• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
janula- ano obe sme v severnom irsku a nie velmi daleko od seba cize uz sme sa aj stretli :grinning:
Uz mas vybratu melodiu?zeby neakeho bacha?
martiina- tie tricka su fakt super,objednavala si cez internet?posles link? tu som take este nevidela,tak by som doobjednala.
23. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska, objednávala som z Uk a čuduj sa svete prišlo mi to skôr ako keď som objednávala zo SK
pozri si www.mamaway.com.uk
23. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No boooze, ze nevies tancovat :grinning: co koho do toho, hlavne ze sa zabavas a na to netreba hladinu, ak je dobra partia. Ale tak sa mi zda, ze okrem toho tancovania uz fakt nic ine nie je, co nevies a aj to vaham, ci Ti mam verit s tym tancom :grinning: :grinning: ale nemusis uz viac prezradzat :slight_smile:
mati z UK? kolko si platila postovne? nechce sa mi to tam hladat.
23. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, fakt to máš super pripravené :slight_smile: a vieš čo ja zas neviem, mať taký poriadok v skrini, tie komínky, no super :dizzy_face: Ja som síce aj na vojne bola, režim sme tam mali riadny, komínky nám ešte aj pravítkom merali, ale v praxi to u mňa vyzerá hrozne :sweat_smile:
23. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Mati ale nemysli si, ze to bude tak vyzerat aj v plnej prevadzke :wink: teraz je to vsetko vzorovo vyprate, vyzehlene a vyukladane .... no ved potom urobim fotku, ked uz budu mali doma a zacne sa to pouzivat :grinning:
23. feb 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poštovné bolo 6 libier, ale pri 4och tričkách to nebolo až také hrozné :slight_smile: Som myslela že ma porazí. Ja že manželovi budem postupne po jednom tričku ukazovať a on akurát dnes prišiel skôr domov a videl ich naraz :sweat_smile: Ale som si to zdôvodnila, že však kojím a keď sa mu neľúbi, tak môže dávať mesačne 6tisíc na sunar, ako keď si raz kúpim tričká za 3 tis., dal mi za pravdu a bolo dobre. Aspoň ich už môžem všetky nosiť :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, dobra taktika. A to este nemate ani zubky :grinning: potom si mozes objednat dalsich par triciek :stuck_out_tongue_closed_eyes: To postovne fakt nie je vela, tolko zaplatis pomaly aj u nas a este ked hovoris, ze su taki rychli ...
23. feb 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martiinka- vrela vdaka,noo ale tie ceny :astonished: :astonished: ,chcela som pouzit tvoj argument na MM a tak ma zrusil ze este nekojim,ze az to bude realne tak on objedna.ale ja ho este spracujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .ale aj tak neviem ,lebo co som pozerala tam vacsina velkosti je S,L .ja bohuzial potrebujem min.XL,ale skusim to prejst cele :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka,krásne tričká si si poobjednávala.
Ty si fakt bola na vojne,či si si robila srandu?
23. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos, no krasne to mas nachystane...teraz pekne vyupratovane :wink: ...pockaj aky chaos bude v skrini, ked sa narodia :grinning:
23. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem Pipka, ved som to aj vysvetlovala Matke, ze to je len teraz tak :grinning:

Tvojka, Martinka je vojacka, takze asi musela absolvovat aj vojnu :unamused: to musela byt dobra sranda ...
23. feb 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestretli ste sa niektora s vyrobcom BAMBINO? ale nie kociky, ale detske oblecko. Nejak neviem najst ich stranku, podla vsetkeho by to mal byt slovensky vyrobca.
23. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka fantasticke su tie tricka, V prvom momente jak som na tie fotky pozrela...hovorim si...tri baby, to je šesť pŕs...kde je problem, aby sa najedla cela rodina naraz :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tvojka ano Martinka je vojačka :sunglasses: general v sukni :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Mauzi, uz som si vsimla, len som nedocitala vsetko a uz som ti pisala :sweat_smile: :wink:

ale da sa mat aj upratane..ja sice neviem tak piect ako Martinka, ale tancujem celkom sa da, aj spievat viem, a na poriadok som fanatik :sweat_smile: MM si zo mna robi sradnu, ze on si len rano na postel vylozi ciste ponozky a kym sa ide vycikat, ja uz ich upracem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no zavadzia mi proste vsetko, co nie je na svojom mieste :grinning:
23. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka-aj ja som bola presne taka,ale popri Andrejovi a praci som si odvykla.teraz ma nestve nic,da sa to naucit,vecer len nahadzem hracky do boxov a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som zistila ze L pri tych trickach je 16/18 tak to mi bude dufam stacit :sunglasses: :sunglasses:
23. feb 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, netvrdim, ze ja k tomu casom neprejdem tiez :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: niekedy sa s hrackami ine ani neda :unamused: chvalabohu, ze dnes predavaju rozne bedne a kose na hracky :grinning: :grinning: :grinning: vsetko v kope a pritom je poriadok :sunglasses:

ale v skriniach, v kuchyni a kupelni musim mat poriadok...na to som hakliva :sweat_smile: :grinning: a do neba ma vytaca, ked MM pride z roboty a vyzlieka sa po celom byte a vsade nieco necha...kôpky po celom byte :angry: :sweat_smile: ho niekedy volam kôpkar :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a 16/18 je aka velkost? :confused: to mi prelozte do klasickych konfekcnych cisel... :sweat_smile:
23. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boxy a bedne si nedam za nic na svete :grinning: :grinning: :grinning: ,ja myslim ze to nielen tvoj m je kopkar,ale ja som MM naucila len na jednu kopku.Trvalo to ale par rockov :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a vela nervov...
neviem aka to je presne velkost u nas ale myslim ze 44/46.
23. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos www.bambino-kociky.sk na tejto stránke majú všetko aj šatečky
23. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spytat kedy vam zistili ze necakate jedno babo ale dve. bolo to hned zo zaciatku, ci az neskor? dakujem :slight_smile:
23. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznam chlapa ktory by nebol kopkar :grinning: len niektory ich robi viac a niektory menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v15 dakujem, ale to nie su oni. Hladala som konkretne tento overal http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3782892 uz som nasla a som spokojna, pribita cena :frowning2: Ale aj tak som nenasla ich oficialnu stranku.
23. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nikanko, mne to zistili pri prvom USG v 7 tt.
23. feb 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanko mne to zistili až v 16tt lebo ich mám jednovaječné do tretieho mesiaca sme si mysleli a videli :wink: že tam je len jedno
23. feb 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanko mne to zistili v 22tt :sweat_smile:
23. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa totiz zda ze mam posunute vsetky priznaky o 1-2 tyzdne (porovnane podla mudrych knih) som 9tt a uz mam tyzden vydute brusko. nabeh na dvojicky mame vyborny. moja mamca je z jednovajecnych. :grinning:
v15 a do vtedy to vyzera normalne na sone? mali ste tiez posunute priznaky ci si iba nieco namyslam? :sweat_smile:
23. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari to fakt az v 22 tt? dovtedy Ti nerobili USG, ci tak ako u v15 to vyzeralo na jedno?
23. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanko- mne v 14tt
23. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

zofa - blahozelam k detickam :slight_smile:

martiinka, ty si ina superzena - kojacie polohy, 3 deti, nadherne sladke a slane torty, .... zasnem

ja sa dnes konecne pustila do prania veciciek a este mam asi 2 varky, ale musim pockat, kym to vsetko uscne, lebo nemam kam vesat :angry:

aj vam tak hrozne puchli clenky? mne zacali teraz cez vikend a vecer je to katastrofa. som zvedava, co mi povie dr. zajtra na poradni.

inak, mame aj zajtra virtualne stretko? :grinning:
23. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sone to vyzeralo normálne ako jedo, oni boli tak spojený a posunuté príznaky som nemala iba mi hneď vypuklo bruško :wink:
23. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok