Ktorú zdravotnú poisťovňu pre matku a deti odporúčate?

ostap
27. aug 2017

Ahoj, prosim o radu,ktora zdravotna poistovna je podla vas pre matku a deti najlepsia a preco. Mam 2 skolkarov a tretie babo na ceste. Sme vsetci vo vseobecnej, ale tie ostatne 2 asi ponukaju viac benefitov - len ako je to naozaj s ich plnenim, oplati sa zmenit..? Vdaka za radu

clira14
8. apr 2018

Ahojte, tiež nad týmto premýšľam - nemám síce žiadny problém ale vŕta mi v hlave, či nie je niečo naozaj lepšie pre každého. Momentálne mám VŠZP, tuším raz sa mi dávnejšie stalo u zubára to s tým limitom, niekde som počula zlé veci na Dôveru, ale zase som videla, že schválili frajerovi niejakú nie úplne lacnú liečbu na alergiu... a Union zas vidím na dverách, že má veľa zubárov. Neexistuje niečo hmatateľné, podľa čoho by sa dalo normálne objektívne rozhodnúť pre jednu z tých troch poisťovní?

chrobacik41
27. jan 2020

Tak napríklad môj švagor ma dôveru, a potrebuje operáciu žíl, ktorú si musí zaplatiť 600-700eur mu povedali, a este aj na termín musí čakať, keby mal všeobecnú operujú hneď a neplatí . Toto mu lekári povedali,že takto to je. A s dôverou sú problémy aj v nemocniciach. Teda aspoň u nás, mama tam pracuje a toľko problémov je s touto poisťovňou. Ak ste zdravý všetko ok ale akonáhle niečo potrebujete je problém. Ale na Slovensku je problém všade.