Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzika30
23. apr 2011

@margaretka3 normalne v lekarni, vyskusaj Rhinallergy mozno dobre zaberie a ak nie tak radsej chod na pohotovost, tie kasle su velmi neprijemne

margaretka3
23. apr 2011

@zuzika30 Tak manžel mi bol kupiť tie homeopatika, tak počkám do zajtra, ako bude, od kašlu mucoplan, no do nosa len morská voda, ktorá samozrejme vôbec nezaberá.....ďakujem ti za radu

dana_l
23. apr 2011

mali ste tiez niektora pocit svrbenia na brusku? mna to "trapi" uz asi 2 tyzdne. to je tym natahovanim koze. davali ste si na to nieco alebo len musim vydrzat.

dana_l
23. apr 2011

este jedna otazocka. aky rozdiel vidiete pri starostlivosti medzi chlapcom a dievcatom?

juliagregor
23. apr 2011

@dana_l ahoj , len polej bruško olejom a nech ti dr. spraví vyšetrenia, môžeš mať svrbenie aj z pečene, potom treba brať lieky...a na druhu otazku neviem odpoved 😀

dana_l
23. apr 2011

@juliagregor nejako ti rozumiem 😀 😉
dakujem

dana_l
23. apr 2011

pozerala som aj na ine stranky a pisali ze s tou pecenou by to malo byt "nedobre" hlavne v 3.trimestri. tak dufam ze je to len natahovanie koze.
este som tam nasla ze ak mam caste krce v nohach pocas noci tak je to kvolu telu a spracovavaniu vapnika. no ja ich mam takmer kazdu noc. neprejdu do "uplneho" krca ale rano ked vstanem tak citim tu bolest v lytkach. mate nejake podobne skusenoti?

juliagregor
23. apr 2011

@dana_l Danka magnezium je proti krčom... je to velmi nepríjemné
ako sa u vás oslavuje Velká noc ?

dana_l
23. apr 2011

@juliagregor dakujem.
tuna hladaju v nedelu velkonocne vajicka - teda cokolady - ktore poschovaval easter bunny. a toho samozrejme nikto neuvidi tak ako santa clausa

dana_l
23. apr 2011

@juliagregor aj ty si ich mala?

juliagregor
23. apr 2011

@dana_l mala ...fuj 😝

dana_l
23. apr 2011

@juliagregor nasla som dalsi zdroj vapnika v potravinach - biela cokolada 😀 😀 😀

juliagregor
23. apr 2011

@dana_l 😀 😀 😀 len si daj.... ja dietujem a jem suché rožky 😠

margaretka3
23. apr 2011

@dana_l Dani natierať natierať natierať a vydržať ☹

margaretka3
23. apr 2011

@dana_l Dani a k tým kŕčom, ja ich mávam po celý deň, mne vystreľujú už "zo zadku" do nôh a niekedy trvajú aj pol dňa. A doktor mi kázal brať iba 1x denne magn. 500mg tuším. Minule som tu čítala, že niektoré ho berú podstatne viac, tak si myslím, či ho neberiem málo, keď úľava neprichádza. Je to fakt nepríjemné. A tiež som mala obavy o pečeň, keď ma všetko príšerne svrbelo, ale teraz to svrbenie už prešlo, ale fakt poctivo natieram. Pekné sviatky prajem

simonessa
24. apr 2011

@andysok ty by si chcela vydrzat do 37 tt a ja som 37 tt a uz sa nemozem dockat kedy porodim :D uz to normalne nevydrzim...a najhorsie na tom je ze nevies kedy to pride :D ale ja mam normalne pocit ze ma budu vyvolavat 🙂) a ty mas istu sekciu? ja veru idem rodit normalne az sa toho bojim 🙂 lebo uz som bola aj na porodnej sale merali mi tam ctg--- a je to tam teda dost zaujimave tie pristroje a hlavne tie super lehatka a pod tym lavor :D drzim vam palce nech vydrzite co najdlhsie ..a ako sa inak mate?ako sa maju malinke v brusku?

andysok
24. apr 2011

@simonessa ahooj ;)JOJ mat tak tvoj tyzden ja zrovnané ležím lebo včera sme boli na mrzke a vychadzke a akosi intenzívnejšie mi začalo tvrdnut brucho tak najprv 2-3krat za hodku a uz sa to zmensilo na 1x ale uz sa tak vsimam že neviem čo či sa babule mrvia a preto tvrdne ale aj ked chvilu na chrbte lezim tak stvrdne proste polohujem ako diva....aleborastu a pretotvrdne no aj značku som z nervovrano mala čo ti budem hovoriť . Ja mamsekciu istú lebo SU v takejpolohe že by sa druhý šprajcol .;( a Vám sa ako vodi?

hviezda22
24. apr 2011

maminky, mam na predaj postielky po mojich dvojičkach https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/s5er/d...

dibik
24. apr 2011

ahojte baby,
nema niektora z vas na predaj knizku od klary rulikovej - dvojcata? nikde ju nevieme zohnat, ani na internete a kedze sa nam maju v oktobri narodit dvojicky, tak by sme si chceli nieco zaujimave precitat 🙂)

simonessa
25. apr 2011

@andysok ahojte... no veru dnes sa mi dobre nevodi...boli ma zaludok velmi ...nejako silno malí kopu a furt chodim na zachod od vcera :D neviem ci som sa prejedla ci co...ale myslim ze som jedavala aj viac... ani nespim poriadne posledne dni...a vcera jak bola u nas burka tak som dufala ze mozno ze sa aj vypytaju na svet ale inu chcu byt este u maminy :D a asi veru uz rastu preto ti tvrdne brusko ja mam na nejakom kusku stvrdnute niekedy ked sa mi obidvaja vyduju chrbatikmi a je to uplne vidiet :D aj ich mozem drzat tak sa mi tam blaznia 🙂 aj ty uz mas pekny tt ja som akurat v 33 t t lezala v nemocnici zevraj na tvrdnutie bruska...ale ved tak mame dve a musia niekde byt...tak som za tyzden isla domov ale aspon som sa tam podozvedala kopu veci a aj ma poznaju sestricky doktori takze super ..len aby boli vsetky nase deti zdrave a budeme vsetky stastne :D ze tak sa opatrujte este kotulajte a uz sa tesime 🙂

zuzika30
25. apr 2011

@margaretka3 ako ti je ,pomohli tie homeopatika? dufam ze ano 😉

simonessa
25. apr 2011

@dibik ahoj.. a neni ani v knihkupectve panta rhei?ci ako sa to pise?ja som ju tam kupila

zuzika30
25. apr 2011

@simonessa uz ani mne neni bohvie ako , som sice stale aktivna ,ale uz tiez zle spavam ,mam pocit ze ich tam pucim a niekedy to aj boli, dnes som spala doobeda ,lebo sme od 4-6 pochodovali po byte, nohy mam ako shrek opuchnute 😀 , uz si naozaj zelam aby sa uz narodili, a mam pocit ze sa mali pretocil, tak mozno pojdem aj ja prirodzene ,lenze to sa ukaze na poslednu chvilu ,lebo nasi sono uz nerobia v takomto tyzdni ani prietoky 😒 Ja som skor myslela ze pojdeme ked bol spln, ale nie ,asi je u nas drobatkam dobre 😀 , drzkaj sa ,najlepsie na tom je ze to vsetko prejde 🙂

andysok
25. apr 2011

@simonessa
@zuzika30 no veru dievčatá uz to máte za pár človek uz neráta týždne neráta dni ale ráta uz hodiny ja som dnes placliva nemohuca, inak tvrdnutie ustúpil ako som v klidku tak mesiac si doma dúfam ešte polezim ved uvidimco mi zajtra dr povie inak ako ležím aj opuch nich úplne sa stratil ;) tak maminky vydrzme to a presne hlavne abydeturence zdravé boli ;)

zuzika30
25. apr 2011

@andysok super ze uz brusko netvrdne, vidis bude to lepsie,tak uz neplackaj 😀 , vsetko zvladnes az do 36tt potiahnes,v znameni deticiek vsetko super zvladnes, inak ta obdivujem musis byt silna povaha, mat taketo problemy a prekonavat ich kazdy dalsi den, tak ti posielam smajlika 😀 pre krajsi den

andysok
25. apr 2011

@zuzika30 ty si pokladik ;) ďakujem za podporu si zlataaaaaaaaa

dana_l
25. apr 2011

@simonessa @zuzika30 @andysok prajem vam krasny zvysok velkonocneho pondelka a o "chvilocku" aj krasne babatka.

dibik
25. apr 2011

@simonessa nenasli sme to v ziadnom knikupctve, ale uz som sa dohodla s jedno babou, takze uz je to v pohode.

Chcem sa este opytat, odkedy je normalne zostat pri tehotenstve s dvojickami doma. Mne doktor povedal, ze mozem robit maximalne do 24. tyzdna, aj to len, ked bude vsetko idealne. zatial som v 14. tyzdni. Nie je to nejako skoro? Ake s tym mate skusenosti?

lenkamt
25. apr 2011

ahojte.

@dibik ja ti pošlem prefotenú ak chceš, chýbajú síce strany 108-127 😅 ale to už je o školákoch, tak ak chceš napíš mi adresu do IP........
na pn ostaň čo najskôr, aj keď sa cítiš dobre tak je to záťaž na telo a nebudeš predsa riskovať... ja som bola od 20t a veru napriek tomu mi už v 25t týždni tvrdlo bruško. len vďaka "polihovaniu" sme to dotiahli až do 38t 😉

@zuzika30 no pekne ťa idú nechať vytrápiť 😠 myslím na Vás, nech už to máš čo najskôr za sebou 😉