Pocity pri dvojičkách v 19. týždni

eva1235
15. aug 2021

Ahojte, prosim Vas ako ste sa cititli v 19 tt s dvojickami?
Ja mavam teraz pichanie/mierne bolesti na stranach bruska a aj bolest v krizoch.
A ako casto ste citili pohyby?
Vzdy ste citili aj jedno aj druhe babo alebo obcas len jedno?
Dakujem

dominika126
15. aug 2021

@eva1235 ahoj, gratulujem k dvojickam 🙂 ja tiež čakám, zatiaľ som ale 17.tt.
Cítim sa ok, zatial, ale to pichanie, ťahanie po bokoch mám od zaciatku, hlavne keď vstávam alebo sa otacam na posteli.
Pohyby ako také ešte necitim, hoci dnes sa mi niečo zazdalo, ale uvidím. Zatiaľ sa len pucia na jednu stranu 🤣

moly09
17. aug 2021

Ahoj ja som v 31 týždni ....čo sa týka bolesti tak som si už zvykla 😂 sú dni kedy ledva chodím ...uz väčšinu len sedím alebo ležím ...a pohyby sú tiež hocijaké ale väčšinu len na jednej strane .. pripadá mi to že jedno bábo je lenive

janulka2805
16. sep 2021

@eva1235 Ahoj 🙂 ja som pred 5 mesiacmi porodila dvojičky a môžem ti povedať, že tie tvoje bolesti sú úplne normálne 😊 ja som tiež celé tehu mala bolesti v podbrušku, pichanie, ťahanie, kríze ma boleli, ešte mi j brucho tvrdlo od dákeho 25 tt už.....🤦‍♀️🤦‍♀️Treba len vydržať 😊😊 A k tým pohybom, ja som mala vždy pocit, že cítim iba jednu, veľakrát som preto bežala na pohotovosť 🤦‍♀️a zbytočne 😊😊😊😊Proste som si asi neuvedomovala ktorá kde kope 😊😊😊Hlavne si užívaj toto krásne obdobie, držím palce ✊✊✊❤️

eva1235
autor
16. sep 2021

@janulka2805 jeeej gratulujem… ja stale tie pohyby riesim dako, lebo vacsinou teda skoro stale citim babo len na jednej strane a pritom na poslednej kontrole bolo jedno na jednej dole hlavkou a druhe na druhej hore … tak som myslela ze mam citit vzdy jednu aj druhu stranu 🙂 … a v kolkom tyzni si porodila ? teraz musis uz mat tolko radosti az az 🥰

janulka2805
16. sep 2021

@eva1235 no presne ja som mala jednu dole a jednu hore a stále som len dole cítila ale všetko bolo v poriadku, neboj 😊😊😊 veru až moc veselo 🤦‍♀️😄😄😄😄 Mne od 29 tt hrozil predčasný pôrod, bola som aj 5 dní v nemocnici.... A nakoniec som rodila 38+0 😊😊😊