Kto dá pôžičku mamičke na materskej?

crviacik
31. jan 2012

Ahojte kocky, nemate nahodou nejake skusenosti s niekym kto by dal pôzicku mamicke na MD?

stardust
31. jan 2012

ty chces podporovat bankarskych darmozracov? Radsej sa uskromni.

mateson
31. jan 2012

na to se neptala.

jasminet
31. jan 2012

mamicke na MD a RD nikto seriozny (banka) pozicku neda. z coho by to asi splacala ked nema prijem...

wilagrande
31. jan 2012

jedine vari provident ci ako sa volaju...

sisaha
31. jan 2012

nebankovky neodporucam 😉, radsej nebrat na splatky nic, ako sa dostat do problemov.

vlnka2461
24. júl 2012

1.)pohotovost....200eur
2.) provident.......200eur
3.) kesovka....od 100-1000eur s rucitelom...
Mam skusenosti zo vsetkymi ale uz v zivote by som si od nich nebrala...i ked som bola zivotnou situaciou donutena...dufam ze viac sa mi to uz nestane...

mircalla
24. júl 2012

Nikto...co sa bank tyka. Inak neviem

lili_mia
24. júl 2012

ak niečo takto kupuješ, tak ti v obchode dajú bez pýtania .. ak chceš peniaze .. cetellem, možno aj poštová banka

lucadra
24. júl 2012

Banka dá. Mne moja banka dala 350 euro, ktoré som maximálne nutne potrebovala. Požiadala som si o debet. Ak ti chodí na účet rodičák, tak môžu dať dvojnásobok tej sumy. Čiže nejakých 400 euro, ale s tým, že každý mesiac ti tam musí chodiť na účet minimálne polovica dlžnej sumy. No a splácať sa to nemusí každý mesiac, nie je tam povinné splácanie ani žiadne určené splátky. Ja som postupne žiadala o znižovanie debetu o toľko, koľko som vládala. No podarilo sa mi to splatiť pomerne rýchlo.
Ak by som sa zas dostala do nejakej nepríjemnej situácie, tak by som to určite znova využila. Ale dúfam, že to už nebude potrebné.
Ak máš nejaké otázky tak kludne napíš IP.
@crviacik

brisilda
24. júl 2012

ja som na RD a od banky si mozem zobrat 500 € teda mam ich k dispozicii ....... ale ked pozriem na ten urok tak sa ich radsej nechytam 😀

gangstro
3. aug 2012

Jediná banka čo ti požičia aj viac je Prvá stavebná sporiteľňa. Máš 3 možnosti:
1. Máš nárok na úver - teda sporíš viac rokov a máš aj niečo našetrené.
2.Nemáš tam nič - ale máš úver inde - ten môžeš prefinancovať cez PSS.
3.Budeš si mesačne sporiť určitú čiastku napr. 75 eur. Po roku pravidelného sporenia ti požičajú aj 10.000 eur.

Samozrejme nesmieš byť v úverovom registry a nesmieš mať nedoplatky. A do úveru musíte ísť dvaja - niekto z rodiny.

amulienka
3. aug 2012

@crviacik ako uz spominali ani len nepomysli prosim ta na take nieco ako Homecredit alebo podobne. my sme s tym mali 3 roky nervy, nenormalni zdieraci su to!
kto rozmysla, zisti aka je politika takych nebanjkoviek. urcite nie seriozny dlznik

stanislavao
3. aug 2012

neodporucam brat si akukolvek pozicku. ved to nemate z coho spracat.

raona
3. aug 2012

pozor na spoločnost POHOTOVOST, nedavno bolo v TT novinach o nich pisane, ze robia nejake neciste praktiky ked uz splacas....

martinka317
11. aug 2012

Provident... nedava navýsenie a penale po dobe splatnosti, kým spolupracujete, tak vas necha vsetko doplatiť bez ďalších navýšení.

erika160669822
16. aug 2012

Ako je to z provident?Viete niekto poradit blizsie?Dakujem

zuzanocka
16. aug 2012

@jasminet ... da. a dokonca hypoteku.. a nie malu... neviem preco, ale tie maminy na materskej su posudzovane lepsie..
u nas by to napr. na manzela nevyslo, tak sa dala hypo na mna, on je ako spoludlznik.. samozrejme, sme v tom obaja 😝

tina005
25. máj 2016

mate link-,,,??