Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Allianz Best Doctors

janulienocka
30. okt 2014

Co si o tom myslite, oplati sa to?

janulienocka
autor
30. okt 2014

mate niektora s tym skusenosti, alebo ste nieco o tom poculi? Zvazujem to totiz pre svoju rodinu ...

frapper
30. okt 2014

@janulienocka Výborné poistenie,možno by som toto volila skôr ako kritické choroby v klasickej poistke.Pokrýva liečbu v zahraničí pri vážnych chorobách a to do sumy 2 000 000€.Je to určené aj pre darcu aj sprevádzajúcu osobu.Uzatvára sa na dobu 5 rokov.Je možné poistiť pre dospelého aj pre dieťa.Musím ale povedať,že toto poistenie je výlučne pre ľudí zdravých,ktorý sa ešte na nič neliečia ani nie sú sledovaný pre nejaké ochorenie.Licenciu na toto poisenie má na Slovensku iba poisťovňa ALLIANZ.

golemko27
31. okt 2014

ahoj,pripájam svoj názor:
- hlavná funkcia životného poistenia je zabezpečenie prijímu, ak sa "niečo" stane. "Niečo" môže byť smrť, úraz, trvalé následky úrazu, choroba, čiastočná alebo trvalá invalidita a dlhodobá PN z dôvodu úrazu alebo choroby.
Ľudia si mnohokrát mýlia poistenie so šetretním...Ale to je na inú tému...🙂))

Poistenie Best Doctors je zaujímavý produkt, ale nerieši výpadok prijímu !!!
. Liečbu máme u nás v SR hradenú z klasického zdravotného poistenia. Bohužiaľ sa často stáva, že ak chceme mať kvalitnejšiu "starostlivosť" tak si to musíme "zaplatiť do vačku".
Pri pripoistení kritických chorôb v životnej poistke je poistenému vyplatená čiastka už pri diagnostikovaní jednej z poistených chorôb. Tieto peniaze slúžia na skvalitnenie liečby, úhradu zvýšených nákladov počas liečby a aj ako náhrada chýbajúceho prijímu z dôvodu dlhšej PN-ky.
Viac informácií si vieš nájsť na internete v produktovom letáku Allianz Best Doctors.
pekný deň prajem

frapper
31. okt 2014

Áno plne súhlasím s golemko 27,že poistenie má slúžiť na zabezpečenie príjmu,kritické choroby na úhradu zvýšených nákladov na liečbu.Len chcela som tým povedať,že niekedy pri liečbe v SR,treba čakať na operácie,pri Allianz Best Doctors,môže klient hneď konať,možno kvalitnejšie lieky,spôsob liečby.Viem,čo klienti hovoria,keď už takáto situácia nastane-hľadá sa pomoc-veľakrát aj v zahraničných centrách a toto by si mohol klient dovoliť,aby liečbu nedoplácal,alebo hradil z vlastného.

radios01
14. jan 2015

podľa mňa toto poistenie by malo zmysel iba vtedy ak by človek vedel koľko taká liečba napr. rakoviny stojí. Ani kritické choroby neriešia situáciu - pár tisíc EUR Vám nepomôže pri tak drahej liečbe. Viete koľko stojí taká liečba napr. v Amerike u naj doktorov? Sám som zvedavý, pri dlohodbej liečbe to ide možno d stovky tisíc EUR možno miliónov a zachráni Vám to život??? Asi nie

Jedzte zdravo, cvičte, nefajčite a máte lepšie investované peniaze do seba ako do nejakej poistky. príde mi to ako zufalstvo od Allianzu vymýšľať všeliaké poistky aby ťahali peniaze od ľudí. Ak tak chcu pomáhať, prečo nemú u nás zdravotnú poisťovňu???...vtedy by ten produkt mal zmysel, pri zdravotnom by mali tento špeciálny produkt....pri tomto nastavení mi to nedáva zmysel si zatvárať a ešte aj na 5 rokov...to svedčí že produkt je nevýhodný

miminka15
2. feb 2015

@janulienocka my sme si to dali cela rodina,,,,zas to nestoji tolko vela....a ak to ma pomoct aspon bude potom 🙂 viac moznosti na uzdravenie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli