Ktorú postieľku vybrať pre dvojičky?

buzz5
14. máj 2020

Ahojte chcem sa opýtať na postieľky pre dvojičky. Na internete som videla rôzne typy aj také spojené dvojpostielky. Co je lepšie pre dvojičky 2postielky ale jedna dvojpostielka?

maminkasisa
14. máj 2020

ja som mala pre dvojicky 2 postielky, podla mna praktickejsie, nezavadzali si...

dzejsik
14. máj 2020

@buzz5 dve postielky máš lepšie, lebo to potom môžeš v rodine posunúť, keď dakto bude mať 1 alebo to ľahšie predáš ďalej

bubinko1506
14. máj 2020

Tiez som mala 2 postielky. Je to praktickejsie a lahsie sa manipuluje s postielkou pre jedno dieta ako pre dve.

katkaba1
14. máj 2020

@buzz5 my sme im kúpili 2 postielky (70x140cm) s tým, že prvé mesiace budú spoločne v jednej postielke s nami v spálni a na jeseň ich presunieme do detskej (spoločnej do tých 5-6 rokov) do samostatných postielok.

paladia
15. máj 2020

Jasne, ze majú 2 postieľky. V jednej sú iba cez deň a aj to veľa revu, lebo sa okopuju, prilahnu jedna druhu a pod. A tiež monitor dychu, neviem ci chceš, sa dá použiť iba v samostatných postieľkach. Takže preto majú moje 2 dve postieľky.

nedzi123
25. máj 2020

@buzz5 ahoj tak ja mám 8 mesačne dvojicky dievčatá. A určite odporúčam dve postielky ja som mala 90x40 na kolieskach. Sú skvele baby super zaspinkali a mohla som si ich premiestňovať ako som chcela. A už mame veľké teraz 140x70. Majú sa kde rozťahovať a rastu s nimi. 🙂