Mám 2-ročné dvojičky, manžel robí v zahraničí a ja už nevládzem

22. aug 2023

Ahojte, asi sa potrebujem vyhovoriť alebo poradiť neviem co....už dlhšie pociťujem únavy,vyčerpanosť mam 2 rocne dvojičky manžel robí v zahraničí, ale moc nám to nefunguje mam na nho nervy...roboty stále strieda nikde mu není dobre,raz nadáva na ľudí že sa s nimi nedá pracovať, raz na robotu,raz mu je zle ale to mu je stále už mi to príde jak hypochonder furt daco proste, mal dobrú prácu skončil bo mu tam niekto nesedel a sa pohádal co ci ,potom bol doma 3 týždne našiel inú prácu na 2 týždne a zas skončil teraz je doma zas vybavuje inú, povedal ze ho chrbat boli a je mu zle ta skončil...bože koľko krát bolo mne zle ale preto som ešte neskončila v práci.Pride mi to detinské takto striedať prácu ved je dospelí a ma rodinu, ale bože chráň mu dačo povedať bo hneď na mňa vyskočí a hada sa už, že ja len peniaze vidím co vôbec není tak ale aj tie treba..a toto všetko mi už lezie na nervy s nim ako fakt už sa až hanbím za neho že takto vymýšľa z pracou a ešte aj nervak je a cely cas od kedy sme spolu nic len jeho pracu riesime a stale sa stazuje na dačo...normálne ma to všetko odrádza už mi to príde že není v poriadku také správanie

katkami123
28. sep 2023

My toto máme v rodine, takze presne viem o čom hovoríš, len s tým rozdielom, že ten náš skončil ako starý mládenec, lebo žiadna na jeho povahu nemala nervy a naštastie si s takou povahou nezaložil rodinu. Taký človek ťa bude cely život iba ťahať dole. Čo z toho, ze okolo domu čosi porobí - akože pokosí trávu, keď deťom dáva taký vzor do budúcna? To chceš mat aj také deti, ktoré budú nepriebojné a tápať v živote, len meniť robotu ? Deti sa najviac učia opakovaním. To budeš potom na staré kolená živiť lenivého chlapa aj lenivé deti? To aby si mala 3 roboty. S deťmi si písala, ze by tiež cely deň sám nevydržal, keby sa teraz stal nejaký uraz, alebo choroba, že skončíš v nemocnici tak čo? Čo máš z toho chlapa, aký úžitok? Zle si si vybrala, veľmi zle. Taký človek nie je stavaný na rodinu a rodinný život. Len sa budeš trápiť. A úctu tiež k tebe nemá, to take prostredie idete deťom za vzor dávať, kde sa lenivému otcovi krivé slovo nemôže povedať, ako nejaký neohrozený diktátor? No zváž, či ti bez neho lepšie nebude.