Kärcher na okná

12. máj 2022

Ahojte je dobry?
Hladam nieco rychle co nezamechava cmuhy na zrkadlach a oknach,
A oplati sa kupit samostatne iba na okna alebo uz rovno tdn vacsi s tymi nasadkami kde je aj ta nasadka na umyvanie okien?

majlo1234
12. máj 2022

Zanechava to cmuhy, treba sa asi naucit vediet s nim dobre robit, ake mne cmuhy nechava, a treba to dolestovat. Ale na moje umyvanje to staci, je to super rychle, netreba ti kybel s vodou ani handry ani nic v podstate

amelia89
12. máj 2022

mne nezanechava ziadne smuhy, jedna z naj vychytavok v domacnosti, fakt setri cas

blah24
12. máj 2022

Lidl ma podobny, a funguje uplne stejne a je levnejsi

spadnutaslivka
12. máj 2022

mám ho a vychvaľujem, kde len môžem. A okná sú poumývané aj na trojgeneračnom dome raz-dva.

saxana000
12. máj 2022

@blah24 ale ten lidlovy nema tyc na velke okna.

simca06022011
12. máj 2022

umyva to rychlo, ale treba si to nacvicit, mne ta guma nechava pasy, aj ked ich nevidno napr hned po umyti okna do tyzdna sa vsetky objavia... nasadu a nic ine nepotrebujem, na bezne okno/francuzke dvere uplne v pohode mi to staci aj bez nasady a vsetkeho. A na 4m okno co mam pouzivam mop a leifheit stierku s tycou :D neviem si predstavit ten nie prave lahky stroj do takej vysky dvihat.

blah24
12. máj 2022

@saxana000 to me nevadi. Ja bych od spodu tak neumela pritlacit a nebralo by me to pak pekne. Stojim na zidli