? Inak, aj ja budem na babatka sama takmer cely den. Tiez mi mangel chodi domov neskoro.☹ Svokra byva az v LC a mamina este na dochodku pracuje (i ked len sezonne). Ale je to pre mna vyzva, nebyt od niekoho zavisly. Neboj, najdeme si system. Zvladaju ine, zvladneme aj my. A keby nieco, MK mame ako na dlani, baby rady poradia.🙂

adra22
11. nov 2010

@juliagregor to je v pohode však zajtra si ho obzriem 🙂 vôbec sa netráp ak ťa napadne tak potom dáš vedieť 🙂

adra22
11. nov 2010

@janette77 asi ano lebo teraz je v akcii tak uvidíme MM stále vymýšla a hladá niečo na nete 🙂 A aj ja sa bojím či ešte nieje moc skoro na kočík, či ešte nevydržíme uvidím čo povie pani v Močenku dokedy je akcia a tak a možno pohladáme niečo na nete či nezoženieme lacnejšie.

janette77
11. nov 2010

@adra22 🙂) moj mangel tiez surfoval po nete, asi mesiac. Mne uz z toho sibalo, ale on mal stale trpezlivost a teda zvazujeme TFK, alebo Easy Walker. Ten EW mame rezervovany vo viedenskej predajni do 20.11. V sobotu ideme pon, ale ak by mali na mieste aj TFK (ten je este lacnejsi), asi vyhra ten. Sa mi zda byt krajsi a elegantnejsi.
Ak by si chcela, mozem Ti mrknut na cenu Baby Jogger v tej Viedni, len neviem, ci je to pre Teba aktualne, ked si zo Ziaru. Predsalen od ruky v Tvojom pripade. Nam sa oplati, lebo "nas" kociarik tam maju o 120€ lacnejsi ako v Mocenku, kde majitelka avizuje najnizsie ceny v SR.
Som zvedava, s akymi pocitmi sa zajtra vratis. Ta pani nebola zla ako osoba/dvojickovska mamina (mala fajn rady, tipy, skusenosti) , ale ako podnikatelka u nas dost zlyhala. Stylom - mali by ste hned kupit, lebo nebudu kociky - az na jar, brzdu by to malo mat, ale asi nie je namontovana, vanicky by som vam predviedla, ale to je uz kocik pre zakaznika, nechcem ho moc chytat, tlacila nas trosku do farieb, ktore nam neboli po voli a z ceny nie a nie spustit... my sme boli trosku sklamani z toho pristupu. Do kelu, si od rana vravim, ze Ti to nenapisem, ze necham na Teba, ake dojmy budes mat, ale vidis, aky som slaboch, som sa roztarala. Tiez sme si tam chceli nakupit fusaky (zimne, aj prechodne), sterilizator, flasky...nakoniec sa zistilo, ze sa neda platit kartou. Tak sme sklamani odisli a teta tiez nebola z nas potom nadsena. Este sa nam nepacilo, ked si neodpustila poznamku - nekupite vy, kupia ini. Trosku jesitny pristup.

adra22
11. nov 2010

@janette77 dík za infošky aspoň viem na čo sa mám pripraviť, ak nezabudneš tak kukni v sobotu tú cenu, aspoň pre porovnanie. No ja ani veľmi ešte nechcem nič kupovať idem tam hlavne preto aby som videla kočíky na živo tak uvidíme. A to že sa nedá platiť kartou to si ma šokla,pri takýchto sumách by to mala byť samozrejmosť. No veď zajtra napíšem aké dojmy mám 🙂

janette77
11. nov 2010

@adra22 ved prave, aj my sme ostali ako obareni, snad si teta nemyslela, ze nosime 1000ojrasov vo vrecku na kocik. Aspon s tym budete ratat. Neber to ako ohovaranie, nemam to vo zvyku, len to zo mna chcelo von. Ved su to len osobne skusenosti, nic viac. Vy mozete mat zajtra uplne iny dojem. Na cenu kocika (pripadne farby) Ti v tej Viedni mrknem, nie je problem.

janette77
11. nov 2010

@adra22 Rozhodne si urobte vlastny obraz, vravim, ta pani bola ochotna, dlho sa nam venovala, len som poukazala na niektore minusy. Zase, aby som nebola zla, napriklad sa nam zarucila , ze pri kupe Easy Walker u nej by sme pri reklamacii dostali kus za kus - bez debaty. To zase stoji za zvazenie. My napriklad, ak kupime kocik v tej Viedni, co pravdepodobne ano, budeme musiet, v pripade potreby, reklamovat tam. Ale pre nas je Vieden zase blizsie. Vyhodou pre vas bude, ze uvidite kociky nazivo, vyskusate si ich, vypocujete ponuku. V kazdom pripade chcem upozornit, ze EW v Mocenku stoji 999€, vo Viedni 880€ (uspora 120€), TFK v Mocenku stoji 975€, vo Viedni 780€ (uspora 195€). Vsetko su to ceny sportoveho kocika s dvomi vanickami. To uz podla mna stoji aj za tu cestu do Viedne zo Ziaru...
Pripadne zvazte Polsko...
Vravim, nepisem to v zlom, kazdy mame ine moznosti a predstavy. Inak mala fajn vybaveny obchodik s detskym sortimentom, v podstate slo o sklad, takze tovaru bolo.

deinad
11. nov 2010

@katrinb dakuje za podporu, je to od Teba velmi velmi mile, krasne deticky 😵

katrinb
11. nov 2010

@deinad dakujem aj ja krasne 😉

felicita2
12. nov 2010

Ahojte, prosim vas neviete mi povedat v ktorom tt je nastup na MD pri dvojickach ak som od zaciatku- teda este pred tehu na PN ? Moj zamestnavatel by to chcel informativne vediet.

Dakujem pekne

juliagregor
12. nov 2010

@felicita2 ak si PN môžeš 8 tt pred pôrodom, len zase je lepšie ísť neskôr, aby si mohla byť s nimi dlhšie doma a radšej potiahnuť PNku

felicita2
12. nov 2010

@juliagregor dakujem, takze je lepsie ist 6 tyzdnov pred porodom a budem tak o 2 tyzdne dlhsie na MD ano?
len ci to je vobec mozne ked som na PN, ci nemusim automaticky ist v 8 tt pred terminom

juliagregor
12. nov 2010

@felicita2 a dovolenku z roboty nemáš? preruš PN, vyber dovolenku a chod na materskú...mzdárka nech ti to vyráta kedy

felicita2
12. nov 2010

@juliagregor mam dovolenku este niejake 35 dni by som mala mat, ale nie je tiez lepsie si ich nechat po materskej?

matelko1
12. nov 2010

@katrinb odpovedam az teraz.ano je to tak,ked sa segra porezala a sla zasivat ruku,tak ja som to citila.pri dvojkach je to tak...my sme stale na seba naviazane...100x denne si telefonujeme a to byvame od seba 4 km 😀 ..

no maxim mi odmieta total zeleninu.co mam robit.ako vidi misku zo zeleninkou,alebo maskom hotovo-koniec.spusti taky rev,bucha mi do ruky kde mam lyzicku.uz aj jemu som dala do rucky lyzicku,ale nic nezabera.sme na mlieku,lenze to je po 2 hod.hladny.nutit je asi zbytocne aby nedostal odpor,ze...

juliagregor
12. nov 2010

@felicita2 to ozaj záleží od tvojho zamestnávateľa, lebo niekde nutia ženy, aby si dovolenku vybrali po skončení MD, pred nabehnutím na RD...a na otázku či musíš ísť 8 tt, ked si na PN neviem odpoved...s prvým som šla 8 tt pred ale odvtedy sa menili zákony a ja ozaj neviem...
ja som si dovolenku vybrala a hádam aj dobre som spravila, lebo neviem, či sa tam chcem vrátiť...
pred sebou máš 3 roky doma a dopredu sa je ťažko rozhodnúť...

felicita2
12. nov 2010

@juliagregor jasne a dakujem pekne za odpovede 🙂

matelko1
12. nov 2010

@felicita2 ja som si tiez vycerpala vsetku dovolenku...nikdy nevies co bude a mas ako pisala julka pred sebou 3 roky doma.

adra22
13. nov 2010

@janette77 tak včera sme boli na tom 3D sone doki povedal že všetko je ok tak sa vytešujeme potvrdil na 100% chalanov, fotku máme len jedného druhý sa ani za svet nechcel ukázať ☹ . Boli sme aj v tom Močenku p. majiteľka tam nebola musela súrne odísť do Nitry čo sa mi zdalo dosť nefér kedže sme boli dohodnuté ale tá jej kolegyna bola ozaj zlatá veľa poradila a u mňa teda vyhráva baby jogeer. A vy ako kočík? už ho máte doma?

zuzbel1
13. nov 2010

@adra22 ahoj, tak blahoželam, k dobrým výsledkom a ze su babatka ok 🙂 Dufam, že ste si to užili.
Citala som, ze vyberate s @janette77 kociky a ja este vobec nie som rozhonuta, ktorý by bol ten naj ... a nie som rozhodnuta ci kupovat novy alebo pouzivany....
Konecne som v kludovom rezime a cerpam zatial dovolenku, do prace pojdem potom,uz len na 4 dni a potom od 1.12 PN. Uz moc nevladzeme cestovat traja 🙂, tak sa tesim na oddych a spanok.
Vy ste teda rozhodnutí pre ten baby jogeer definitivne ?

juliagregor
13. nov 2010

ahojte tehuľky... 😉
ako sa pekne rozrastáte, ja sa tomu veľmi teším a všetkým prajem bezproblémové tehuľkovanie 😉 😉 😉 😉 😉

juliagregor
13. nov 2010

http://dvojickovo.webnode.sk/novinky/
nová stránka pre dvojičky 😉

zuzbel1
13. nov 2010

@juliagregor ahoj, jeej, super, dakujeme za info 😉

janette77
13. nov 2010

@adra22 Ahojky, v prvom rade GRATULUJEM, ze su babatka v poriadku. A teda k 100%-ne potvrdenym chalanom! Aky je to pocit??? 🙂) Dnes sme boli v tej Viedni, pozerala som sa Ti na cenu Baby Jogger City Select Duo a ak som spravne pochopila, kompletna zostava stala 747€. No pre istotu si to over na kontaktoch, ktore najdes tu: http://www.kinderwagen-cindy.at/kontakt.html. Zial, sortiment (vizual) Ti to na stranke nerozbali, len kontaktne udaje. My sme nakoniec domov doniesli (a som stastna, prestastna) TFK Twinner Twist Duo presne v tejto farbe - vid: http://www.kiddies24.de/shop/de/Geschwisterwage...
Dufame, ze sa overi aj v praxi a budeme sa moct tvarit spokojne. Trosku nastala zvada medzi mnou a manzelom, lebo, chudak vykomunikoval rezervaciu Easy Walker v hnedom prevedeni (nikde inde sa v hnedej nedal kocik uz zohnat, kedze model 2010 je uz vypredany a model 2011 sa v hnedej vyrabat nebude) a ja som sa na predajni zblaznila a vyprosikala si nakoniec TFK... No co uz, take sme my zeny.🙂) Ale mam srdiecko na mieste a tesim sa mu. Velmi. 🙂)
Inak, ten Baby Jogger je fakt mily, ak by som sa upriamila na tandem, tak tento vyhrava.

janette77
13. nov 2010

@zuzbel1 Ahojky, my sme zvolili TFK... a dufam, ze sa v praxi overi. Referencie ma fajn, paci sa mi, tak snad...🙂)
Tiez sme zvazovali, ze hlboky by sme kupili spod druhej ruky a na sportovom by sme sa vyjasili, ale nakoniec mame funglovecku. Urcite Ti kludovy rezim osozi, ja som sa dlho tomu branila, ale vcera som mala poradnu a lekar ma velmi vychvalil, ze sa pekne drzim (krcok, na ktory mal podozrenie, ze sa skracuje a hrozi predcasny porod) a ze ak by to takto slo dalej, bol by rad. Kym som chodila do prace, krcok sa mu nepozdaval. To znamena, ze klud naozaj pomaha. Po tomto verdikte sa mi PN-kuje ovela lahsie a stoji mi to za donosene babatka. Kazdym dnom vdacim za bezproblemovy den, co sa tehu tyka a pevne verim, ze to tak pojde aj dalej. Drz sa a bez vycitiek za setrenim sa.🙂 Mne sa uz aj stale tazsie chodi, trmacam sa zo strany na stranu ako pinguin, takze PN coraz viac ocenujem.🙂

adra22
13. nov 2010

@zuzbel1 ahoj dakujem no ano som rozhodnutá páčil sa mi a je to jediný kočík ktorý sa mi zmestí do výťahu takže ja som tu obmedzená rozmermi.

adra22
13. nov 2010

@janette77 ahoj ďakujem za kontakt to overím lebo v Močenku by náš vyšiel 1064€ čo je dosť rozdiel , a preto by sa už oplatilo cestovať do Viedne 🙂 Tak som rada že si spokojná, no my ženy sme také stále vymýšlame 🙂