Banka Revolut

edithp
20. mar 2021

Ahojte, ma niekto skúsenosti so zahraničnou bankou revolut?.

sofiapp
20. mar 2021

@edithp snúbenec ma túto banku a je veľmi spokojný 🙂

avril299
20. mar 2021

@edithp Aj ja ju mam uz asi 3 roky a zatial som spokojna, co konkretne by Ta zaujimalo? Ja som si ju zakladala kvoli bezplatnym vyberom z bankomatu v zahranici (nie teda uplne vsade, ale dopredu Ta to upozorni, ak je tam poplatok) a kvoli nakupom na internete.. inak aplikacia je velmi pekna a prehladna.

janulienocka
20. mar 2021

@edithp ja ju mám, je výborná, účet je zdarma, sú tam výhodné kurzy mien a hlavne čo sa mi najviac ráta dá sa tam investovať do kryptomien

avril299
20. mar 2021

@janulienocka pouzivas aj investovanie do kryptomien? ja som to uz viakrat obkukavala, ale dajak som nenabrala odvahu, lebo sa v tom nevyznam 😂 aj sa Ti na tom podarilo daco zarobit?

janulienocka
20. mar 2021

@avril299 to bola taká trochu náhoda že som dostala peniaze od rodičov na Vianoce a švagor povedal že na revolute si kúpil bitcoin tak som si povedala že skúsim však možno motyka vystreli, dala som tam dvesto a teraz tam mám 400 takze fajne 😁

avril299
21. mar 2021

@janulienocka super 😀 tak nech Ti to pekne rastie, mozno sa aj ja k niecomu odhodlam 😀

radolina
21. mar 2021

Nie, po pravde som o nej nikdy ani len nepocula

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edithp
autor
21. mar 2021

@ramzes1980 zháňam info pre sesternicu,...ma exekúciu na Slovensku, tak by chcela vedieť, či by jej mohol exekútor siahnuť aj na takýto úcet.

niekto2hy
22. mar 2021

@edithp Ucet sa overuje platbou kartou a momentalne ma licenciu v Litve.

edithp
autor
22. mar 2021

@niekto2hy to znamená co?

niekto2hy
22. mar 2021

@edithp Zalozenie uctu sa robi online,scanuje sa OP,fotka a na overenie sa stahuje platba z karty..

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeronymo
24. apr 2021

@avril299 ahoj, funguje to len ako "peňaženka", teda na úschovu peňazí alebo da sa to vyuzit aj na sporenie?

laskamojajeidna
27. máj 2021

@jeronymo V revolute pri obchodovaní kriptomenami je potrebné podať daňové priznanie?

jeronymo
27. máj 2021

@laskamojajeidna ja si myslim, ze nie len zisk z kryptomien ale aj z akcii treba zdanit

laskamojajeidna
28. máj 2021

@jeronymo pýtam sa, lebo som sa nikde nedočítala či treba a či nie.....a vlastne aj prečo? Berie sa to u nás ako živnosť? Keď sa to zdaňuje?

miskane
19. sep 2021

Ahojte, revolut využívam aktívne každý deň vyše roka - aj ako banku, aj na investovanie do akcií , aj na investovanie do bitcoinu, mám tam aj sporiaci účet (vault) a dokonca aj ten najvyšší memebership Metal plan. Na založenie netreba žiadnu inú kartu z druhej banky. Stačí si online založiť účet- bude sa treba odfotiť a pridať svoje rodné číslo. Potom možno pridávať peniaze (tzv.funding) buď priamo z karty- ja mám napríklad pridané dve karty alebo prevodom na revolutový iban účet (začína LT).
Ak máte iné otázky kľudne napíšte. Čo sa týka investovania, spravila som krátke video k revolutu na youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=sypc3j2BSHM
miso25586
8. dec 2021

Zdravim ludia pomozte
Mam revolut z nicoho nic mi obmedzili ucet
Ako ho odblokujem popripadne kolko trva kim mi agent ho odblokuje dakujem velmi

miso25586
8. dec 2021

@niekto2hy skusala som uz vsetko aj na support pisat kolko trva kim mi ho odblokuju

niekto2hy
8. dec 2021

@miso25586 Treba cakat,asi mali nato dovod.

zvieratko31
1. jan 2022

Ahojte, prosím vás chcela by som si dať svoje peniaze do tejto banky, skoro vobec sa v týchto veciach nevyznám, byvam v Skalici a netuším, či je tu v okolí nejaká takáto banka, skúsim si vygoogliť. Chcem sa spýtať, je jednoduché sa potom orientovať v tej aplikácii, internet bankingu? Lebo mala som čo robiť, aby som sa to naučila v mojej UniCredit banke 🙂 ďakujem za info

niekto2hy
1. jan 2022

@zvieratko31 V Skalici nie - najbližšie v Litve.Peniaze sa dajú presunúť z účtu v inej banke, alebo kartou.Ked tak IP.

zvieratko31
1. jan 2022

@niekto2hy ďakujem, určite napíšem, len som mala dnes rannú a čaká ma ďalšia, velmi skoro vstávam. Tak pravdepodobne zajtra neskôr by som napísala.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
2. jan 2022

@ramzes1980 Aspoň neklam.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
2. jan 2022

@ramzes1980 Zadarmo to nie je, musí splniť podmienky...

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz