• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

4. januára 2017 
vdaka martiinka... jasne, chce pre mna a pre tie moje deturence len to najlepsie... boji sa toho, ze pracujem ako casnicka a k tomu sa u nas v bere este aj fajci... o dva tyzdne mam ist k nemu na odbery, tak si s nim asi pokecam... :slight_smile: ale dakujem za radu... ty si tiez bola na rizikovom?
27. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra ze by uz bola mamina? kde je? :confused:
27. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, my sme kuraci paprikas vcera dojedli :grinning: dnes som zbuchla 4 parene buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ledva funim :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a mam dobru spravu: Ozvala sa cicuska :sunglasses:

su v poriadku, pustili ich domov uz pred Vianocami, ale bola rada ze je konecne doma, tak si budovali rezim, ale male su zlate, slubila, ze aj fotky prida do albumu :wink: uz maju cez 4,5 kila. Vraj sa tu zastavi a napise, ked budu bambulky spat, vsetky podrobnosti :dizzy_face:
27. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved fedra uz bola 37tt, nie? Uz by aj mohla byt maminka... :wink:
27. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka .. supeeeer ja sa tak tesim.. velmi
27. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka fedra bola uz v 38tt
27. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli, aj ja...tak uz ti nemusim pisat IP...ked si vyšpizlovala :grinning:

jarka, no dokonca! Tak to uz by sa aj patrilo porodit :grinning:
27. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som prepla ku vam na chvilocku .. hehehe
mam na to dar, vzdy takto vyhliadnem to co potrebujem vediet.. hehehe

jeeej a este jedna vec, po dnesnej navseteve mate za o jednu dvojtehulku viac.. kamoska bola dnes na ultz. v GF a caka dvojky.. jupiii velmi sa s nou tesim
27. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja len ze ci sa mam chystat aj ja pomaly :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli parada :dizzy_face:

jarka, no nie ze pomaly...ty sa ryyychlo chystaj moja :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, musim vas sklamat ... este stale som v kope :rolling_eyes:
Uz sa ledva hybem, ale snad to nejako do pondelka uz vydrzim ... v pondelok nasupujem do nemocnice
27. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedraaa, ty nam citas myslienky? :confused: :grinning: bosorka jedna :sunglasses:

tak sa dogulaj stastne do konca...budeme na teba veeelmi myslieet a drzat palciska :wink:
27. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fedri tak sa drz myslime na teba :dizzy_face:
pipka preco rychlo? :grinning: najprv felonka a fedra az potom ja :sunglasses:
27. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a neviete co je so zinuskou? Ta tu tiez uz pekne dlho nebola :unamused:

inak dnes mi pisala Felon, ma sa fajn, stale 3v1 :sweat_smile: stale len na prst otvorena, zajtra zacina 38tt, maly ma 3200g a mala 2450g, a dokina jej vraj povedala, ze este aspon tyzden aby vydrzala :unamused: ale ze sa uz ledva hybe... :sweat_smile: a vsetky vas pozdravuje :wink:
27. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki oki jarka, tak spravime poradovnik :grinning: takze 1.Fedra, 2. Felon, 3. Jarka....kto je další? :confused: :grinning:
27. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka preco este tyzden? pekne vahy bude mat jej aj chcem a oblecko co mame pokupene bude male :grinning:
27. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste vsetky boli pozasivane aby ste neporodili? tu sa nic take ani nerobi
27. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je mauzos spinka? :slight_smile:
27. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra a este sa ti hubu dobre aktivne ci uz pomenej?
27. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco este tyzden :sweat_smile: asi aby aj malinka trosku dorastla :dizzy_face: neboj, dockate sa vsetky :sunglasses:
27. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos isto spinka...alebo si sla tie buchty kupit :grinning:
27. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
fedri, super si to potiahla, parada!!! tesim sa na 3.3. :dizzy_face: (pripadne skor :wink: )

pipka, zinuska sa ma dobre, akurat vcera som s nou volala. nechodi na mk, lebo maju straaaaasne pomale pripojenie na internet a tak je to o nicom :unamused: . krpcekovia rastu a vsetky vas mam pozdravovat od nej :slight_smile:!

ja som si zase vsimla, ze annamary (alebo u neviem presne ten nickname) tu uz dlho nebola...a hviezda... :confused:

ste mi narobili chute s tymi sladkymi jedlami, tak som aj ja spraskala tvarohove gule s jahodami...brrrr a teraz mi je zleee...funim ako fedrus :wink: :grinning: , len ja verim, ze ma to do vecera prejde :grinning:
27. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka tu som, pipka mala pravdu, bola som si kupit buchty :wink: No a vstal drahy po nocnej, tak uz sme sa aj naobedovali a teraz fucime na gauci :grinning: a buchty si dal len on, ja som uz nevladala, dam si na veceru :wink:
27. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mauzy to bol obchod tak daleko? :grinning: :grinning: :grinning: ja som vecer este upiekla jablkovy kolac :sweat_smile:
27. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obchod mame pod nosom, ale ja uz som taky maly tank na pochode, takze aj zohriatie obeda a umytie riadov mi trva hodinu :astonished:
vy ste taki na sladke, ze pecies kazdy den?
27. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sladke mame radi ale kazdy den nie to len teraz :grinning:
27. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robis vsetko preto, aby si uz porodila, tak pecies kazdy den? :wink:
27. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto u nás tečie mlieko prúdom :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2450540&vReferer=

akurát som sa vrátila z obchodu, zháňala som dlho podprsenku na kojenie ale nie takú klasickú bielu ale nejakú peknú čipkovanú alebo takú a dnes som konečne zohnala :dizzy_face:
27. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ty si neskutocna :sweat_smile: ty by si fakt mohla to mlieko darovat a krmit cele novorodenecke odd. v nemocnici :grinning:

takto mi striekalo prudom len raz v zivote, druhy den, co sme sa vratili z porodnice...a to len preto, ze mala asi 5 hod. spala a ja som ju nezobudila na kojenie :sweat_smile:
27. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme si s hanulkou schrupli spolu :wink: , ja som uz hore a dáma este vyspava :sweat_smile:
27. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok