Je možné mať dvojčatá bez umelého oplodnenia?

loradora
8. aug 2015

Ahoj-te,
chcela by som sa Vás opýtať že či sa dá mať dvojíčky normálne.
Ja mám dvojičky len my sme to spravili trocha inak.

ivec16
8. aug 2015

@loradora samozrejme ze sa da

loradora
autor
8. aug 2015

Prosím píšte,mpka sestra by chcela mať.

loradora
autor
8. aug 2015

@ivec16 ďakujem a to akpuso Ti vytiect d obidvoch stran?

siska53
8. aug 2015

@loradora a preco by neslo? Byvala suseda je z dvojiciek,ma dospele,38r dvojicky. V mojom okoli su dva manzelske pary,ktore maju svojicky uplne normalne prosto sa stalo a dokonca jeden par,ktorym sa 4.dieta podarilo nechtiac,ma nakoniec tie stvrtr deti 3-maju trojicky. Bez akychkolvek umelych zasahov.

dekys
8. aug 2015

áno dá,moj priatel je z dvojiciek. a aj jeho svagrina ma/mala dvojicky,jedno vsak zomrelo.

loradora
autor
8. aug 2015

@dekys To ma mrzi☹

miahavash
8. aug 2015

@loradora hej musi vytiect do oboch strán. Keď jej muž už bude striekat tak tvoja sestra sa musí začať hádzať na ľavú a pravú stranu po dobu 20min. A budú dvojičky 👍

moni244
8. aug 2015

@miahavash 😀 😀

dekys
8. aug 2015

@loradora cakala jednovajecne,osobne by som to nechcela,je to najhorsie tehotenstvo a mala pravdepodobnost..tak sa aj stalo..radsje dvojvajecne /priatel je z dvojvajecných/, u nic hv rodine to je tak,z to vychadza na moju dcerku,ze ona bude mat dvojcata,dufam,ze nie 🙂

loradora
autor
8. aug 2015

@dekys Umm....

loradora
autor
8. aug 2015

@miahavash DobreB-)XD😀

loradora
autor
8. aug 2015

No mi s manzelom dme tl spravili tak ze on dsl spermie na oplodnovaciu agenturua potom sme ziadali dvojicky hned potom ako ich tam dal lebo sa nas aj pytali

loradora
autor
8. aug 2015

A ako vlastne sa robia teda trojcata?

katkasofi
8. aug 2015

@loradora tancuješ lambadu 😉, len pozor aby nevyšli pri nej štvorčatá 😁

loradora
autor
8. aug 2015

@katkasofi XDXDXD🙂 To je dobre,neviem sa prestat smiat

lucka1987
8. aug 2015

@dekys jednovajecne dvojcata nie je vec dedenia a genetiky, ale skor vec " nahody " .. takze sa bat nemusis 😉 geneticku predispoziciu maju dvojvajecne dvojcata ( uvolnovanie viacerych vajicok pocas ovu )
a dalsia vec tato gen. predispozicia sa dedi len zo matky na dceru . teda nie po muzskej strane

akdalv333
8. aug 2015

@katkasofi @miahavash baby ja sa tak smejem :D :D :D ... dakujem za sprijemnenie tepleho dna :D

dekys
8. aug 2015

@lucka1987 áno myslela som dvojvajecne, to len svagrina mala jednovajence..svagrinu volam priatelku priatelovho brata...hadam to volam spravne 🙂

katy2
8. aug 2015

@loradora fu.... to su otazky 😀 kolko mas rokov, zeno? Ale viem, je horuco a poriadne pripeka....

lucka1987
8. aug 2015

@loradora teda neviem ci je tvoja sestraa oboznamena s rizikami viacpocetneho tehotenstva, ( nedonosenie deticiek napriklad , pravdepodobnejsia potratovost ... ) no ak je, tak sancu na viacpocetne tehotenstvo sa da zvysit uzivanim preparatov ( na lekarsky predpis ) ale v pohode sa daju zohnat aj tu na mk... taktiez pravdepodobnost viacerych plodov, ma starsia zena po 40 roku ( vydzadza sa zo statistik )
celkovo je statistika taka ze . 4 pary zo 100 pocne dvojcata ... teda 4 % .. ak podstupuje hormonalnu liecbu tak sa sanca zvysuje na 17 % .
hlavne zelam aby sa vobec podarilo otehotniet...

traffic
8. aug 2015

z tych horucav uz aj niekomu rozum prehrialo, dievcata konecne sa rehocem, dakujem 😀 😀 😀

loradora
autor
8. aug 2015

@lucka1987 Dakujem

loradora
autor
8. aug 2015

@katy2 33-rokov a veru u nas je 35-38'C

loradora
autor
8. aug 2015

@traffic Nemas zac

katy2
8. aug 2015

@loradora tak uz je to jasne.... tie horucavy ta ospravedlnuju 😀

loradora
autor
8. aug 2015

No aso mijsk tak 😀

mirka17
8. aug 2015

@lucka1987 presne tak ako píšeš. ja mam dvojčatá. moja sesternica ma dvojčata, našich rodičov to obišlo, preskočilo to jednu generáciu. môj svokor je z dvojčiat a všetci to pripisujú tomu, ale ako píšeš, je to iba z matkinej strany. ale to sa mi nechce rozoberať s nimi 🙂

katy2
8. aug 2015

inak ked uz sme pri teme dvojicky.... poznam rodinu, kde maju dvojicky chlapcov, potom dievcata a nakoniec parik.... teda 6 deti a 3 tehotenstva 😉

loradora
autor
8. aug 2015

@mirka17 Prečo čo si myslus ze sme sptoste?

loradora
autor
8. aug 2015

@katy2 WOWWW