Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko platíte za poistky?

klara023
18. máj 2015

Ahojte.. chcem sa spytat aku sumu davate za svoje poistenie?? Ja za seba mam 27eur. Za malu 22eur a coskoro bude druhe babo tak tiez zhruba tych 22eur aby mali detirovnake poistenie..ALE? ZDA sa mi dost davat na mesiac 70eur len na poisty.. co myslite??

wena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
senka111
18. máj 2015

My máme 4 spolu 98E,potom deti majú sporenie70e spolu.A ešte odkladame rezervu,plus predčasné splatenie hypotéky. No a treba nám šetriť už na dôchodok.

jastemi
18. máj 2015

@klara023 U nas ma takisto poistku len tatino a to co by som davala na poistku davame mesacne na specialnu vkladnu knizku.

drobcek26l
18. máj 2015

@klara023 My tak isto ako u vás. Ja mám poistku 25 eur, manžel 22 eur a môj syn 20 eur. Ale rušiť ich nechcem, aj keď je to dosť peňazí mesačne

klara023
autor
18. máj 2015

@senka111 uff tak to je dost...:-/

klara023
autor
18. máj 2015

Tiez platime hypoteku a x dalsich vydavok.. ale rozmyslam ci to neni az zbytocne tolko vydavok.. :-/

cvikla969
18. máj 2015

u nas mame vsetci aj sporenie v tej cene-ja 13e,mm 25e,syn 20e,druhy syn 25

zeriempizzu
18. máj 2015

@klara023 myslim ze zbytocne vyhadzujes peniaze - naco detom zivotne poistenie? Predpokladam ze o zivotnom pises kedze nespecifikujes.

milacikova
18. máj 2015

mame len urazovky... dieta 40e/rocne, + 2x dospely cca 310e/rocne... zivotne sme zrusili... denne odskodne + smrt akakolvek rodicov je poistene...+ stavebko pre syna 50e mesacne

lucka1987
18. máj 2015

@klara023 tak ja platim za seba 30 a muz 42 ... mame hypo na dom. kryte mame choroby, hospitalizaciu z akehokolvek dovodu , urazy, invaliditu, trvale nasledkychirurgicky zakrok , smrt s dvojnasobkom pri dopravnej nehode....atd . obaja pracujeme, cize potrebne krytie rizika.. maly ma urazovku + sporenie za 22 ...
nejde len o to v akej vyske mas poistky, ale najma co a ako ta kryju...

klara023
autor
19. máj 2015

@lucka1987 nooo ja v mojej mam toto iste co ty.. presne to iste.. nesi v alianze???😀

lucka1987
19. máj 2015

@klara023 jj som

lubomirspetko
20. máj 2015

@senka111
@cvikla969

@klara023 Zdá sa vám to dosť pre to, lebo je to príšerne veľa. Sporíte si v poistkách, kde preplatíte oveľa viac na poplatkoch, ako získate na výnosoch. Pritom zrejme máte rizikovú časť poistenia nastavenú veľmi zle.

Bežné rizikové / úrazové poistenie pre dieťa stojí od 5€ do 12€. Môžete si dať seba na jednú zmluvu s oboma deťmi a tým pádom získate ďalšie zľavy za to, že platíte viac na jednej zmluve.
Sporiť si môžete priamo do podielových fondov, kde sú poplatky podstatne nižšie a peniaze môžete vybrať bez poplatku predčasne.

Poistenie bolo aj bude na krytie rizika, nie na sporenie.

senka111
21. máj 2015

@lubomirspetko deti majú sporenie samostatné.V poistke sú minimálne.Čiže nesporime v žiadnej poistke ,nemá to zmysel. Poistený je manžel, živiteľ rodiny na a ja na sumu vyššiu ako hypo a plus spotrebak. Tak sme to chceli.Všetky finančné záležitosti nám rieši finančný poradca,už nikdy by sme takéto veci neriešili samostatne aj v včera bol u nás. 😉

martinkaprk
26. máj 2015

35 moja poistka, 69,50 manželova, a chlapci majú 27 a 29 mesačne všetko, deti majú po 20 eur sporenia a ja s manželom čisto rizikové a úrazové pripoistenia. Nieje mi toho ľúto, pretože si uvedomujem následky, keby sa nebodaj niečo stalo a prišli by sme o príjem alebo sa nám zníži, čo býva ťažšie po finančnej stránke.

jessicai
4. okt 2018

Niektore poistovne maju poistky kde su deti poistene ako bonus zadarmo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli