Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

bibka333
24. jan 2009

tomaslavka mas pravdu lezka v bb pozdravim a dakujem 🙂

tomaslavka3
autor
25. jan 2009

markytkaaa-dakujem za obdiv aj keby sa ti splnilten sen mat tie dvojcatka ,tak by si to urcit zvladla 🙂 🙂 🙂 .

tomaslavka3
autor
25. jan 2009

smilers-a to ty nebbudes mat ziadnu opatrovatelku a ani nikoho kto by bol kazdy den pri tebe,myslim okrem manzela? 🙂 🙂 🙂 .

tomaslavka3
autor
25. jan 2009

lumah-taktiez diky za obdiv,pozerala som tvoj album tiez mas,co robit okolo deti 🙂 🙂 🙂 .

smilers
26. jan 2009

Ahojky🙂 tomaslavka zatim nebudu met opatrovatelku a myslim, ze ani pak, ted to zvladam, rano je nakrmim s manzelem, krmime po 3 -4 hodkach, nu a mezi tim, nez prijde nekdo z prace z me rodiny mam pred sebou 2 krmeni a to zatim zvladam 😉 a krom toho ted budu met doma tatku ( pac u nich budou propustet) takze je pro me opatrovatelka zbytecna, popravde ji ani nechci

tomaslavka3
autor
26. jan 2009

smilers-to ti verim,lebo ani ja som nechcela.Je pravda,ze by sa zisla opatrovatelka v niektorych dnoch,ale urcite nie kazdy den.Da sa to zvladnut aj s pomocou deti,rodicov,krstnej...Skor by som ju potrebovala teraz v ich veku 2rokya 4mesiace na nejake chodenie na prechadzky,do mesta,na plavaren...,no bez toho sa mozme zaobist. 🙂 🙂 🙂 .

tomaslavka3
autor
26. jan 2009

smilers-a co sa potom,ako si mi pisala v juni ukazalo ako dobre,ze budu deticky v poriadku a kedy ste sa rozhodli,pre vsetky tri,ze si nechas aj to tretie

smilers
26. jan 2009

tomaslavka ja cekala na screening ve 12tt a tam se ukazalo, ze plody jsou ok a neni proc redukovat, takze jsme se s manzelem rozhodli, a doma mame nadeleni😀

matru
26. jan 2009

Smilers: zaujalo mě toto téma, tak jsem zvědavě nakoukla i do tvého albíčka a musím říct, že holčičky jsou krásňoučký jako panenky, máte s manželem můj obdiv, protože zvládnout 3 miminka si zaslouží poklonu, ale zase máte trojnásobnou radost 🙂 tak atˇvám pěkně rostou, jsou to fakt zlatíčka a nemůžu se na ně vynadívat 🙂

maca793
26. jan 2009

baby, ako to stíhate s 3 naraz? ja som s dvojčatami mala čo robiť, ale 3 neviem si to predstaviť. +držím palce. síce mám 3 deti, ale mám čo robiť aby som stíhala všetko okolo domácnosti. Kajka je v týchto dňoch za 3 deti. 😵

kvietky
26. jan 2009

Ahojky smilers, gratulujem ti ku krasnym dievcatkam 🙂 Ja tiez cakam trojicky - budu to na 90% dievcatka. Som v 25 tt a uz lezim v nemocnici, ostavam tu az do porodu. Ten bude az v aprili predpokladam, tak musime byt silne a vydrzat to.Ja som v kontakte s trojickovskou maminou Slavkou (TOMASLAVKA3) - vela mi uz poradila a aj priblizila zivot trojickovskej maminy. Ja opatrovatelku budem potrebovat - ja mam mladych rodicov aj svokrovcov a vsetci su zamestani - tak budem ziadat mesto, dufam, ze nam to vyjde.Pozdravujem ta Slavka aj teba smilers a prajem vsetko dobre, nech vase babulky su zdrave a rastu do krasy. Pozdravujem aj babenky na tomto fore, prajem vsetkym pekny vecer, pa 🙂 🙂 🙂

smilers
26. jan 2009

matru diky 🙂 maca da se to stihat,teda u nas zatim jo,pak nevim 😀
kvietky ahojky a diky i ja tobe gratuluji k tehu 😉 jinak ja mam taky mlade rodice,tzn.ze jsou vsichni v praci a ja jsem od v7 do 15 sama s holkama, ale opatrovatelku nechci,zatim to stiham 😉

kozinka
27. jan 2009

Ahoj. Mrkla jsem na vaše téma, a musím smeknout! Všem maminkám trojčátek moc gratuluju a všem budoucím maminkám přeji hlavně zdraví, a pevné nervy!
Já osobně si nedokážu představit ani mít dvojčátka, ale asi je to opravdu jen danou situací, kdyby mě někdo hodil do vody a řekl plav, musela bych.. 🙂
Držte se holky, máte nádherné dětičky!! 😵

kozinka
27. jan 2009
smilers
27. jan 2009

Ahoj Kozi🙂 jak se vede? No dekuju pekne met osmercata, tri me bohate staci, to jasmekam teda pred ni, tohle by uz na me bylo opravdu exktrem 😕 😅

kozinka
27. jan 2009

smil: ahojky! 😵 Vede se fajn, to víš, už mám doma skoro velkou holku 😵 začíná se snažit pomaličku chodit,takže asi tak 🙂 Ale jak to zvládáš ty??? Asi suprově, když tě vidím i na koníkovi 😵 to je dobře, jsi šikula!! 😵 No a co holky?? jak se mají???

smilers
27. jan 2009

kozi hold stihat se to musi🙂 jj videla jsem v albicku mala je fakt kus zenske 😉 😉 holky se maji docela dobre, zitra jdeme na kycle a zaroven s nelou a kikou do chirurgicke poradny, maji obe pupecni kylu a kikca ji ma extremne velkou 😒 tak jsem zvedAVA,co nam reknou

kozinka
27. jan 2009

smil: jj roste jako z vody, sama teď uvidíš, jak to neuvěřitelné, jak ti miminka budou růst doslava pod rukama.... 😵 Tak ať jsou kyčle v pořádku a kýla ať je brzy pryč!!!! 😉

smilers
27. jan 2009

kozi ja uz to vidim ted,jak rychle rostou 😉 diky, ted je pro me hlavni at ta kylu u kikci zmizne,jinak by nas cekala operaceasi,uvidim,co nam zitra rekne

tatolu
27. jan 2009

Smilers budem držať päste aby bolo všetko dobré a aby ste nemuseli na žiadnu operáciu. No tú cestu k dokine Ti nezávidím. Dúfam, že nepôjdeš sama.

Kietky myslím na Teba už dlhšie, že čo je s Tebou, keď sa neozývaš. Termín je v apríli? Vravia, že trojičky by mali ísť o 3 týždne skôr. To je už aj s tým odpočítaním apríl?
Mne sa dvojky narodili 9.4. a mali sa 24 - dvojky sa majú rodiť o 2 týždne skôr, lebo je to potom už nie dobré pre maminu a detičky. Ale to Ty isto vieš. Veša zdravia a síl.

kvietky
27. jan 2009

Ahoj tatolu, v aprili na toho 15 mi vychadza ukonceny 36 tt. takze vtedy by mali prist babulky na svet, aspon tu v Banskej Bystrici mi to tak prorokuju - dufam, ze dovtedy v pohode vydrzime. Je tu este jedna zienka co caka trojicky a citi sa dobre aj deticky monitoruju a sonograficky sleduju - je zatial vsetko ok, tak jej povedali, ze este kludne moze ukoncit 37 tt., teraz je na zaciatku 36, tak som zvedava ako to ide byt pri nej. Uz sa na to velmi tesim, pre mna to bude taka premiera. Neozyvala som sa, lebo je tu sice internet ale len 1 PC a je dost casto obsadeny. Aj ja ti prajem aj tvojim detickam vsetko dobre, papa

smilers
27. jan 2009

tatolu diky moc, ne manzel ma zitra dovolenou,tak jedeme spolem🙂
jinak nase holky se narodili ve 33tt+3 😉 tzn.9.12.08 a TP jsem mela 18.1.09, kvietky ze drzimte holcine pesti, je to hezky tt,ze dosla tak daleko s trojkama 😉

hiha
28. jan 2009

Maminky,ja pred Vami takisto dávam klobúk dole.Pozerala som si Vaše albumíky máte nádherné detičky,je to krása,mať takú veľkú rodinu a toľko lásky.Ja neviem vôbec ako by som to zvládla,máte môj obdiv,ste úžasné.KVIETKY,si moja rodáčka,ja som zo Šumiaca.Blahoželám ti a prajem nech vám všetko dopadne,čo najlepšie 🙂

smilers
28. jan 2009

Zdravim, tak kycle mame ok vsechny a v cervnu nas ceka operace pupecni kyly u Kikci, jinak jsem dneska ko,stalo to zato 🙄

smilers
30. jan 2009

nejak nam to tu vazne 😉

bibka333
30. jan 2009

no ahoj smilers ako sa maju princeznicky uz chodite aj na prechadzky?

tatolu
30. jan 2009

Smilers asi pre to, že mamín trojičiek nie je tak moc 😉
Vyspíš sa vôbec pri nich? Ako ich kŕmiš?

danielkapo
30. jan 2009

Ahojky, fuuuha obrovsky respekt maminky....isto to nie je lahke tri deticky naraz, no su prekrasne...vsetky. Nedalo mi nenapisat....zelam vela zdravia anjelikom a maminkam strasne vela sily a trpezlivosti 😵

kvietky
30. jan 2009

Ahoj hiha dakujem pekne aj ja ti blahozelam ku krasnemu syncekovi, a kam si odisla z Horehronia?
Ahoj smilers ja som sa dnes dozvedela, ze moje tehotenstvo ukoncia v 35 tt., dufam ze dovtedy to vydrzime, chcela by som. Ta druha babenka co caka trojicky tak sice vydrzala pekny tyzden, ale vraj uz tam hrozia komplikacie, boja sa aby jej neroztrhlo maternicu, tak mne povedali, ze mna tak dlho nenechaju.
Ako sa vam dari? Super ze maju vsetky tvoje princeznicky nozicky, teda klbiky v poriadku, to je velmi dolezite a co je to za operacia, ktoru podstupi tvoja Kristinka? Nie je to nic narocne?
Pozdravujem aj ostatne babenky, prajem pekny vecer, pa 🙂 🙂 🙂

tatolu
30. jan 2009

Kvietky držkaj sa.
A vieš približne, aké sú babule veľké? V ZV, keď sa robili prietoky, vedeli povedať približne váhu. Vlastne ani neviem, či sa už chodí na prietoky tak skoro.
Asi som rodila straaaaašne dávno 😉