Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
27. feb 2009

mati tasku este nemam, bude asi az v maji. Ale pockam, lebo k tomu nasmu kociku neviem nic dopasovat. Dnes som si pisala s tou Silviou co ich predava, tak mi poslala fotky a dala som ich do albumu kvoli Janule, aby videla. Inak super cena, ze okolo 800 bude stat.
havika mame rok a pol, 1.6. bude mat uz dva roky 🙂
no uz teraz neviem aka to bola znacka NB, ale robili na neho reklamu v Orange. Na cesty je to idealne, ale na zavislacke pouzivanie je to podla mna male.
OK baby tak v pondelok sa aj ja pridavam ... 😝

mauzos
27. feb 2009

mati ty si tu tasku kde kupovala?

mauzos
27. feb 2009

ano Mati postelne mam z Ikei .... tu take rozmery nemaju?

katka.ott
27. feb 2009

uz som tu. manzel ma vyhnal. sa tu bijeme pre taku chladnu vec ako je pocitac.

baby, aj ja potrebujem taskun a kocik. idem trochu posurfovat.
teraz som objednavala plienky z ceskej stranky a necham si to dorucit ku svokrovi do prahy. aspon usetrime na tej padajucej czk 😀 .

mauzos
27. feb 2009

kati ake plienky?

pipka
27. feb 2009

cafte, no uz som konecne tu...sme dnes boli na velkom nakupe a sme o 156€ lahsi 🙄 😅 😝 kolko budeme platit kazdy tyzden za nakup, ked este aj tie dvojky budeme mat 😕 😅 😀

pipka
27. feb 2009

a potesim vas, nie ste jedine, co sa doma bijete o pc...my tiez 😠 😀 a zavislacka som vraj...ujovi psychiatrovi ma chcel poslat 😠 😀 a pritom on tu sedi niekedy az do tretej v noci 😅
ja mam klud, len ked ho posadim do vane 😀

katka.ott
27. feb 2009

mauzi, klasicke bavlnene.
uz myslim na odvykanie od plienok 😎

pipka
27. feb 2009

ja som si objednavala plienky z tejto stranky, aj klasicke biele, aj obrazkove, aj osuskove, tie hrubsie 😉

http://www.plienky.sk/bavl-detske-plienky/80x80...

katka.ott
27. feb 2009

ja som objednavala z http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/pleny-lo..., biele aj obrazkove. tak hadam nesklamu. oblecenie nesklamalo 😎

pipka
27. feb 2009

aj ja mam odtial oblecko kati, dupiny, aj pyzamka a su super, stale ako nove 😵 a makkulinke 😉

martiina
27. feb 2009

po dávke PC už manžel nemá absťák a pustil ma sem 😀 😀
mauzos ja som tašku objednávala z malvíka, ale bola teda riadne mastná, ale ja som neplatila 😅 😅 😀 ale je tam všeličo, taška na použité plienky, rôzne priehradky na fľašky, krémiky a podložka na prebaľovanie
tu v Ikei tuším len 200x200 majú ☹
dobre baby, budeme teda cvičiť virtuálne cez PC, budeme surfovať, veď to je šport a vraj riadna makačka 😀

pipka
27. feb 2009

a take plachty, co deti neprecikaju, s igelitom mate? 😕 Klasicke frote s gumickou, len su posite igelitom, takym bielym hrubsim. Ja som to na nete nikde vtedy nevedela najst, a nahodou som to potom nasla v petrzalke v obchode 😅 😉

katka.ott
27. feb 2009

to hej. som sa obavala trochu, ked som to objednavala, lebo to je pri polsku a vacsinou to odtial nosia. ale po tom, co som si omakala a MM tam posledne nakupil, som bez akychkolvek obav 🙂

katka.ott
27. feb 2009

a plachty s igelitom nemame. to take existuju? a kde sa daju zohnat? ja mam slubene take podlozky pod plachty. kamoska robi na detskom, slubila, ze nas bude zasobovat 😀

pipka
27. feb 2009

je to polske kati, ale pekne a kvalitne 😉 teda oblecko...plienky neviem, tie odtial nemam 😒

martiina
27. feb 2009

pipka, máš novú fotku v pase 😵

pipka
27. feb 2009

ano existuju, bud sa to predava ako chranic na matrac do detskej postielky, alebo ja som to kupovala v Petrzalke v takom malinkom obchode Eniki-beniki, neviem ci to poznas, a tam to maju ako plachticku s igelitom 😉

pipka
27. feb 2009

ano mati..teraz som zmenila...experimentujem 😀

katka.ott
27. feb 2009

aj ja som si chcela konecne zmenit foto, ale nenasla som nejaku normalnu aktualnu ☹ . vzdy fotim manzela, ale on mna nie ☹

pipka
27. feb 2009

kati...u nas detto, a nemas samospust? 😕 😀 ja riesim samofotenie jedine tak...inak by som nemala ani jednu fotku 😅 ved aj toto sme sa s hanulou same fotili 😒 😀

mati, kde si kupovala tu novu podprsenku? Je super. Na kojenie? 😕

martiina
27. feb 2009

katka, no to sú tí chlapi 😠 aj ja toho môjho fotím ostošesť aj s Ninkom a on mňa vôbec a potom si robí pred chalanmi zo mňa srandu že sa fotím samospúšťou 😠 no ale však ja keby sa neodfotím, tak nemám žiadnu pamiatku ..... už som mu povedala že ho viac neodfotím, no lenže mne to nedá 😒

katka.ott
27. feb 2009

pipka, asi ano. len som ju zatial neobjavila 😅 😀 . budem musiet ten nas zazrak preskumat 😀 . no ale najprv sa budem musiet uclovecit, lebo ta samospust by sa asi nespustila 😎

martiina
27. feb 2009

hej pipka, je na kojenie s tými odopínatkami 😵 zohnala som u nás v PD v jednom obchode so spodným prádlom, predáva tam aj tehotenské tielka atď.

katka.ott
27. feb 2009

idem sa kuknut na sindlerovu, lebo maj manzel mi bude virtualne neverny 😠 .

janula13
27. feb 2009

Mati nedurdi sa, bud rada kym ta chvalia,mozes byt na seba pysna ked vsetko tak zvladas, niektore nezvladaju jedno dieta a nie tri ako ty a vsetko posobi pri tebe tak lahko, ze si hovorim, ze s dvojkami to take zle byt nemoze ako sa mi vsteci vyhrazaju a to sa teda vyhrazaju 😅

Inak katka pozerala som tu plienkovu stranku, ale su tam dost drahe, ja som nasla niekde tusim biele za 23-24sk/kus a potlacene okolo 50sk stoja...pozriem ci najdem tu stranku a hodim link, ak najdem..

u nas ked chce manzel aby som ho nesla umyvat ked sa kupe, tak mi ochotne zapne PC, a len tak milucko, chod na konika, pokecaj s babami...tak mi je jsane o co ide...esteze on ma firemny NB a ja Pc, inak neviem neviem..

pipka
27. feb 2009

co je so Sindlerovou? 😕 😀

janula13
27. feb 2009

a omyl, pipka dala ten link, nie katka 😅
takze tato a ta druha stranka co som chcela dat ze momentalne nefunguje..

http://www.prisababy.sk/produkty/plienky/

martiina
27. feb 2009

no mne sa v poslednej dobe darí sa učlovečiť každý deň, myslím make-up .... hneď sa lepšie cítim, hoci ani von nejdem ale čo ak náhodou 😅 Ja som sa totiž dlhé roky nemaľovala, môj MM furt hovorí vraj prirodzená krása 😀 no ale som predsa žena, však sa musím dajako skrášliť, veď ja aj tak najradšej len tak jemne 😎

pipka
27. feb 2009

no mame to my tazke...nasi chlapi stovky fotiek a my 🙄 ☹ ...samospuste 😀
MM uz sa na mne na dovolenkach rehoce, ze ja uz len vsade hladam nejake stlpiky, odpadkove kose, alebo pne, kde by som mohla polozit fotak na fotenie samospustou 😀 😀 😀