Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
25. feb 2011

knihu od Rulíkovej som čítala v nemocke, ked som ležela na udržiavaní a jedinu vec si pamätám a to: "dvojičky sa narodia len tým, kt. sú schopní sa o ne postarať ".... toto som mala na pamäti, ked som bola unavená a s ostatnými vecami som sa vysporiadala po svojom, okolo 20 tt som mala veeeeľku depku a plačlivé obdobie, som si to odrevala a nachystala som sa psychicky na zlé veci... a potom som sa už len tešila...tak si to nedržte v sebe, treba si poriadne poplakať, vyžalovať sa, zveriť sa s o svojimi obavami a bude len a len dobre... 🙂

juliagregor
25. feb 2011

@janette77 vidíš mala si bezproblemové tehu a teraz sa to na teba nejako sype, potrebuješ len čas a tm je super, len pekne sa vyspinkaj 😉

janette77
25. feb 2011

@matelko1 treba vyuzit, ked kocur nie je doma...🙂) Neboj sa, ja tiez, ked vecer pocujem parkovat draheho, niekedy rychlo zaklapam laptop... 😀 😀 😀

matelko1
25. feb 2011

@janette77 no si taka ako ja 😀 ..ja uz ked pocujem dvere,tak niekedy ani program neukoncim,len aby sa mi stihol NB vypnut 😀 ...potom hundre,ze som na nete,nema sa s kym rozpravat,ze to moze ist rovno spat 🙂
v telke nic poriadne nejde...

fatulda
25. feb 2011

@rosinka ahoj, ja som si tu knihu v tehotenstve tiez kupila a veru na nalade mi vobec nepridala, skor som z nej mala depku, mas pravdu, je to dost negativne podane, tie pekne a pozitivne veci tam velmi nie su, radsej ju v tehu baby necitajte 😉
a ak chces vidiet nieco pozitivne co ta caka, tak napriklad aj nieco taketo: 😉

juliagregor
25. feb 2011

@fatulda super fotka 😉 🙂

janette77
25. feb 2011

@juliagregor ...veru, som bola prilis na velkom, ako zvladam tehu lavou zadnou a aha ho! Prisiel na psa mraz.🙂) Mamina mi vravi, ze take urastene dvojicky boli zataz na moj organizmus a ze teraz sa telo potrebuje vratit do povodneho stavu a toto je toho sucastou. Vraj sa mi po 6nedeli ulavi. Tak sa na to tesim, ved maminy maju takmer vzdy pravdu.🙂 Ale aj dobre spravy mam, uz ma je pocuuuut, prvy den ma je pocuuut! 🙂)
Ale zabila ma kolegyna, ked mi dnes volala, ze "teeeda, Ty mas hrozny hlas, ani by som Ta nespoznala", tak som ju zvozila ako sirotku, ze mi mala zavolat vcera a neskecli by sme (to som totiz este seriozne sepkala).

janette77
25. feb 2011

@matelko1 🙂) akoby som o nas citala... Moj manzel sa niekedy urazi a tiez ide k pc hore do izby. Vtedy sa uvedomim a nemozem mu ani vynadat...lebo ked ja som za pc, preco by on nemohol byt.🙂
Ale my sme mali kedysi uplne opacny problem, manzel bol zavisly na pc hrach a to som ja bola osamela, opustena, skratka s tym nevedel nic urobit, chytilo ho to, ale uz je z toho vonku nastastie.

juliagregor
25. feb 2011

videli ste v albume tých chlapčekov?

rosinka
25. feb 2011

ďakujem baby, už som si myslela,že mi šibe, že to asi vidím len ja tak negatívne.
@fatulda super fotka, také mohla dať do knihy a hneď by bola zaujímavejšia

matelko1
25. feb 2011

@janette77 tak to je dobre,ze mm sa z toho dostal,ved to je choroba,zavistlost....
o chvilku pridemm domov o deviatej 😀 ...

matelko1
25. feb 2011

@juliagregor to su co za babatka,

matelko1
25. feb 2011

@fatulda super fotka,krasne..... 🙂

rosinka
25. feb 2011

@zuzika30 no aj by som si už tu knihu na tvojom mieste nekupovala, lebo by ťa to asi vyviedlo trošku z miery. ona tam opisuje ako bude všetko zle, nič nebudeš zvládať, že ti budú musieť pomáhať 50 ľudia a podobne. otras neodporúčam, a to mám ešte jenu, pokračovanie, no neviem či to vôbec začnem čítať

juliagregor
25. feb 2011

@matelko1 neviem čie su, ale ešte také "čerstvé"

janette77
25. feb 2011

@matelko1 tak este rychlo nieco spachaj na nete, uz nemas vela casu!🙂)) No, manzela to preslo, ale vies, 5 rokov sa nam nedarili deticky, spolu sme 11 rokov, ono zase nemohla som po nom chciet, aby sa mi denne venoval. Bola to taka jeho "pstrosia politika" voci stereotypu vo vztahu, lebo priznajme si, moze byt vztah uzasny, ale sem-tam sa ponorka dostavi, najma kym este nie su deticky. Ja som to zase nejako nedramatizovala... a on je zase natolko rozumny, ze sa zbadal aj sam...

juliagregor
25. feb 2011

@matelko1 ved ho vymkni na chvíľku a pokecaj si 😀

juliagregor
25. feb 2011

@rosinka ale ved ty budeš mať aj pomocníčku 😉

janette77
25. feb 2011

@matelko1 🙂) alebo mu povedz, ze to, ze Ta vidi za pc je len opticky klam. 😀

rosinka
25. feb 2011

@juliagregor no tak moja malá mi pomôže najviac keď bude v škôlke 😀 , ona bude hrozne žiarliť a keď ich bude chcieť bozkávať tak im bude ubližovať, lebo nemá taký cit ona všetko robí silou

juliagregor
25. feb 2011

@rosinka tak žiarlivosť bude, ale ju to rýchlo prejde a bude najlepšia sestrička na svete 😉

rosinka
25. feb 2011

@juliagregor no to dúfam, ale určite bude, ona má rada detičky

matelko1
25. feb 2011

@juliagregor ano,ze by som to urobila..no vyskusam 😀
@janette77 ok baby,vyskusame co to urobi 😀 😀 😀 ..a mas pravdu bez deticiek to nieje ono,rovnaky stereotyp a teraz ked su deti je to nieco uzasne....su starosti,ale to patri k tomu a to sme chceli,ze...

matelko1
25. feb 2011

@rosinka tak to si pis,ze bude ziarlit,moja neter strasne ziarlila na mojich chlapcov,to bol cosi strasne...ale uz ju to preslo...

juliagregor
25. feb 2011

dobrú noc, idem splniť večerný plán...vana a vínko s mm ...papa

matelko1
25. feb 2011

@juliagregor ved vidim,ze su cerstve tie deticky....take malinkate,ja sa uz nepamatam na moje ked boli taki malinky...to strasne leti,uz len ked fotky prezeram...

matelko1
25. feb 2011

@juliagregor tak si to pekne uzite
pa-pa a dobru noc

matelko1
25. feb 2011

mm dosiel
caute

janette77
25. feb 2011

@juliagregor jeeej, ake pekne, tak krasny vecer zelam.🙂)