• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky trojičiek

5. augusta 2016 
pisu az ted,pac jsme zrovna ulozili mrnata po jidle :wink: tomaslavka chci se zeptat, meli jste u holek problemy s pupecni kylou? nase kikca ji ma dost vyhrezlou, ale zatim mame vyckavat
24. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers, teraz som natrafila na tuto temu a tvoj fotoalbum, chcem Ti povedat, Tvoje babiky su naaaadherne :sweat_smile: a obdivujem Ta ako to zvladas, prajem vela vela zdravicka, trpezlivosti a lasky :dizzy_face:
24. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak isto tomasslavka, je to obdivuhodne, 5 deti, a Ty vyzeras tak super, mlado :grinning:
taktiez vsetko dobre zelam!
24. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadi:slight_smile: moc dekujeme, jo trpleivost je na miste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers, kraaaasa!!!! nadherne princeznicky mas!!! blahozelam a prajem vela zdravia!!!!
24. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana dekujeme :slight_smile:
24. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak napodobne u vas,moc hezke dvojky:slight_smile:
24. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers prekrasne dievcatka, gratulujeme a urcite to da pracu, ja mam dvoch, ale zaberak to veru je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da to sice praci, uz je proto,ze nekojim ale davam jen UM,ale jsem za ne rada :slight_smile:
24. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers- akurat som kukla albumik, male su rozkosne, no na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prajem hlavne vela vela zdravicka a co najmenje prebdenych noci :wink:
Ako sa citis mesiac a pol po porode? Si statocna mamina, ja mam dvojky a niekedy mam co robit, no pri troch by som asi nosila pusku vo vrecku :grinning: :grinning: :wink:
Inak babulky su jednovajecne alebo trojvajecne...? :slight_smile:
24. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám dvojčatá a mám čo robiť, neviem si predstaviť tri-obdivujem všetky mamičky troj a štvoričiek.
24. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers, ani som nevedela, že na koníku sa čakajú nejaké trojky, na album som doteraz nenatrafila a pozerám, že si zabehlá koníkárka :slight_smile:
moc gratulujem, malé mali úžasnú váhu, neuveriteľné, na ten týždeň a že boli tri :dizzy_face: držím palce, aby ste všeetko zvládali ľavou zadnou :wink:
24. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsem, az ted jsem si vsimla tohoto tema:o)
24. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smiler gratulujem k trom anjelikom su nadherne prajem vela zdravicka stasticka a vela trpezlivosti z uprimneho srdiecka ti praje bibina s rodinou aj moja kamoska cak tri princeznicky budem na vas myslit a modlit sa pa :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitta- jeeej aj vy budete mat v lete trojicky, no parada, sikovny tatino :slight_smile: Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face:
24. jan 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuju :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitta gratulujem a tesim sa a vami a drskam palceky :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucitta moc gratuluju k trojkam :wink: a hlavne ti preji po porodu hodne nervu ,a hlavne byt v pohode:slight_smile: jinak holky diky:slight_smile: kili vidis a ja tebe znam, sledovala jsem te na nedonosenatkach :wink:

bibka diky a pozdravuj kamaradku a ze i ji drzim palce :wink:

jaja se citim docela fajn, a holky jsou trojvajecne po umelem :sunglasses:
24. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers....hor sa do boja...podla fotiek vidim, ze to dokonale zvladas aj ty aj tatino....hold ked sa musi, tak sa musi...
Drzim vam palce a nech ste vsetci zdravi. :wink:
24. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri zvladat se to musi, jednou jsme do toho sli,tak to musime zvladat:slight_smile: i kdyz nekdy je to o nervy a kor, kdyz jedna z holek ma velkou pupecni kylu :unamused: a nesmi se moc namahat s brecenim, ale zvladam to i diky manzelovi a me rodine:slight_smile:
24. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilers ja ta už dlhšie sledujem teda fotky a panečku riadne ta obdivujem aj moj manžel.Detičky su nadherne,fuha ja mam dvojičky ale s tromi to už si neviem predstavit ma ti kto pomahat?Manžel asi v praci že?
24. jan 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne zatim pomahali vsichni,kdo mohli,od pristiho tydne uz budu samostatna jednotka, ale s tim, ze me ma pak vzdycky ,kdo pomoct:slight_smile:
24. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smilers-Tak ti gratuluje trojickovska maminka.Zelam vam hlavne zdravie a potom bude vsetko pohoda,pokoj stastny detsky smiech a tebe pevne nervy,rozvahu a spravodlive mojkanie :slight_smile: ,pestovanie :slight_smile: ,leskanie :slight_smile: .Lebo oni to budu niekedy vyzadovat v tej istej sekunde vsetky tri a hlavne,ked zacnu rozpravat a chapat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka krasne babulky baby ja vas vsetky obdivujem :slight_smile:
24. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomaslavka i vam preji at to v pohode zvladate, ale to uz jsi dokazala, nas ty slasti a strasti cekaji:slight_smile:
24. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucitta-gratulujem ti ,ako trojickovska maminka.Nech ti dobre prebieha tehotenstvo a porod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smilers-dakujem-e.Tusim najkrajsie a najjednoduchsie obdobie bol ten prvy rok.Sladucke,cistucke,dobrucke babätka...Odvtedy,ako zacali chodit,to zacalo byt tazsie.A teraz ako dvojrocne,ked si vedia rozkazat a vydobit,povedat si co chcu,kedy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako...no to uvidis postupne.Tak si vychutnavaj malicke babatenka.
24. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka-diky.Tvoja kamoska bude urcite teraz lezat v BB v porodnici,pozdravuj ju onomna
24. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo, zatim si to uzivame naplno:slight_smile:
24. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky skláním se!!! :slight_smile: Máte můj neskonalý obdiv! Vždy jsem toužila po dvojčátkách ... teď jsem ráda, že mám ďáblíka jenom jednoho :wink: Holky fakt jste úžasný a dětičky máte nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok