Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tinuska22
27. feb 2009

vdaka martiinka... jasne, chce pre mna a pre tie moje deturence len to najlepsie... boji sa toho, ze pracujem ako casnicka a k tomu sa u nas v bere este aj fajci... o dva tyzdne mam ist k nemu na odbery, tak si s nim asi pokecam... 🙂 ale dakujem za radu... ty si tiez bola na rizikovom?

jarka82
27. feb 2009

fedra ze by uz bola mamina? kde je? 😕

pipka
27. feb 2009

mati, my sme kuraci paprikas vcera dojedli 😀 dnes som zbuchla 4 parene buchty 😝 ledva funim 🤐 😝 😀

a mam dobru spravu: Ozvala sa cicuska 😎

su v poriadku, pustili ich domov uz pred Vianocami, ale bola rada ze je konecne doma, tak si budovali rezim, ale male su zlate, slubila, ze aj fotky prida do albumu 😉 uz maju cez 4,5 kila. Vraj sa tu zastavi a napise, ked budu bambulky spat, vsetky podrobnosti 😵

pipka
27. feb 2009

ved fedra uz bola 37tt, nie? Uz by aj mohla byt maminka... 😉

babulka123
27. feb 2009

pipka .. supeeeer ja sa tak tesim.. velmi

jarka82
27. feb 2009

pipka fedra bola uz v 38tt

pipka
27. feb 2009

babuli, aj ja...tak uz ti nemusim pisat IP...ked si vyšpizlovala 😀

jarka, no dokonca! Tak to uz by sa aj patrilo porodit 😀

babulka123
27. feb 2009

akurat som prepla ku vam na chvilocku .. hehehe
mam na to dar, vzdy takto vyhliadnem to co potrebujem vediet.. hehehe

jeeej a este jedna vec, po dnesnej navseteve mate za o jednu dvojtehulku viac.. kamoska bola dnes na ultz. v GF a caka dvojky.. jupiii velmi sa s nou tesim

jarka82
27. feb 2009

pipka ja len ze ci sa mam chystat aj ja pomaly 😀 😀 😀

pipka
27. feb 2009

babuli parada 😵

jarka, no nie ze pomaly...ty sa ryyychlo chystaj moja 😀 😀 😀

fedra
27. feb 2009

no baby, musim vas sklamat ... este stale som v kope 🙄
Uz sa ledva hybem, ale snad to nejako do pondelka uz vydrzim ... v pondelok nasupujem do nemocnice

pipka
27. feb 2009

fedraaa, ty nam citas myslienky? 😕 😀 bosorka jedna 😎

tak sa dogulaj stastne do konca...budeme na teba veeelmi myslieet a drzat palciska 😉

jarka82
27. feb 2009

ahoj fedri tak sa drz myslime na teba 😵
pipka preco rychlo? 😀 najprv felonka a fedra az potom ja 😎

pipka
27. feb 2009

babulky a neviete co je so zinuskou? Ta tu tiez uz pekne dlho nebola 😒

inak dnes mi pisala Felon, ma sa fajn, stale 3v1 😅 stale len na prst otvorena, zajtra zacina 38tt, maly ma 3200g a mala 2450g, a dokina jej vraj povedala, ze este aspon tyzden aby vydrzala 😒 ale ze sa uz ledva hybe... 😅 a vsetky vas pozdravuje 😉

pipka
27. feb 2009

oki oki jarka, tak spravime poradovnik 😀 takze 1.Fedra, 2. Felon, 3. Jarka....kto je další? 😕 😀

jarka82
27. feb 2009

pipka preco este tyzden? pekne vahy bude mat jej aj chcem a oblecko co mame pokupene bude male 😀

jarka82
27. feb 2009

vy ste vsetky boli pozasivane aby ste neporodili? tu sa nic take ani nerobi

jarka82
27. feb 2009

a kde je mauzos spinka? 🙂

jarka82
27. feb 2009

fedra a este sa ti hubu dobre aktivne ci uz pomenej?

pipka
27. feb 2009

neviem preco este tyzden 😅 asi aby aj malinka trosku dorastla 😵 neboj, dockate sa vsetky 😎

pipka
27. feb 2009

mauzos isto spinka...alebo si sla tie buchty kupit 😀

nana77
27. feb 2009

ahojky!
fedri, super si to potiahla, parada!!! tesim sa na 3.3. 😵 (pripadne skor 😉 )

pipka, zinuska sa ma dobre, akurat vcera som s nou volala. nechodi na mk, lebo maju straaaaasne pomale pripojenie na internet a tak je to o nicom 😒 . krpcekovia rastu a vsetky vas mam pozdravovat od nej 🙂!

ja som si zase vsimla, ze annamary (alebo u neviem presne ten nickname) tu uz dlho nebola...a hviezda... 😕

ste mi narobili chute s tymi sladkymi jedlami, tak som aj ja spraskala tvarohove gule s jahodami...brrrr a teraz mi je zleee...funim ako fedrus 😉 😀 , len ja verim, ze ma to do vecera prejde 😀

mauzos
27. feb 2009

Jarka tu som, pipka mala pravdu, bola som si kupit buchty 😉 No a vstal drahy po nocnej, tak uz sme sa aj naobedovali a teraz fucime na gauci 😀 a buchty si dal len on, ja som uz nevladala, dam si na veceru 😉

jarka82
27. feb 2009

ahoj mauzy to bol obchod tak daleko? 😀 😀 😀 ja som vecer este upiekla jablkovy kolac 😅

mauzos
27. feb 2009

obchod mame pod nosom, ale ja uz som taky maly tank na pochode, takze aj zohriatie obeda a umytie riadov mi trva hodinu 😲
vy ste taki na sladke, ze pecies kazdy den?

jarka82
27. feb 2009

no sladke mame radi ale kazdy den nie to len teraz 😀

mauzos
27. feb 2009

robis vsetko preto, aby si uz porodila, tak pecies kazdy den? 😉

martiina
27. feb 2009

takto u nás tečie mlieko prúdom 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

akurát som sa vrátila z obchodu, zháňala som dlho podprsenku na kojenie ale nie takú klasickú bielu ale nejakú peknú čipkovanú alebo takú a dnes som konečne zohnala 😵

pipka
27. feb 2009

Mati, ty si neskutocna 😅 ty by si fakt mohla to mlieko darovat a krmit cele novorodenecke odd. v nemocnici 😀

takto mi striekalo prudom len raz v zivote, druhy den, co sme sa vratili z porodnice...a to len preto, ze mala asi 5 hod. spala a ja som ju nezobudila na kojenie 😅

pipka
27. feb 2009

tak my sme si s hanulkou schrupli spolu 😉 , ja som uz hore a dáma este vyspava 😅