Bolesť podbruška v 19. týždni

18editka18
18. apr 2021

Ahojte dievčatá chcem sa vás opýtať či ste mala niektorá bolesť v podbrušku ako pri ms , pichanie, a bolesť v krížoch a aj také tlaky na jednej alebo druhej strane podbruška. Som prvorodička , ďakujem za každu odpoveď

luckalukas_1
18. apr 2021

myslim ze je to v poriadku, maternica sa roztahuje a prisposobuje babetku 🙂 ..na najblizsej poradni to spomen lekarovi, aby si bola OK 😉🍀🍀🍀

danusa64
18. apr 2021

@18editka18 ahoj, ano od zaciatku mam take bolesti. Raz viac raz menej. Pytala som sa na to aj svojej dr a je to normalne, to sa len maternica roztahuje a babo si robi miesto☺️

18editka18
autor
18. apr 2021

@luckalukas_1 ja také bolesti mám skoro od začiatku tehotenstva, a teraz inak by som mala mať ms keby som nebola tehotná , možno aj kôli tomu ma bolí podbruško, nie je to silná bolesť ale je stale , trošku povolí a potom zase zabolí a tak to ide dookola dneska. Niekedy je pár dní pokoj a potom zase .

18editka18
autor
18. apr 2021

@danusa64 tak to si ma trošku ukludnila za niesom sama 😊. Ja som skoro stále u dr lebo už 2x som potratila tak teraz sa už bojím hoc akej bolesti . Myslela som že zájdem na pohotovosť ale tam je taký prístup a ochota že konec .

danusa64
18. apr 2021

@18editka18 ja som potratila 3x a tiez ma kazda bolest vystrasi, ale pokial to niesu krce a nespinis tak by som nestresovala😉 a take silnejsie bolesti sa objavuju v case kedy by som mala ms tak to moze byt aj kvoli tomu.

18editka18
autor
18. apr 2021

@danusa64 no presne aj ja mám teraz deň kedy by som mala ms , tak hádam to bude tým ... Nie kŕče nemám akurát včera som mala ale to bolo tým že som mala zastavené vetry. Tak hádam to prejde, zobrala som magnézium tak uvidím. Koľko tak magnerotu môžem najviac ?

kajka1512
18. apr 2021

Presne som aj ja v 19tt a tiež mám bolesti v podbrušku 😉 myslím že to je ok .

18editka18
autor
18. apr 2021

@kajka1512 bola som preistotu na pohotovosti a že všetko vporiadku že mám si zvyknúť na bolesť lebo teraz ma to bude tak častejšie bolieť až do pôrodu . Takže je to ok

danusa64
19. apr 2021

@18editka18 ja beriem magnerot len ked ma uz velmi boli brucho aj to len jednu max dve tabletky a ked to neustupi tak o par hodin znovu a potom uz nie. Inak je pisane ze 2x3 sa ma brat, ale ja nechcem brat zbytocne ak to nieje nutne. Pozeram, ze si bola na pohotovosti, som rada ze je vsetko OK, dobre si urobila, aspon si kludnejsia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre