Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
26. júl 2011

@poleva ja som drobčeka nikdy neprevárala, kupovala som toho červeného čo nebolo treba...

poleva
26. júl 2011

@lucia.kl no a na mlieko len si prihriala?

deinad
26. júl 2011

@wera dakujem moja, no snad 3 nie, to by sa uz nepomestili, presne nech sme hlavne zdravi, uz kolko nas bude nechame na osud 🙂, uz som objednana na pondelok na sono, vidim to tak, ze do akcie srdiecka budem chodit do CAR-u...🙂 juj tesim sa velmi

deinad
26. júl 2011

@katyka10 jej moja dakujem krasne, budem sa snazit si to uzivat veru, pockam na pondelnajsie sono, potom si vezmem dovolenku a potom uvidim, co dalej 🙂 sama neviem, co mam robit....

deinad
26. júl 2011

@matelko1 dakujem krasne, poviem Ti ze keby z jedneho boli dve, tak to bude zazrak, uz toto samotne je zazrak a ja stale nechapem, ale velmi sa tesim 🙂

deinad
26. júl 2011

@zuzuliatko12 dakujem, no citam z kazdej strany, ze to budu dvojky, necham sa prekvapit, idem v pondelok na sono, som strasne zvedava 🙂

lucia.kl
26. júl 2011

@poleva hej, len som prihrievala, respektíve, mala som v termoske zovretú vodu z vodovodu a studeným drobcom som dolievala...

deinad
26. júl 2011

@mamoka4 dakujeeem 🙂

deinad
26. júl 2011

@smejko dakujem pekne 🙂

andysok
26. júl 2011

@smejko no vies co dne mi na obed zjedol 180 proste peklo....ani nechcem aby tolko jedol...slecna je pomenej a ani si nemyslim ze je dobre ze tolko papa ....ale na druhej strane on nepribera dako velmi ale ide do vysky bude to velke dieta......vidno to uz na prstoch ma stihle dlhe prsty..... 😉 myslim ze 120 je dobre...co som citala jedna baba davala v tomto obdobi co si ty 80...... ozi pojdes na stretko druhy augustovy?

andysok
26. júl 2011

@lucia.kl presne tak to robim aj ja , v termoske horuca a vo flaske stuena ...........a nemusim cakat sup sup 😎
@poleva

smejko
26. júl 2011

@andysok na stretko by som rada, ale budeme prave na "prazdninach" u nasich, co je mimo BA, decka budu mat "vybeh" v zahrade, cerstvy vzduch a ja zas vdaka ochotnemu pribuzenstvu aspon na chvilocku denne trosku volnejsie ruky 😀 a mamine dobroty na tanieri kazdy den, takto tych -30kg co som dala od porodu dole pojde lahko nahor ... aspon keby to mliecko pre malych bolo lepsie. Co si davas Ty na mliecko ?

andysok
26. júl 2011

@smejko no je to alchymiaa ;) skúšala som aj homeopatika ale nula bodov ,dávam si senovku 3xdenne ale najviac osvedčené je dobre sa najesť tepleho obeda ale ten nemávam lebo nestiham ;( mlieka svojho mám tak len na dve dávky pre každého na den aj to musím ficat aby sa mi podarilo v "pauze"ktorá aj nemusí prist ak maju deti svoj den ;)

wera
26. júl 2011

@deinad jej super, tak to by malo byt na sone uz vidiet kolko bubliniek nakoniec bude 🙂 kolko dnove embryjko Ti vkladali?a do ktoreho centra chodis?

deinad
27. júl 2011

@wera na sono pojdem v pondelok, to by mal byt 5tt, vkladali mi 5 dnovu exp. blastocystu, som sama zvedava, co na sone uvidim...teraz v 4tt som na sone nic moc nevidela len dutinku, uz sa velmi tesim, hlavne nech sme zdravi, na nicom inom nezalezi 🙂 , a chodim do Heliosu v MT.

modra
27. júl 2011

Ahojte 🙂 Baby to mne nase babule vypiju tak max. 110 zakazdym.. a nerobim im viac lebo nechcu.. myslite ze je to zle? Mam im nasilu davat viac?
Inak mala ma hnacku tak jej davame ryzvovy odvar a dost je z toho hladna tak musim vydrzat.. nemali ste to niektora? Co nato este zabera? Alebo dokedy to mam davat? A hlavne z coho to moze mat? To dost dobre nechapem.. :(

A este co sa tyka toho spania tak nase idu spat okolo tej 8 po 9 zaspia a potom sa zobudia bud o 11 alebo niekedy o pol 1 az a potom zase 3 hodky.. takze u nas asi nehrozi ze cela noc prespata.. :( :(

katyka10
27. júl 2011

@deinad moja hlavne oddych na posteli ti teraz prospeje velmi dobre.doky ta nechce dat na pn?mna prcek strasne kope od rana do vecera.cez den vobec nespi jaaaaj bojim ze ked narodi tiez nebude spavat.akurat dnes som pila glukopur a je to veeeelmi sladke no humus.tak sa nam pekne drzkaj a pohladkaj babo za nas.

katrinb
27. júl 2011

@deinad ja by som sla aj tam aj k svojej.....bozinku ako velmi velmi sa tesiiiiiiiiiiiim. Posielam vsetko pozitivne...aby bolo uz konecne vsetko v najsamlep poriadku...cmuky

wera
27. júl 2011

@modra moja co sa tyka tych davok tak ja drobcom zarabam 125tky a vacsinou mi vypiju tak 110-120 a iba malokedy sa mi stane ze este chcu papat...to sa mi skor stane ze si vypytaju papat o dve hodinky namiesto troch...

lucia.kl
27. júl 2011

@modra viac jesť nedonútiš, to bi ti grcali... ale čo sa hnačky týka, tak by som to spomenula dr. môže byť z mlieka - asi ste na UM, že?? ale môže byť kludne aj niečo iné, hnačky sú myslím aj pri neznášanlivosti laktózy - nečakala by som že či sa to spraví samo...

wera
27. júl 2011

@deinad tak pokial ste vkladali blastocystu tak to moze byt iba jedno babatenko s tou hladinou HCG...ale ved sa nechas prekvapit...v pondelok neviem ci uz bude aj srdiecko? Ja si to uz nepamatam...ale mne sa zda ze nam srdiecka potvrdili az v 6tt..
Moc moc drzim palceky, vedla oddychuj a spi. Ja som prve tri mesiace spavala dve hodinky doobeda aj poobede 😀

wera
27. júl 2011

@modra joj a este som chcela, ze aj nam sa par krat stalo ze mali drobci taku velmi riedku kakacku, ale trvalo to iba den a same sa to upravilo... Ale ked tak si radsej zavolaj lekarke ci netreba ist na nejake vysetrenie...

lucia.kl
27. júl 2011

@deinad ja som bola 5tt na UTZ na pohotovosti a mala som len dva vaky až za dva týždne som mala srdiečka... takže hlavne nestresovať...

ika00
27. júl 2011

@smejko na mliecko skus ricinus communis - homeopatika. A hlavne treba vela, vela pit. No a mne pomaha aj jest. Bez jedla to nezvladam a preto aj kila ostavaju. Ale miektore zeny to az tak "nepotrebuju". Pred 2-mi tyzdnami som prekonala crevnu virozu 2,5 dna teploty 39,5 - uplne bez jedla, tekutin malo a mlieka som mala az, az. Ustupilo az ked som virozu prekonala. Dr. mi povedala, ze som odvodnena, ze nech vela pijem a mliecko sa vrati. Aj tak bolo. Este pijem Vineu-riedim si s vodou.
"prazdninovy" pobyt ti urcite pomoze. A vela odsavaj.

ika00
27. júl 2011

Dievcata co pouzivate infant dophillus, pomaha aj pri kolike, alebo skor na dobru stolicu? Lukasko sa vzykne velmi trapit kolikami.

modra
27. júl 2011

@lucia.kl
@wera ja som to hovorila doktorovi v piatok a on mi povedal ze mam dat ryzovy odvar tak som dala a potom ked uz to bolo trochu lepsie tak som jej dala mlieko a znova sa to vratilo tak uvidim dnes jej davam znova a ked sa to nezlepsi tak pojdem doktorovi lenze nas ma 2 tt dovolenku tak musim ist druhej a to je o nicom :(

deinad
27. júl 2011

@katyka10 hladkam o sto sest 🙂, tak ja som zatial u svojej gyn. nebola, v Car-e mi povedali, ze sa mam setrit a nestresovat, takze sa podla toho riadim a zatial pracujem, v pondelok idem na sono, potom dovolenka, potom by som isla opat na sono a sa uvidi ci PN alebo co...sama neviem, co mam zatial robit 🙂 je to pre mna noveeee

deinad
27. júl 2011

@katrinb dakujem, snazim sa usmievat, mysliet pozitivne, tiez dufam, ze to bude vsetko v najsamlepsom poriadku 🙂, som tak rozmyslala, ze k svojej doktorke pojdem az po akcii srdiecka 🙂

lucia.kl
27. júl 2011

@modra no podla toho čo píšeš, mám pocit, že je to reakcia na mlieko... inak na hnačku je dobré aj od HIPP ORS 200 nám zabralo a hnačka sa nevrátila..

deinad
27. júl 2011

@wera si bola doma od zaciatku tehu? ja sa rozhodujem, co robit dalej...ci jedno ci dve, ako pisem, hlavne nech sme zdravi,...v pondelok to bude este len 5tt takze neocakavam ze uvidim toho moc, ale pre istotu sa necham skontrolovat teraz kazdy tyzden az do akcie srdiecka 🙂