Uspávanie dvojičiek

zuzana_ilkova
17. júl 2022

Dobrý deň mám 3mesacne dvojičky baby, ako riešite uspavanie? Zatiaľ to riešim kočiarom ale to je len dočasne riešenie, v postielkach sa vkuse prehadzujú a niekedy aj vzájomne zobudia má nejaká mama pre mna radu?

miskamicha
21. júl 2022

@llull vdaka! Aj ja drzim silno silno palce 😉

sharka174
21. júl 2022

@zuzana_ilkova tiež sme mali také obdobie, kedy chodili spať na striedačku a bolo to o nervy, ale stále som sa snažila ich dať spávať spolu.. Teraz zaspávaju spolu, jedna ale potrebuje menej spánku, tak sa budí skôr.. Držím palce, nech sa vám podarí zo synchronizovať 🤞

zuzana_ilkova
autor
22. júl 2022

@sharka174 áno presne to je aj u nás že jedna potrebujemě menej spánku, dáva si len take pól hodinové šlofiky, potom nevie vydržať kým s unaví sestra a chce ísť zas spinkať 🤦🏼‍♀️😂 snad sa časom zosynchronizuju a budem mat chvíľku pre seba bez toho aby bolo jedno dieťa stále hore 😂

deni9
22. júl 2022

@zuzana_ilkova ja som dlho uspavala len v kočíku nebol problem a stale spolu, na noc normálne v postieľke

katkami123
22. júl 2022

U mna tak do 4m zaspávali samé v postieľky, čím boli vnímavejšie, tým to bolo horšie… naučili sa zaspať na mne, teraz sa už obe nezmestia, dám na seba jednu, druha je prisunuta pri mne, obe držím za rúčku, zaspievam a za 10-15 min spia a dám ich, kde treba.