Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

simonessa
8. feb 2011

@andysok dakujem za radu a to su nejake specialne zrkadla?daju sa niekde kupit?

vieruna
8. feb 2011

@simonessa Tie sedacky musia byt proti smeru jazdy kvoli bezpecnosti dietata. Pri silnom naraze v smere jazdy by 3-4 kilovemu miminu mohlo az hlavku odtrhnut ☹ Pri soferovani mas soferovat a nie kukat na dieta 😉 Ked strasne chces, tak existuju take zavesne zrkadielka s hrackami v ktorom mozes po ocku v spatnom zrkadle dieta sledovat http://www.obchodpredeti.sk/product.php?id_prod...

lucia.kl
8. feb 2011

@janette77 k tej zmene pasu. chod do nastavení, tehotenstvo a rodina, ja som do stav dala neplánujeme v dašej dobe, alebo niečo podobné a potom dole pod tým, je pridaj informácie o dcére, pridaj informácie o synovi...

no a čo sa chodenia von týka, my sme bolli hned v deň ako sme prišli s pôrodnice, ale my sme letný, ale uidíš čo ti povie pdiatrička, ja by som saa riadila jej radami..

juliagregor
8. feb 2011

@zuzuliatko12 neboj sa, nájdeš si svoj systém a bude fajn a super je, že bábätká čakáš v lete, tak môžte byť vela vonku a tebe bude lahšie samej s deťmi 😉

juliagregor
8. feb 2011

@simonessa deti do 9 kg sa nesmú voziť v smere jazdy link už máš a zvykneš si voziť ich sama, ja som deti vozila len vzadu, odmalička sú zvyknutí na auto, nedávam im žiadne hračky do auta, len som zapla a šli sme...
tie zrkadielka síce existujú, ale rozptyľujú 🤐

lucia.kl
8. feb 2011

@zuzuliatko12 neboj sa, myslím, že pocity, či to zvládneme sme mali všetky, zvládneš to aj ty, uvidíš urobíš si systém a pôjde to, a ešte sa ťa budú všetci vypytovať, že ako to môžeš tak dobre zvládať... 😀 😀 😀 ja som z babami väčšinou tiež sama, a dokonca mi to už aj vyhovuje, nikto mi do toho nekecá a už poznám ich režim a viem kedy čo...
a ako Julka píše, ja som trávila vonku celé hodiny na vychádzkach a bolo fajn, skamarátila som sa s babami čo tiež kočíkovali a dni rýchlo ubiehajú...

simonessa
8. feb 2011

@juliagregor jasne ako mi povedala predtym 🙂 mam soferovat a nie kukat dozadu 😉

juliagregor
8. feb 2011

@simonessa je to taký nezvyk a zo začiatku som stála hádam každý kilometer, čo som pozerala na deti...ved sama uvidíš 😉

vieruna
8. feb 2011

@simonessa akoze ja som to nemyslela v zlom 😕 .

janette77
8. feb 2011

@lucia.kl ahojko, tak sme zase papkali a znovu spime...🙂 Je nadherne mat drobcekov doma.🙂 Pas si zmenim, ako radis. Teraz idem vyvesit detske pradlo (inak vsetky vecicky na mysiakoch lietaju🙂) a ideme si aj s manzelom dopriat slofika.🙂 Este som sa chcela poradit. Vraj nie je dobre pouzivat zvlhcene obrusky na hygienu pri prebalovani doma. To mi je jasne, ale chcem sa opytat, ci umyvate vodou aj v pripade cikania, alebo len ked je v plienocke nalozene...

janette77
8. feb 2011

Dakujem vsetkym za gratulky, aj komentare k albumu, len nestiham kazdej pisat.🙂 Potesila ma kazda reakcia.🙂
O deinad sa este nevie, ci ma tehu potvrdene krvnym testom?

lucia.kl
8. feb 2011

@janette77 ja umývam pod tečúcou vodou, len keď je redšia stolica a rozmazaná po prdelke, inak vlhčené utierky, ale v prípade ak mám dieťa zaparené alebo iný problém v plienke ( nikolka teraz - alergická reakcia na vajce ) tak umývam vo vode aj po cikaní..

bombula
8. feb 2011

@janette77 u nas bolo v plienke asi zakazdym a vzdy sme to utierali utierkami vlhkymi (dobre su aj tesco taky tm. modry obal s babetkom na vrchu). som nemala nejak odvahu prevesit to cez ruku a pod umyvadlo...a mam aj daleko kupelnu... ale kazdemu ako vyhovuje. ked uz boli hodne vacsi tak samozrejme pod umyvadlo

bombula
8. feb 2011

@janette77 no a u dievcatiek to ale moze byt inak veru, v tomto je to mozno s chlapcekmi lahsie ked sa dokakaju asi sa to lahsie vytiera... 😉

katrinb
8. feb 2011

@janette77 ja som pouzivala vlhcene uplne od zaciatku a doteraz pouzivam...kazdy den....a nic sa nestalo. Ani nemali z toho cervene dupky...proste nic. A preco by sa nemalo doma? To pocujem prvykrat 😕 😕

juliagregor
8. feb 2011

@janette77 vlhčené utierky normálne používaj, ved nie vždy sa dá umyť vo vode ...

deinad
8. feb 2011

@janette77 ahoj moja, si zlata, ze sa o mna zaujimas....ked budes mat cas, kukni do albumu, mam tam odfotene testiky, som sa odvazila a boli tam // 😵 , zajtra idem na UZ a krvicku do CAR, tak dufam, ze nam doktor potvrdi to, z coho sa zatial "potichu" vytesujem s mm 🙂
Uz ste doma z nemocky? Ako sa mas, co malinke? Tesim sa na fotky...

janette77
8. feb 2011

@deinad jej, takze zajtra bude den "D", no ale ja verim, ze pomalinky k stasticku spejete. 🙂 Velmi, velmi vam to prajem a drzim palceky na zajtra. Mame sa fajn, dakujeme krasne, sme stastni a nateseni.🙂 Prave idem zavesit do albumiku dalsie fotecky z nemocky - z mobilu, co som bubaciky fotila v postielke. Postupne pridam aj sukromne, len uz ne-stiii-haaam, tak ako kedysi.🙂
Tak este raz, mila deinad, vela, stasticka na zajtra. Tesila by som sa (a aj sa opatrne tesim uz teraz) s vami!

zuzuliatko12
8. feb 2011

@lucia.kl
@juliagregor ďakujem Vám pekne za povzbudivé rady veľmi mi to pomohlo 😉 Teraz sa snažím byť úplne v pohode, tak dúfam že vydržím čo najdlhšie, na budúci týždeň mám poradňu tak verím že už budeme vedieť čo to bude a ešte vydržím do 4D ultrazvuku a potom začnem nakupovať výbavičku 🙂 a na to sa už strašne teším

deinad
8. feb 2011

@janette77 moja zlata, teraz citam vsetko, ake si mala zazitky a co vsetko si prezila, hlavne ze uz mas drobcov pri sebe a doma, ako pises, sa ti bude darit ovela lepsie a teraz sa budem citit velmi dolezita, ked si ma na zaver spomenula 😉 aj do nosa mi hadam naprsi... 😀 zajtra sa ozvem hned ako mi z CAR-u zavolaju vysledky, takze zatial som sa zdoverila iba tu na MK, ja sa musim uistit hlavne zajtra...ufff tak pekny vecer 🙂

andzis
8. feb 2011

@janette77 jej velmi velmi gratulujem k malinkym drobcekom su to krasne babatka 🙂 neviem sa uz tiez dockat ked budeme mat nasich drobcov doma ale este je pred nami dlha cesta len vydrzat co najdlhsie .... majte sa krasne a este raz gratulujem 🙂

dusika11
8. feb 2011

@katrinb ahoj no moji chytili z vlhcenych taky sajrajt...ja umyvam vo vodicke a ziadny problem...

dusika11
8. feb 2011

@janette77 cavelo no moja tak uz si nasA..............

katrinb
8. feb 2011

@dusika11 jasne....no my pouzivame stale tu istu znacku, ked boli vacsie aj ine....ale my sme v poho

lucia.kl
8. feb 2011

@dusika11 a o si mala akú značku, že takto ti na to zareagovali?? to musia mať pekne citlivé zadočky, nezávidím, teraz sa do umývadla ešte dá, ale keď budú ťažší, tak to budeš mať peknú posilku 😀

juliagregor
8. feb 2011

naši sa veľmi radi umývaju pod vodou, mám ich obesených na ruke (majú 14 kilov) nohy zdvihnú a držia 😀
je dobré si vybrať jednu značku vlhčených utierok a tie používať...aj riťka si zvykne....u mna najhoršia značka bola JOhnson...tak sa vyhádzali 😠

juliagregor
8. feb 2011

@deinad teším sa s tebou a čakám na správy 😉

juliagregor
8. feb 2011

@zuzuliatko12 dúfam, že dáš vedieť ako Vás na poradni pochválili 😉 🙂

xxxjanetaxxx
8. feb 2011

@janette77 moja sekcia nebola nič moc, tiež som mala super lekárov, robil mi ju primár, čo ma celé tehotenstvo "strážil" v nemocke, moje stavy potom sú asi ako tvoje, ale zo dňa na deň bolo lepšie a lepšie. My už máme prvé dva týždne doma za sebou 🙂 v piatok poradňa 🙂 von ešte nemôžeme, malinký sme- musíme ešte podrásť 😀

dusika11
8. feb 2011

@katrinb johson a dm..des dalej som neskusala teraz voda vysusit pudrik a ritky ruzove a zdrave