Tehotenstvo s dvojičkami

25. nov 2020

Ahojte. Už som tu čítala od nejakých žienok pár príspevkov ohľadne dvojičiek, no chcela by som sa opýtať, ako ste zvladaly pôrod, bol obtiažnejši ako pri jednom babu v brušku, bol bolestivejsi a dlhší, ako ste zvládali tie mesiace, sú medzi jedným a dvomi bábami v brušku až aké rozdiely ako všetci ospevujú? Každá žena to prežíva odlišne a som si toho vedomá, no chcela by som si niečo o tom prečítať od mamičiek, ktoré s tým majú skúsenosti 🙂

katkami123
28. apr 2021

@escape22819 tiež cakam dvojičky, momentálne som 29 tt, doma viac menej ležím, len strašne čoraz viac stresujem ako sa blížia vyssie mesiace. Možem sa ta opýtať, aj teba tak bolel krčok? Niekedy keď viac pochodim ho dosť cítim.

escape22819
28. apr 2021

@katkami123 termin mam koniec maja oficialne, ale to isto nevydrzim..v piatok idem 1 krat na poradnu uz do porodnice, tak uvidim co mi povedia, kedy daju termin. Tipujem tak v polke maja. A ci cisarsky netusim, aj ked oni skor cisarske pri dvojickach davaju

escape22819
28. apr 2021

@katkami123 no citim take tazke brucho, a spodok ma bolieva ked viac chodim, ale teda neviem ci je to krcok ci len tie vazy proste bolia, lebo je tazke. Ale lezat sa mi nechce tiez. Potom som taka ubolena z toho . Ani tak ani gak 😀

katkami123
28. apr 2021

@escape22819
Ten spodok to bude krčok, mna to tiež tak boli, keď viac pochodim a tiež sa mi nedá už dlho ležať, aj by sim radšej niečo robila ako iba tak ležala. Len potom zase ma to zo spodu boli, keď dlhšie pochodim... ako verím, ze na tieto časy ešte budem s láskou spomínať, keď som iba ležala, lebo pri dvojičkách sa nezastavim a hlavne nevyspim určite.

escape22819
28. apr 2021

@katkami123 no ja radsej budem okolo nich behat a nevyspata z toho, ako nevyspata teraz z toho bruska, co ani polohu najst, ani sediet, ledva do obchodu prejdem uz... je to fakt tazke dve deti vynosit, ani som netusila ako . Ty mas termin potom niekedy zaciatkom jula asi nejako

katkami123
28. apr 2021

@escape22819
Áno, júl 12., ale to pochybujem, ze do vtedy budem. Skôr sa teším na hranicu 34. týžden, hlavne, aby sme ju prešli a udržali sa do vtedy a potom už snáď bude dobre. 🙂

escape22819
28. apr 2021

@katkami123 ja som 35 tt + 0 dnes. Tak cakam ze este nejake cca 2 tyzdne a mohlo by to byt. Dufam 😀 .

janulka2805
28. apr 2021

Dievčatá, držím vám palce ✊✊ My sme už mesiac po pôrode, už si užívam moje 2 princezničky domka 🥰🥰Napriek všetkým problémom, som rodila v 38+0 tt... 😊

katkami123
28. apr 2021

@janulka2805 čítala som tu na koniku, ze si to nemala vôbec jednoduché, aj tak si to pekne dobojovala a dlho 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

janulka2805
28. apr 2021

@katkami123 Áno áno doktori strasili, ale dá sa to 😊 Teba to už tiež čochvíľa čaká 😇😇🥰

katkami123
28. apr 2021

@janulka2805 ešte celkom dlha chvíľa ... nejak sa mi to vlečie

janulka2805
28. apr 2021

@katkami123 Áno? Mne to veru rýchlo zbehlo 😇 A to som myslela že už v nejakom 33 tt porodím....

katkami123
28. apr 2021

@janulka2805
Mne to ide pomaly asi kvôli tomu lezaniu, ze už neviem co robiť z dlhej chvile. Ale tak zvládli iní, musím už nejak aj ja... len ma počas dňa prepadáku take blbe myšlienky a pocity niekedy, ze rozmýšľam nad vsetkymi možnými tragédiami. Už som dnes aj založila diskusiu, lebo som to všetko už musela zo seba dostať von. Nejak sa veľmi bojím toho predčasného pôrodu, nech mi vydržia tie moje baby aspoň do toho 34. týždňa... a do vtedy je ešte dlho. Prečo si myslela, ze už v 33. tyzdni porodiš? Si mala kontrakcie či kvôli krčku?

ankare
28. apr 2021

@aria2020 Čakáš teda dvojičky? ☺️

janulka2805
28. apr 2021

@katkami123 No, chápem ťa, ja som tiež kadejako negatívne premýšľala, a bála som sa.... A keď je človek len doma a leží, tak len premýšľa... Ja som tiež len ležala, takmer 9 týždňov, na hlavu mi to už išlo veru... 🤔🤔 Áno, kvôli krčku, lebo doktori strasili, že je veľmi krátky a deti mi tlačili naň, lebo nízko boli... ani chodiť sa mi poriadne nedalo... Ale, zvládli sme to nejako... 😇😇 Takže zvládneš aj ty! 🙂

katkami123
28. apr 2021

@janulka2805
Ďakujem, musím sa nejak preorientovať na pozitívne myslenie, to je základ. A už veriť, ze to nejak zvládnem.

janulka2805
28. apr 2021

@katkami123 Presne tak!!! Určite to zvládneš! 🙂 Držím prsty! ❤️✊✊

laura_laura888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz