Čakám dvojičky?

veverka002
5. aug 2021

Ahojte chcem sa len opýtať ohladom môjho sona či budem mať dvojičky alebo nie. Doktor mal dnes frmol tak mi len zagratuloval. Ďakujem za odpovede

ikonica
6. aug 2021

@veverka002 z coho si tak usudila? myslim, ze lekar by aj pri velkom frmole povedal tak dolezitu informaciu...

malinoismum
6. aug 2021

@veverka002😍😍🙃 gratulujem aj ja a držím palce nech je všetko v poriadku ❤️
Mna by veru lekárov “frmol” nezaujímal, som pacient ako všetci ostatní a mám právo vedieť dôležité informácie, kľudne by som sa tam vybrala znovu…😂
Drzkaj sa❤️

(Mne laicky sa zdá že to dvojičky nebudú ale výpovedná hodnota tejto informácie je ako od astronauta 🙂) prajem veľa zdravia, paaa

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
6. aug 2021

uprimne ja si na zaklade tejto fotky netrufam ani povedat, ze je to pohlad do maternice 🙂 takze asi by som volala lekarovi alebo sestricke, pozrie ti to do zaznamu z vysetrenia

ajka0207
6. aug 2021

@veverka002 akýkoľvek by mal frmol, tak takú podstatnu vec by ti povedal.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veverka002
autor
6. aug 2021
ikonica
6. aug 2021

@veverka002 podla mojho laickeho nazoru je vacok tam kde ukazuje spic tej bubliny...

ikonica
6. aug 2021

@veverka002 ktory si tyzden?

veverka002
autor
6. aug 2021

Neviem asi v 6stom doktor mi to nepovedal. Ale kamoška mi to vypočitala

ikonica
7. aug 2021

@veverka002 to by sedelo na ten obrazok.. ale z neho sa skutocne neda vycitat, ze ide o svojicky... Preco si to myslis?

veverka002
autor
7. aug 2021

Som z dvojičiek a svokra povedala že či budeme mať dvojičky

ikonica
7. aug 2021

@veverka002 budes musiet chvilku pockat... V tomto stadiu ti to asi ani lekar s istotou nepovie... A nabuduce sa nenechaj odbit pre frmol.. si rovnaky pacient ako ostatni ...

veverka002
autor
7. aug 2021

Ďakujem krásne