Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

jakublianasofia
8. nov 2010

kraaasne vahy, tak mas doma piatich chlapov, gratulujem 🙂 a tr 🙂 a trojcatka pekne priberaju, moji maju len nieco cez 9 kg a to budu mat o chvilu rok a pol, no vraj su ok, tak dufam, ze su 🙂

polinecka
8. nov 2010

blahozelam k trojickam,ja mam dvojicky a niekedy som na nervy,klobuk dolu!!! 😵

mrkvicka28
9. nov 2010

@jakublianasofia kluci jsou kyseliny,ale myslím si, že za chvíli se jim to masivní přibírání taky zastaví. Přes den sice pijou po třech hodinách,ale v noci vydržijou většinou tak 6-7 hodin spinkat . Doufám, že nám dr povolí od 4 měsíců příkrmy protože v polsední době začli kluci bojovat s prdíkama a tak doufám,že až budou mít pestřejší stravu tak se to zlepší.
Kdy jsi ty začala s příkrmy.

jakublianasofia
11. nov 2010

ahoj, ja som prikrmovala od 4 mesiaca, v pohode to deturence znasali 🙂

dianka12
24. nov 2010

ahojte dievčatá, ďakujem za Vaše postrehy a rady, veľmi si to vážim. zatiaľ nič nové nemám, pomaly priberám,doteraz som pribrala 12 kg, detičky rastú ako majú, veselo si kopkajú. jedine čo nevieme, to sú výsledky z tripple testov, kedže nám oznámili, že pri trojičkách nie je možné vyhodnotiť dané parametre. aj u vás to bolo takto? morfologia dopadla dobre. jakublianasofia - tvoj príbeh so štastným koncom je plný pozitívnej energie, každý ma straší rizikami a tie vaše príbehy sú mojou motiváciou. 🙂

mrkvicka28
24. nov 2010

@dianka12 u trojčátek se dělá hlavně screenig ve 12tt triple testy oni neumí rozpočítat na tolik plodů, takže se to neřeší. a už víš jestli čekáš kluky nebo holky nebo mix? Jak je vlastně máš ? jednovaječné, jednovaječné dvojčata+ trojče nebo trojvaječné?

antlen
24. nov 2010

ahoj holky, omllouvám se, že sem lezu, trojčátka nemám, ale dvojčátka a i tak to dá zabrat, obdivuju vás 🙂 chtěla bych se vás zeptat, koukala jsem, že tu řešíte kočárky, potřebujeme golfky, ale tak aby se s nima dalo jezdit i zvlášť. koukala jsem, že existují nějaké spojky na kočárky, ale vůbec se v tom nevyznám, ani nevím, jestli se tím dají spojit různé druhy kočárků nebo je to určené jen pro některé. za případné odpovědi moooc děkuji 😉

kaktusik007
27. nov 2010
mojmacik
6. dec 2010

@antlen ..ja som mala tiez spojene kociky,mne ich robili v topolcanoch...cez google som si ich nasla...nepamatam si vsak nazov firmy.
Inak prajem krasneho Mikulasa.
@jakublianasofia -tak to su drobucki,nasi su krpci ale slonici...tusim ako 16 mesacni mali 9850 9500 a tusim 8900...no teraz ma Kubo uz cez 12 urcite. hanka blizko 12 a adelka mozno 11 kg...Hanka bazi po sladkostiach,neviem co mam robit...vsetko zakazane ma rada. Babenky maju suchu pokozku tak im preventivne doktorka zakazala cokoladu,citrusy ,kecup...oni sice rozpravaju,ze "pani dotolka sakasala" no neakceptuju to ....ach jo

antlen
7. dec 2010

@kaktusik007 díky moc! 🙂

antlen
7. dec 2010

@mojmacik díky moc! 🙂

kaktusik007
7. dec 2010

@mojmacik to je zlate, ze pani dotolka sakasala 😀 😀 😀 😀 - heh, som sa pobavila, paradicka 😉

mojmacik
9. dec 2010

@smilers vsetko najlepsieeeeeeee prajeme nasim kamoskam,az takto neskor vecer,lebo server je kazdu chvilu mimo....
Vela zdravicka a dufam,ze torticka (verim,ze nejaka je) je dobra....poslite nam ochutnat 🙂

mojmacik
9. dec 2010

...aaa bola pekny dracik

smilers
9. dec 2010

@mojmacik ahojky, diky moc 😉 oslava byla uz minulej tyden, a dort byl uzasny🙂

mrkvicka28
10. dec 2010

@smilers tedá to letí holky už mají 2 roky to jsou krásné princezny, tak se taky připojujeme všechno nej

lussy23
10. dec 2010

@dianka12 - to je krásne, že čakáte trojičky. prajem vám , aby sa vám narodili krásne a zdravé detičky a aby ste aj vy bola zdravá.

dianka12
14. dec 2010

@mrkvicka28 ahoj, tak to vyzerá, že budeme mať troch chlapcov, do 11 týždňa sme vedeli o dvojčatách, a následne sa prikmotrilo tretie, je asi o týždeň mladšie, takže budú asi trojvaječné, alebo jednovaječné dvojčatá + tretie, neviem....ale každý majú vlastný plodový vak. 🙂 a screening mi nerobili, podľa utz vyzerá byť všetko v poriadku 😉

dianka12
14. dec 2010

@lussy23 vďaka

smilers
14. dec 2010

@mrkvicka28 diky 😉
@dianka12 gratulka ke trem klukum🙂

mrkvicka28
14. dec 2010

@dianka12 tak to ti ,moc gratuluji tři kluci to je supr 🙂 . Když bys cokoliv potřebovala tak se ozvi hlavně hodně odpočívej

kaktusik007
22. dec 2010

@dianka12 gratulacia k trom chlapom 😉

smilers
23. dec 2010

Ahojky vsem 🙂

pridavam s pranim pohodove prozitych Vanocnich svatku ,a do toho Noveho roku hodne stesti, zdravi a pohodu v rodinnem kruhu 😵

mojmacik
27. dec 2010
dianka12
27. dec 2010

ahojte, takže od stredy ma čaká preventívna hospitalizácia až do pôrodu 🙂 dúfam, že to rýchlo zletí a všetko dobre dopadne. Želám Vám všetkým Šťastný Nový rok...........ak bude možnosť, ozvem sa ....

diamond_26
27. dec 2010

tomaslavka3 Máš môj obdiv ! 🙂 Si statočná 🙂 J a mám síce len jedneho Kubka,ale niekedy mam pocit,ze je aj za troch 🙂 A dala si im veľmi pekné mená...a paci sa mi ze vsetky tri maju zaciatocne pismenko S 🙂 ze by to tak malo byt pri dvojickach,trojickach,... 🙂

mojmacik
28. dec 2010

@dianka12 drzim palce...ja som aj vianocovala v nemocnici..vsetky baby perustili na sviatky domov iba mna a este jednu babenku co cakal dvojky sme zostali...tak veseleho silvestra...mo muz bol umna asi do 22-ej

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trojcata
30. dec 2010

moje budu mat v januari rok....

mojmacik
30. dec 2010

@trojcata a moje 2 roky 😉