Dostali ste už preplatky na daniach?

miskakuc
20. apr 2020

Ahojte, dostala sa ku mne informácia, že niektorý ľudia v mojom okolí už dostali preplatok na dani. Neviem či to je aj pravda. Máte už niekto ?

arcenciell
21. apr 2020

@evittam ved to je to co ma na tom rozculuje

katkaba1
21. apr 2020

Kriste, ženy..veď aj keby sa nič nedeje majú čas tak či tak do 10.05.2020. Tak čo riešite? Kde, na koho, prečo sa chcete sťažovať?! Sťažujte sa keď tak na Úrade vlády SR a aj to až po 10.05.2020 keď Vám preplatok nepríde.
Ste ako malé deti..🤦‍♀️

lienockak
21. apr 2020

@arcenciell novela ešte nie je schválená, tak si ju nemohla nájsť pod konkrétnym číslom. Na stránke NRSR ju nájdeš v časti zákony - prehľady zákonov - návrhy zákonov na programe poslednej schôdze. Je to k zákonu 67/2020, je posledná v poradí.

evittam
21. apr 2020

@arcenciell Tak sa nerozčuľuj. Mas to zbytocne. Ako pise
@katkaba1

miskakuc
autor
23. apr 2020

Zenusky ... prisiel mi mail ze zajtra by mali byt peniazky na ucte 🙂

miskakuc
autor
23. apr 2020

Schvalili vcera tu novelu

lienockak
23. apr 2020

@miskakuc schválili, ešte ju nepodpísala prezidentka a nevyšla v zbierke zákonov, čiže stále nie je účinná. Možno zajtra to už bude.

miskakuc
autor
23. apr 2020

@lienockak napisala mi z danoveho ze zajtra tak cakam ze uz to bude ok

lienockak
23. apr 2020

@miskakuc dám vedieť, keď bude účinná, priebežne to sledujem na slov-lex

miskakuc
autor
23. apr 2020

@lienockak podla mna to aj tak na nete nie je skor ....

miskakuc
autor
23. apr 2020

B
@lienockak vies mohla podpisat uz rano a isto to hned nevesaju na net

miskakuc
autor
23. apr 2020

@lienockak a skor pozeram na prezident.sk podpisane a vratene zakony

25jesss25
23. apr 2020

Pripnem sa tu bez odpovede na otázku, budem čakať s vami 🙂

simoncik
23. apr 2020

@miskakuc nehnevaj sa ale akosi ta prestavm chapat. Prides mi akoby si sa az triasla za nimi. To ti tak extremne chybaju? Je vela rodin, ktore nevyskakuju. Kazdy caka na tie peniaze, kazdemu sa zidu, ale co robis ty mi pride uz trochu cez ciaru. Ak sa nemylim mala si svonu stranku, ktoru si zrusila a prispievas o tom do druhej. Ved ked na nich mas pravo pridu ti. Boze asi ti ich sama poslem nech o tom tu uz nemusis citat. Este sa cudujem, ze si nestihla zavolat rovno samotnej prezidentke, ze co ich este nemas na ucte. Sa zobid. Cely svet je v riti, problemy na ktovie kolko rokov dopredu a ty tu riesis ci ti pridu peniaze dnes, alebo o tyzden. Neboj sa pridu. Trochu trpezlivosti.si uvedom a precitwj si poriadne datum do kedy maju byt na ucte. To je 10.5!!!!dnes mas 23.4.to su este dva tyzdne. To tu miesis estte dva tyzdne vyplakavat??? Nechapem. Ako som pisla kazdy caka, kazdemu sa zidu. Niektorym chybaju doslova na zivobytie momentalne teraz, ale nepisu tu 100 sparav denne.

miskakuc
autor
23. apr 2020

@simoncik neviem kto tu vyplakava a nic som nevymazala 🙂 je to verejna diskusia ... a nevyplakavam ... to ze to sledujem ako to prebieha je moja vec ... dohodli sme sa ze si napiseme ak nieco budeme vediet tak som napisala ... nikomu som nevolala ... to ze mi prisiel taky mail ... riesila som cislo uctu ... pani mi sama od seba napisala ze peniaze sli a asi kedy budu na ucte ... milujem negativnych ludi ako si ty ... skoda reci sa s tebou o niecom bavit

miskakuc
autor
23. apr 2020

@simoncik a ave na tejtto mojej stranke ako hovoris mi odpisujes ... ked ta to vytaca alebo co chod sa prejst ... a necitaj si to

simoncik
23. apr 2020

@miskakuc nemusim byt hnes negativna, len preto, ze si poviem svoj nazor. Keby tu boli 100 diskusie o vratwni preplatku do kazdej napises. A ja viem velmi dobre co a kde si popisala. Preto je uz aj ta diskusia zrusena

miskakuc
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simoncik
23. apr 2020

@miskakuc jasne ja sa mylim? Obvolala a napisala si uz vsade kde len si mohla. Predpokladam, ze na danovom urade ta poznaju uz aj po mene. Zrejme uz nemas co jest, ked neustale stopujes co uz je schvalene a co nie. Predstav si ze aj mne maju peniaze prist a vobec to neriesim. Nesedim cely den na telefone a nezurim pri kazdom pipnuti sms, ze nie je z banky.

miskakuc
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkakozickova
23. apr 2020

@miskakuc nám predvčerom prišla výzva že je tam niečo zle tak sme museli ísť zase za ekonomkov že nech nám to opravy ale nie sme si istý či to dala ako opravu alebo podala odznova takže nevieme na čom sme...zatiaľ len čakať a ak neprídu do 10 mája tak až po pandémii 😒

simoncik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arcenciell
23. apr 2020

@simoncik a tebe nie je trapne sa navazat do niekoho o kom absolutne nic nevies? Zijes jej zivot? Idu tie peniaze z tvojho vacku?? Vypisuje to hadam tebe?? Na verejnom fore si clovek moze pisat cokolvek chce a ked sa ti to nepaci najjednoduchsie je si to nevsimat ale kedze si tuto temu vobec otvorila a dokonca vies o vsetkom kde pisala tak ti to asi tiez nie je uplne jedno 🤷‍♀️🤔 tak sa skludni a ked sa nechces zaujmat tak si citaj ine fora a nenavazaj sa do niekoho v koho topankach nestojis. ZI A NECHAJ ZIT! Alebo NESUD LEBO BUDES SUDENA.....Mozes si vybrat a odpisovat mi nemusis viac reagovat nebudem 🤦‍♀️

andrea1309
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simoncik
23. apr 2020

@arcenciell ako pises. Mozem si, vyjadrit svoj nazor. A moj je taky aky je, aj ked sa to neikomu nepaci. Nie neviem o nej nic. A ani vy o mne. Tiez sa mi peniaze zidu. Komu nie? Len mi pride uplne od veci vypisovat tu ked s tym abdolutne nikto nic neurobi. Kazdy vie do kedy penoaze maju prist. Tak naco to vsetko? Zistovanie, vypisovanie atd. Ja sa do nikoho nenavazam. Povedala som svoj nazoe, ktory sa autorke nepacil. Skor osocuje a uraza ona mna. Ked peniaze budu mali prist pridu. Kazdy na nich caka. A aj keby polovica slovenska uz mla peniaze na ucte, nikto jej neda zaruku ze tie jej nepridu 10.5.pride mi uz cez vypisovat tu rwno, na obed a vecer 10 sprav za sebou co som zistila, kto co povedwl a komu vrwj pebiaze uz prisli. A pritom kazdy vie ze este nikomu, kvoli zakonu. Ale to je v podstate jedno. Toto je moj posledny komentqr do, tejto temy,lebo,autorka je typ cloveka, ktory si aj tak pojde svoje do dna kym nebude mat peniaze na ucte. Len sa cudujem takymto ludom. To je vsetko.

amelia09
23. apr 2020

@simoncik nato je forum, na diskutovanie ... a na zistenie informacii ... ja sa jej za slovnik necudujem ... utocite tu na ludi jedine vy... ja by som pouzila na Vas aj horsi ale pri vsetkej ucte ako pise @arcenciell ... ma pravdu ... a aj @miskakuc nic si z nej nerobte takych tu chodi ... a asi prave ona nema co robit ked sleduje vase kroky kde co pisete. A ma pravdu aj v tom ze sme sa dohodli ze si posunieme informacie ... tak si otvorte svoju diskusiu o tomto aky su ludia strasny preco nieco nevedia ... mozte tam nadavat na cely svet ... a asi vam peniaze nechybaju kedze jej ponukate svoje 🤣 uplna ubohost toto

amelia09
23. apr 2020

@simoncik je nas tu viac co caka na info kedy peniaze zacnu posielat ...

evkakozickova
24. apr 2020

@amelia09 no a mi to máme asi zato že sme sa tak nemohli dočkať 😁

arcenciell
24. apr 2020

Baby!!!! Prave mi to piplo!!!😁😁😁😁