• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
martinka super ze mas tolko mliecka snad budem mat aj ja :grinning:
27. feb 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mati ved to vyzera skoro akokeby si zahradu polievala s krhlou :grinning: neskutocne ...
27. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi to bolo dobre prirovnanie :grinning:
27. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby martinka nenapisala, ze co je na tej fotke, tak si myslim, ze fakt polievanie krhlou :slight_smile:
27. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martiinka, tak ty si ine cislo, kde ty na tie napady chodis, mas ty vobec nejaku chybu? :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ma, vraj nevie tancovat ... ale ja jej to aj tak neverim :grinning:
27. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale baby :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: už si pripadám trápne :sweat_smile: .... ale keď to tak vezmem, chvály nie je nikdy dosť :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka- dakujem za link na zmensenie fotiek(nebol sice pre mna ,ale dovolila som si ho pouzit :grinning: :grinning: )
Takze baby kuk na moje brusisko :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej Eviska, pekne :slight_smile: kolko si zatial pribrala?

Mati presne tak, kym ta chvalia, tak sa nestazuj :wink:
27. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska, nie je za čo :slight_smile: hlavne že poslúžil a konečne vidíme aj tvoj domček pre bábiky :dizzy_face:
27. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, veru, veru :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska a jarka, inak všetky máme synov v podobnom veku :dizzy_face:
27. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sa hlasim po takmer 2-dnovej absencii. dokazujem si, ze nie som zavisla :grinning:
27. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos ani sa nepytaj ,ja niesom taka ukazkova ako vy ja uz mam +18, :frowning2: :frowning2: :frowning2: pri prvom som mala +25,tak teraz sa snad do 30tky zmestim :unamused: :unamused: :unamused:
martinka - to je fakt,ja som sa ukludnovala ze ked si to zvladla ty tak peco nie aj ja? ale teraz uz pochybujem -kdeza sa mozem prirovnavat k superzene :grinning: :grinning: :grinning:
katka- jej tebe tam uz naskocila 35 tka
27. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka a co si zistila? slaba zavislost? :grinning:

evi snad by si nechcela za mesiac pribrat este 12 kil, to uz nestihas, aj ked by si velmi chcela :grinning:
27. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska ja som pri prvom pribrala 18 kg a pri dvojičkách toľko isto :sweat_smile: , len ninko mal 4150g, tak to mal skoro toľko koľko títo drobci spolu :grinning: Ale Marko ho už aj tak dobehol, už je tučnejší ako bol Ninko, aspoň tak vyzerá, je to taká malá buchta - na spapanie :grinning:
eviska keď si doteraz pribrala 18 tak myslím že tiež priberieš tak max do 25, aj ja som tak priberala, každý hovoril že ku koncu to bude najviac ale posledné 3 týždne sa to troška spomalilo a už som až tak nepriberala

ženy, všetky ste SUPERŽENY :dizzy_face: , už len preto že za niečo také považujete mňa :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos- no to snad nie,ale pocitam s najhorsim :unamused: :unamused: :unamused:
MM my uz tiez oznamil ze MK zablokuje,lebo som zavislacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, veď aj ja hovorím že do 30 to už nestíha :grinning:
no my sme doma závislí dvaja, MM na fóre ohľadne áut a motorov a ja tu, tak sa tu bijeme :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati my sme kvoli tomu museli kupit druhy PC, starsi NB od ruky :grinning: a od vtedy mam pokoj
27. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten môj furt sníva o tom miniNB, tak ak sa mi vyskytnú nejaké € navyše, tak poriešim aj ja... no ale to potom tu už budem tuším furt nalepená :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistila som , ze je to este celkom dobre.
ale stihla som pozehlit, trochu upravit detsku izbu, takze v najblizsej dobe pofotim :wink:
27. feb 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ho velmi chcel, ale ked sme ho videli na zivo, tak skonstatoval, ze radsej chce normalnu velkost a este k tomu za polovicnu cenu. Je problem na nom citat stranky, ta obrazovka je velmi malicka, bude mat za chvilu problem s ocami :unamused:
a kto sa ti potom bude starat o 3 deticky?
27. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, mauzi už máš aj ty tašku na kočík :slight_smile: super, taká by sa bola aj mne hodila, len som na ňu nenatrafila :unamused:
a havinka máte odkedy, krásnučký je :dizzy_face:
inak máš návliečky, ktoré sa strojím už dlho kúpiť, teda odvtedy čo som vymaľovala spálňu na žlto a dala tam tapetu s kruhmi ... presne tie návliečky sa mi tam hodia :sunglasses: len my máme paplón 220x200 cm, tak mi musia naši z belgicka doniesť, lebo tam majú v Ikei aj tento rozmer .... teda ak ich máš z Ikei
27. feb 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ani si nenakukla? :angry:
mauzos,katka - nechala som sa vami inspirovat a pouzila som tiez "babystrology" je to nadherne ako to odpocitava ,Dufam ze navadi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak baby dufam ze mate pravdu s tym priberanim ,po kojeni zasa nastupi 90dnova dietka :cry: :cry: :cry:
neviem ktorý teraz myslíš, lebo tento stojí okolo 7 tis. a je 7", tak až taký malý nie je, zhruba ako tie malé prenosné DVD prehrávače. Chce to hlavne kvôli tomu že by tam nainštaloval GSP navigáciu a brával by ho do auta :sweat_smile:
27. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa inak tiež chystám niečo so sebou robiť, od pondelka začínam cvičiť, pridá sa niekto :grinning:
27. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ešte neviem či to bude v pondelok tento rok :grinning: :grinning: :grinning: .... ale sľubujem že to bude v pondelok :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina- tak okej ,ja sa pridam urcite v pondelok.presny datum upresnime neskor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem kojiť .... veď aj z toho sa vraj chudne :sweat_smile: , tak idem oboch naraz, nech to ide lepšie :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok