Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nikanko
23. feb 2009

dakujem za odpovede, no tak sa nechame prekvapit, uvidime po svadobnej ceste ako prekvapenie mame sono hned po prichode domov 😎
mozno sa k vam este pridam 😀 😀

mauzos
23. feb 2009

katka, Ty uz chodis kazdy tyzden? ja mam poradnu az o 3 tyzdne, ak dovtedy budem pokope 😒 takze zajtra nic z virtualnej poradne. Buduci tyzden sa mam uz hlasit u porodnika v nemocnici ...

nikanko drzim palce aby Ti to vyslo tak ako si to prajete ..... a peknu svadobnu cestu. Kam idete, ak to nie je tajomstvo? Niekam do tepla?

jarka82
23. feb 2009

ahoj katka zajtra nie az o tyzden zasa
mauzos nie dovtedy mi nerobili uzv prve bolo v 18tt a potom v novembry 🙂 nevadi aspon som nestyresovala ci bude vsetko ok do 12tyzdna

lumah
23. feb 2009

javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

mauzos
23. feb 2009

lumah ???
videla som, ze mas nove fotky, ani sa nepochvalis. Zlati su chalani 🙂

nikanko
23. feb 2009

ideme do teplucka pozriet fidela 😎
nasa cesta bola naplanovana a az potom sme zistili prirastok, tak dufam ze zvladnem cestu. asi zoberiem plny batoh piskot 🙂 tam sa leti 13 hodin a spat 15...

lumah
23. feb 2009

🙂 mauzos to som skušala smajlov a anebhla mi tá hovadina.
Nestihla som sa pochváliť, ale dík, to včera boli prvý raz vo vani. 😀

nikanko
23. feb 2009

myslim ze mat dvojicku je uzasne, sice si to rodicia odnesu 🙂 musi to byt naozaj fuska, ale dvojicky ked su stale spolu, maju stale kamarata, maju sa s kym hrat a ochrania sa navzajom.
ja som vzdy chcela mat dvojicku 😵
obdivujem tie co maju dvojicky a este k tomu nejakeho starsieho cervika. to musi byt naozaj doma rachot az do vecera 😅

mauzos
23. feb 2009

lumah ocividne sa im tam pacilo 🙂 mali smejovia

nikanko nezavidim Ti, teda ten let. Pobyt by som brala, aj ked uz nie s takym banderom, ako mam 😉 nemavas este nevolnosti? tak si to tam uzi a mysli na nas, ktore tu mrzneme 🙂

martiina
23. feb 2009

inak zofa až teraz som si všimla, však tebe sa bambuľky narodili na Ninkove narodeniny 🙂 Ak závisí aj na dátume a je to napísane vo hviezdach, budeš mať poslušné detičky 🙂 Ninka som do roka ani plakať nepočula, taký bol dobručký, tak prajem nech sú aj ony také 😉

martiina
23. feb 2009

lumah, krpci sú zlatunkí 🙂

lumah
23. feb 2009

martinka dakujeme🙂 mauzos veru páčilo, jeden naháňal hračky a druhý v kuse kopal nohami

nikanko
23. feb 2009

mauzos nevolnosti mavam iba take lahke - oproti tomu co citam u niektorych dievcat.
boli ma pravidelne zaludok a kazde dve hodky do seba musim hodit aspon par piskot. a stale grgam 😅 ale ked zvladnem najest sa nenechat sa hladna tak je pohoda. a este fucim od 5tt fucim aj ked vydem na 2 poschodie. je to sranda. sa citim ako po vrcholovom sporte. minule som utekala na autobus a skoro som sa povraca co som nemohla chytit dych 🙂
ale dovca ma byt akurat 12 tyzden tak snad to dopadne bez komplikacii 😎

martiina
23. feb 2009

inak, nikanko na margo toho čo si písala o dvojičkách. Ja som z jednovaječných a do vysokej školy sme sa neznášali, lebo stále chodiť rovnako oblečené, byť stále spolu doma, v škole, no proste stále a potom až na strednú sme išli každá na inú a ešte stále sme sa nemuseli, lebo aj tak sme boli stále spolu doma. Až keď som ja odišla do UK robiť aupairku a segra šla na vyšku sme si začali chýbať. A teraz by som bola najradšej každý deň s ňou a nemôžem, lebo je v UK. Ale v detstve sme vždy jedna držala s mladším braškom proti tej druhej, nikdy nie my dve proti braškovi 😅

martiina
23. feb 2009

nikanko, ja som tiež v začiatku tehotenstva letela 2x lietadlom, ale len 2hod ale bála som sa teda poriadne aby sa čosi nestalo 😕 . Držím palce nech si super oddýchneš a stráviš s manželom perfektné medové týždne, ale hlavne aby ste sa vrátili všetci 3 alebo 4 v poriadku 🙂
Ale mne vtedy otec hovoril, že Angelina Jolie tiež čakala dvojičky a lietala ostošesť a dlhé zaoceánske lety, tak nech sa nebojím 😉

nikanko
23. feb 2009

to je sranda martiina a ani na zakladne ste sa nemali radi?
mne sa to pacilo z toho co mi hovorila moja mamca. oni boli jednovajecne a zbrojili zase proti bratom - jeden starsi a druhy mladsi 🙂

martiina
23. feb 2009

na zakladke vôbec, to boli bitky 😀

nikanko
23. feb 2009

to muselo byt naozaj veselo 😀

katka.ott
23. feb 2009

mouzos, mna uz strasia nemocnicou. tasku mam uz zbalenu. chybaju mi uz len nejake drobnosti. to pokupim zajtra cestou z nemocky.

mauzos
23. feb 2009

lumah to ste ich dali do vane po jednom? neboli tam spolu?

martina tak som zvedava s kym sa spolci Ninko, ked krpci podrastu 😀
ja som sa presne tak isto utesovala ako Nikanko, ze budu mat jeden druheho a nikdy nebudu sami, no a teraz si mi moje predstavy zmarila 😒 Ale ked nic ine, tak snad aspon ako mali sa spolu vyhraju 😝

mauzos
23. feb 2009

katka nestras, este mas cas. Ja este stale nemam zbalenu tasku, ale nakupene uz mam, aj taska z pivnice je uz doma 😝

katka.ott
23. feb 2009

mauzos, ja nestrasim. oni strasia mna

martiina
23. feb 2009

no mauzos,musíš im ešte jedného súrodenca zariadiť 😀

mauzos
23. feb 2009

no Martinka to asi nehrozi, uz nestihame ☹

inak baby, dnes vraj konecne pustili Taellku s babikami domov 🙂 booze vyse mesiaca tam boli. Tak snad, ked bude mat chvilku cas, tak napise ako sa maju.

katka a nieco konkretne? 😲 ci len tak strasia?

janula13
23. feb 2009

mauzos tak to si pockam na tu foto, ked uz budu drobci doma a bude skrina v prevadzke 😀

martinka, tak to ked budem potrebovat nieco odobrit pred MM, tak si vypytam argument od teba, ty si iny diplomat 😀
a dakujem za rady ohladne velkosti, tak asi uz pomaly aj mam co treba, ved 3kilovych neporodim a na tie prve tyzdne newborn staci...dakujem, pomohlo 😀

janula13
23. feb 2009

inak mne oznamili ze su dve ked som bola 7tt+0, ked sme sli na srdiecko... 😀 sok, teraz uz len radost 😀

cherry01
23. feb 2009

Ahojte. Lumi, chlapci sú zlatunkí velmi.
Moji drobci sa už tolko smejú - hlavne ráno v posteli medzi nami...takí sme šťastní!!! 🙂

cherry01
23. feb 2009

tehulky, tešte saaaaaaaaaaa! Ani si neviem predstaviť jedno dieta 😉

jarka82
23. feb 2009

ako sa upravuju fotky? neviete mi poradit?

eviska83
23. feb 2009

Lumah- z chalanov isto vyrastu lamaci zenskych srdc,su rozkosny 😵 😵 😵
martiinka- aj moje iluzie si zmarila ☹