Mám 2-ročné dvojičky, manžel robí v zahraničí a ja už nevládzem

22. aug 2023

Ahojte, asi sa potrebujem vyhovoriť alebo poradiť neviem co....už dlhšie pociťujem únavy,vyčerpanosť mam 2 rocne dvojičky manžel robí v zahraničí, ale moc nám to nefunguje mam na nho nervy...roboty stále strieda nikde mu není dobre,raz nadáva na ľudí že sa s nimi nedá pracovať, raz na robotu,raz mu je zle ale to mu je stále už mi to príde jak hypochonder furt daco proste, mal dobrú prácu skončil bo mu tam niekto nesedel a sa pohádal co ci ,potom bol doma 3 týždne našiel inú prácu na 2 týždne a zas skončil teraz je doma zas vybavuje inú, povedal ze ho chrbat boli a je mu zle ta skončil...bože koľko krát bolo mne zle ale preto som ešte neskončila v práci.Pride mi to detinské takto striedať prácu ved je dospelí a ma rodinu, ale bože chráň mu dačo povedať bo hneď na mňa vyskočí a hada sa už, že ja len peniaze vidím co vôbec není tak ale aj tie treba..a toto všetko mi už lezie na nervy s nim ako fakt už sa až hanbím za neho že takto vymýšľa z pracou a ešte aj nervak je a cely cas od kedy sme spolu nic len jeho pracu riesime a stale sa stazuje na dačo...normálne ma to všetko odrádza už mi to príde že není v poriadku také správanie

lucka_ke
22. aug 2023

nech ostane doma s deťmi a do práce choď ty

deti95060810
22. aug 2023

vôbec robil niekde dlhšie ako 3 roky?

ivangeline
22. aug 2023

...zena potrebuje citit od muza ochranu.. ze ju ochrani fyzicky ale aj financne zabezpeci,najma teraz,ked sa staras o deti. Ak dokazes odist od deti do prace,mozete si to vystriedat. Myslis,ze bude suhlasit?

martul
22. aug 2023

Ja napr manžela chápem čo sa týka roboty, ale veď choď ty do práce a jeho nechaj doma.

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulienocka999
22. aug 2023

Píšeš,že je to odkedy ste spolu, potom prečo si sa s ním dala dokopy a dokonca založila rodinu keď ti to tak veľmi vadí? Aj mne by toto vymyslanie vadilo ale to by som sa s takým nedala dokopy 🙃 no držím palce..keď skus výmenu, on nech ide na materskú a ty do prace a možno sa mu počas materskej podarí nájsť dokonalú prácu kde aj vydrží 🙂

autor
22. aug 2023

@ivangeline nemyslím žeby suhlasil, totiž on by s nimi nevydržal celodennú starostlivosť

autor
22. aug 2023

@deti95060810 😂 ale kdeže ani rok v jednej práci nevydržal

tamta
22. aug 2023

A aky ma potom zmysel robit v zahranici? Ved nech si najde pracu doma a starostlivost o domacnost a deti si podelite..

autor
22. aug 2023

@katulienocka999 no áno,ale myslela som keď bude rodina že si nájde stálu prácu ved je dospelý ale mýlila som a myslím,že to takto už pôjde stále...ja som aj rozmýšľala ze sa vrátim do prace ale on nebude súhlasiť nevydrží s nimi ,a bude mi hovoriť ze ja toľko nezarobim co je aj pravda

katulienocka999
22. aug 2023

Ružové zamilovane okuliare žiaľ robia svoje ..a kebyže ich skúsite dat do jaslí a obaja do práve,že sa chlap možno preberie?

lucka_ke
22. aug 2023

prečo mu neveríš, že je unavený a má bolesti? u dr. bol?

denithestrange1993
22. aug 2023

Nech ide riesit zdravotne problemy ,ktore udajne ma. Clovek s bolestami chrbtice nemusi trpiet,ake zase na druhej strane ani odchadzat z prace. Moj manzel bol s tym na PN,poriesil si lieky,cvicenia...a zas sa vratil do pracovneho procesu.

autor
22. aug 2023

@tamta pracoval aj na Slovensku tiež sa mu nepáčilo

autor
22. aug 2023

@lucka_ke áno bol všetko má OK...ja si myslím ze to on v hlave ma toto všetko...nespokojný človek z ničím

autor
22. aug 2023

@denithestrange1993 tak lieky mu nedala od bolesti a cvičiť on na chrbat nebude ,myslí si ze lieky ho spasia

zmrzlinka2021
22. aug 2023

"ked budeme rodina, najde si stalu pracu"

Takto to nefunguje. Tvoj manzel je typicky fluktuant, ktory sa preklapa "na invalida". Namiesto toho, aby bol chlapom a niesol zodpovednnost, aby bol pri svojej rodine (lebo teraz zijete odddelene), tak sa lutuje a hlada sposob, ako zdrhnut.

nevenka
22. aug 2023

@martul ja osobne si mysim, ze on by to doma s detmi tiez nedal a zena by mala 2x tolko roboty 🙄

autor
22. aug 2023

@nevenka isto by to nedal...vyhorel by nato ze je nervak aj a vrieskal by po nich

denithestrange1993
22. aug 2023

Z jeho strany strasna nezodpovednost,ked mate 2 deti,mozno hypoteku atd. Pochopim toto ked robi nejaky 20 rocny absolvent ale otec rodiny,ach...mas to tazke veru 😕

autor
22. aug 2023

@denithestrange1993 najhoršie je natom,že si myslím ze on si nikdy nenájde stabilnú prácu,lebo je stále z niečím nespokojný...venujem sa deťom ako môžem,aj ked sú náročné a veľmi živé ale nesťažujem sa sú to moje deti. On sa furt z niečím sťažuje a nebaví ma to furt počúvať bo on na dome musí robiť aj v robote robí a ja to nevidím toto mi stále vyčíta, že on sa obetuje pre rodinu a ja to nevidim, ach jajaj a keď mu poviem co si myslím už hádka ,nervači takže ani povedať nič sa mu nedá

denithestrange1993
22. aug 2023

Tak podla mna by ste sa mali chapat vzajomne,nie len na seba pozerat. Verim ze je narocne chodit do prace,potom sa starat o deti,ano ma pravo sa postazovat,ale keby aspon stabilne miesto mal. Aspon 2 roky keby vydrzal na jednom mieste. Nechcem si predstavit ako vyzera jeho zivotopis,ved to uz podla toho vidno,ze nie je perspektivny zamestnanec. Ja osobne by som sa asi aj hanbila,ze si neviem jednu poziciu udrzat.

autor
22. aug 2023

@denithestrange1993 ved ja sa už hanbím za neho ,keď sa ma niekto spýta kde pracuje tak ja už neviem ani co povedať...ľudia by sa z neho len smiali že nikde mu nedobre...ja už ani chuť nemám na neho

denithestrange1993
22. aug 2023

No trebalo by sa ho spytat ako si mas zariadit zivot popri takemuto pracovnemu stylu,ved to je stale novacik v zaucovacom procese. Ja osobne neznasam toto obdobie v praci ked este nepoznam vsetky vychtavky v praci.

lilizzachy
22. aug 2023

Výdrž hovor si že to je už len rok a pôjdu do škôlky. Všetko je len obdobie. Prípadne môžu ísť do jasliciek a ty do práce.

simca06022011
22. aug 2023

no nic sa drahemu nepaci? a z coho bude rodina zit? ASi by som mu trosku prehovorila do duse, ze mi je ukradnute ci sa mi nieco paci alebo nepaci, alebo ho chrbatik boli mladeho chlapa, ale nech si pada najst riadnu pracu a pohne ritou. Ak by ma donutil kvoli jeho neschopnosti zivit rodinu, tak sa uzivim aj sama a on by isiel.. len to musi pochopit, ze svet sa nie okolo neho kruti. NEch na svojej praci pracuje, aby vedel ponuknut viac a dostaval lepsiu pracu, ked vidi niekto fluktuantov, tak ich ani neberie vazne :D Mozno mu len praca nevonia a ostatne su vyhovorky... ale to si musi sam vstupit do duse a uvedomit sa.
A ty sa za neho nemas co hanbit, on nech sa hanbi, ty sa staras o dve deti male, sama. Pojdu do skolky a budes pracovat.

autor
22. aug 2023

@simca06022011 no a toho sa tiež obávam, keď nastúpim do prace a deti do škôlky, lebo to už nebudem mat čas na nič takže si to budeme musieť podeliť, uz to nebude tak že sa deťom venujem na 100% bude musieť aj on

ancike01
27. aug 2023

Ahoj ja mám tiež 2 ročných chalanov,a viem aké je to náročné s dvojičkami hlavne keď sú to živé detičky 😂. A čo sa týka tej práce,môj priateľ už pracuje od 18-ky na jednom pracovnom mieste už 20 rokov aj on má dní že príde domov totálne unavený ,alebo sa chytia zo šéfom to je jeho kamarát ale že by mi povedal že on už do práce neide alebo sa mu nepáči to som nikdy nepočula od neho,lebo vie že treba platiť hypotéku a úcty a všetko vlastne. Môj názor je taký že ten tvoj ani pracovať nechce len skúša kde si nájde takú prácu kde nebude robiť nič a bude platený.

katkami123
27. sep 2023

Poznám tieto typy, nakoniec si vymysli chorobu a bude ešte chciet, aby si ho ty živila. Nezodpovedný, problémový človek s problematickou povahou a preto nikde dlho v kolektíve nevydrží. V podstate už ani ty ho neznesies. Mna jedine, čo zaráža, že mu tie rozprávky veríš. Jediná chyba je v ňom a nie v kolegoch, praci a neviem v čom všetkom ešte. A nepotesim ťa, ale rokmi sa to bude iba zhoršovať, žiaľ svadba ani deti nie sú čarovný prútik, ktorý nezodpovedného lenivca zrazu pretvorí na zodpovedného pracovitého milujúceho otca.

autor
28. sep 2023

@katkami123 áno to ste vystihla problémový je a ma aj problémovu povahu co si ani neprizná...ťažko sa s ním komunikuje furt nervózny je a nevie sa so mnou slušne rozprávať len hlas zvyšuje...ja už aj pochybujem ze dakde v robote vydrží dlho, nikde mu nedobre,ale čo sa týka práce doma ta porobi všetko vonku