Kde ste založili sporenie deťom?

lakynka1987
22. apr 2019

Ahojte,neviem ci to patri sem,len sa chcem 8pytat ake ste dali sporenie detickam,alebo kam im odkladate peniazky?dakujem

6mia6
24. apr 2019

@hettinka takých co sa nemusia zadlzovat, bývajú najmúdrejší

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
24. apr 2019

@hettinka ja som bola 9 týždňov na Malte študovať anglictinu, ešte sme mali aj luxusný nový apartmán(lebo to ubytovanie na Malte je zväčša katastrofálne) a cena bola 2100eur, takze neviem, o akých peniazoch hovoríš ty a notebook už za 500 sa dá kúpiť obstojny. Tvoje dieťa predpokladám nie je programátor, aby potrebovalo NB za 1500eur.
Moja svokra takto zije. Má byt po matke, nič nevybudovala, keby nemala rodicov, tak je bezdomovec bez akýchkoľvek ambícii sa zabezpecit, či svoje deti.. píšeš, že tá budova ani nie je cela otca. Mate vôbec zadné vratka, keby ste dediť nemohli?

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jenny04
24. apr 2019

Prepacte ale nakukla som do tejto debaty lebo ma celkom zaujimalo ci nahodou nieje na trhu nieco zaujimave pre deturence a namiesto toho citam ako sa tu navazate do seba ako male deti.. :-/ ved kazdy nech si zije a byva ako chce.My zijeme v podnajme a uz sme sa rozhodli ze chceme nieco svoje.Mame tri deti,ktorym sporim kazdemu ale nemienim cakat ze mi jedneho dna prenajimatel povie vystahujte sa a ja sa zblaznim s detmi ci nieco najdem atd..Dalsia vec mi lezie na nervy ze nemozem nejako extra zasahovat do bytu.takze co sa toho tyka urcite naj..je mat svoje ale aj mat nieco pre deti ked dospeju aby mali nejake startovne ale zasa dat im vsetko pod nos je podla mna uz na skodu. Zalezi od dietata ci si to bude vazit alebo spravat ako majster sveta.Mamev rodine deti podnikatela a tolko arogancie,drzosti,namyslenosti atd som este u 8r. dietata nevidela..Peniaze robia svoje..

evittam
24. apr 2019

@hettinka Nemáme hypo,ani ine dlzoby. Bývame vo svojom. A ani netlačim peniaze do poisťovní-je to najväčšia blbosť. A ani do nehnuteľnosti neinvestujeme. Je viac možností ako zabezpečit rodinu. Ale sporenie to určite nie je.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
24. apr 2019

@hettinka Urcite nie. Nič podobné. Nemienim "krmit" mojimi peniazmi nejake pofiderne spoločnosti.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lizardd
24. apr 2019

Keď sme sa s manželom pred rokmi rozprávali, ako zabezpečíme naše dieťa, tak do úvahy prišli dve varianty. Kúpa bytu, alebo pozemku. Kedže sme nemali chuť sa naťahovať s nájomníkmi, tak sme sa rozhodli pre kúpu pozemku. Ale nie hocijakého. Prioritou bola lukratívna lokalita a takmer 100% istota veľmi slušného nárastu ceny po kúpe.